bugün

entry'ler (1046)

fifa 13

kıramadılar gitti pc'de azıcık çaba azıcık heves lan yazıklar olsun.

namık kemal üniversitesi

(bkz: anaokulundan bozma üniversiteler)

uludağ sözlük

yazarı olduğum sözlükler arasından en sikko olanı budur, bugün uçurulsan 2 gün sonra yine yazar olabilirsin.

tanım: 0-16 yaş sözlüğü.

12 05 2012 fenerbahçe galatasaray maçı skor tahmin

9-1 fenerbahçe.

gunese yuruyen adam

valla bu eleman sanıyor ki herkes kendisi gibi sözlüklerde falan yaşıyor, klasik çarşı mensubu boş gezenin boş kalfası işte şairler parkı'nda 2 bira içince kendilerini adam sanan tiplerden iş güç malum kendisine haftada 1 cevap yazabiliyorum. annesine saygım olduğundan nick altımda ettiği küfre cevap verme lüzumu duymuyorum beşiktaşlı duruşunu harfiyen sergilemekte.

gunese yuruyen adam

tayfur havutçu gibi hapse tıkılan davası devam eden teknik direktöre sahip takımı tutup, eski başkanları demirören şike cezası kaldırılsın diye götünü yırtarken hala kayıp 1 milyon 89 sezonu vb. bik bik öten klasik bjk'li. bunun gibiler etrafta ruhumuz yeter! diye gezer sadece çünkü ortada bir başarıları yok olmayacaktır.

(bkz: beşiktaş ı tutanın ben)

20 aldığı matematik sınavına itiraz eden öğrenci

70 puanının nereden kırıldığını merak etmektedir.

gunese yuruyen adam

beni fenerbahçe'li olmakla itham etmiş beşiktaş'lı yazar daha onu dahi çıkaramıyor. sonra kızıyorlar entrylere yazınca.

(bkz: beşiktaş ı tutanın ben aklını)

(#14405882)

beşiktaşlı olmak

her zaman ezilen olmaktır her tartışmanın sonunda ama ruhumuz yeter bizim diye ağlamaktır.

beşiktaş

yıldırım demirören'in sahibi olduğu klüp, taraftar grubu dahil kendisine ait.

gunese yuruyen adam

keh keh keh. tipik beşiktaş'lı özellikleri taşıyan yazar.

(bkz: neden salak olur bütün beşiktaşlılar)

yıldırım demirören

beşiktaş camiasına en bi yakışan başkandır. takımın klübün profiliyle bu adam uyum içindedir. seba gibiler beşiktaş'lı duruşu sergilmemişti bu adam 109 senelik beşiktaş'ı harika yansıtmakta.

beşiktaş

bir istanbul takımı. şehrin ve türkiye'nin önde gelen takımları galatasaray ve fenerbahçe'yle kendi çapında rekabet etmeye çalışır.

sözlük yazarlarının itirafları

sevgilime güvenim yok.

sevgilisine pislik gibi davranan erkekler

iyi davranana göre daha çok sevilir, değer verilir.

erkeğe yakışan meslekler

(bkz: pompacı)

yeni yıla evde gireceklere tavsiyeler

tek başınıza takılmayın, yalnızlık kötüdür böyle günlerde.

ben 2012 ye girmeyeceğim diyen kişi

ergen tripleri içindedir.

yok olmasına sevinilecek ünlüler

(bkz: halil sezai)

sözlük yazarlarının itirafları

başıma bir iş gelmeyecekse adele'yi sevmiyorum, halil sezai'den tiksiniyorum.