bugün

entry'ler (1194)

bordo ruj

Bazi kizlarimizin dislerine bulasan rujdur.

ümraniye

sınav yeri ümraniye merkez anadolu lisesi mi anadolu lisesi mi. Şansıma tüküreyim. ne yol tarifi var ne de doğru düzgün bilgi.

çakması en çok olan ürün

Son zamanlarda instagram da channel in 11.500 luk cantasi:25 lira olmus. Daha cakmasi aranmaz sanirim.

game of thrones

Dizinin kötü tarafı ; hep iyiler kaybediyor diğer kötü tarafı bağımlılık yapıyor.

eski sevgiliye ait detaylar

iç acıtıcı ve bir daha geri gelmeyen lanet olası detaylar.

sözlük kızlarının en son satın aldıkları şey

yoğurt ve ekmek.

insanın canını en çok acıtan şeyler

hayatta guvendigin, sevdigin insanlarin aslinda oyle olmadiklari gercek yuzlerini gormek. yenilgi ve kaybetmek de cok can acitir.

mabel matiz in sesinin sırrı

helyum gaziyla olusmus ses.

32 saat uyumamış insan beyni

genelde saglikcilarin yasadigi seydir.24 saat,36 saat hatta 56 saate kadar varan nobetlerle uyumamak icin mucadele ettigi durumdur.

kemalizmin modası geçmiş bir ideoloji olması

ideolojiyile modayi benzeten kohne beyinden cikan sozlerdir. Kemalizm moda degildir arkadasim; yasam bicimidir:kadin erkek esitligiyle,okuma ve yazma devrimiyle, modern kiyafetler ve dusunce ozgurluguyle.beynine delik actir hava alsin biraz.

kişinin 17 yaşındaki haline vereceği öğüt

sagliga devam etme ,sevgili secimini cok iyi yap. her yer de dikkat yavsak cikabilir yazisini gor. ve kizil o up uzun saclarini sakin kesme ,cok ararsin cokk. sari da bi bok yok.

kemalistlerin avrupa hayranlığı

recm eden arap zihniyetini benimseyeceğine,sorgulayan araştıran beynini çalıştıran zihniyeti benimsesin hayran kalsın.

karşılaştığınız saçma isim ve soy adlar

hastanede çalıştığım için çok karşılaşıyorum aklımda kalanlar;fantezi temel,şeker var,ördek ölmez,ali azgın vb vb.

5 tl benzin parası ile yapılabilecekler

zamı yapanların evine 5 liralık benzin döküp yakmak.

bizi hayata bağlayan şeyler

anne baba yoksa kardeştir.

yemesi eziyetli olan yiyecekler

nar tane tane yemesı ezıyet.

sahi bir reyhanlı vardı ne oldu ona

madımak olayında beraat eden tayfaya hayırlı olsun diyen basbakanın,reyhanlı olayını umursamadığıdır.ölen polisi değerlidir onun için,halkı değil.

ben ne yapıyorum denilen anlar

adamın evli olduğunu öğreniyorsun,sonra çocuğu olduğunu,hala ilişkiyi devam ettiriyorsun bitirecek umuduyla. sonra bi duruyorsun ben ne yapıyorum ya?

başbakanın anıtkabir e gitmemesi

milli değerlere saygısı olmayan başbakandan beklenilesidir.Her milli bayramlarda olduğu gibi.

insanın sevdiğine yapmaması gerekenler

sırf seviyorum diye evli olduğunuzu saklamayın.Dürüst olun ne olursa olsun.