bugün

ziynet sali'nin gözlerini belerterek acımasızca şarkı söylediği ve hunharca dans ettiği bir program olmaktadır.
mazhar alanson' un ayrılmasından sonra irtifa kaybeden bölüm. ziynet sali 'nin hem sesi hem kendisi güzeldir. peki güzelim böyle taş gibiyken bir başkasının kötü bir kopyası olmaya çalışmak niye? (bkz: jennifer lopez)
(bkz: nilufer)
gün itibariyle 90'lar diskosunun tekrarını yayınlayan program.
konuklari ve girisi guzel olmus program. devami da umarim guzel olur da tadindan yenmez bir program izleriz.
4 adet cem karaca taklidi ile geceye merhaba demiş olan program.

edit: biri de kız.
çakma cem karaca'lar ile cem karaca konseptli bir hafta yapıyor olan program. olmuyor be.
melike demirağ ile 80 lerin gençlerini ekrana bağlayacak olan program olacak sanırım. *
baris manco'yu da anmalari gereken program.
an itibariyle ersen'e "abi her bi tarafima anekdot gir ne olcak" diyerek insanlari yarmis olan okan bayulgen harikasi.

edit: düzenlemeler için hosaf ve lesley Mateas'e teşekkürler.
haftaya * barış manço gecesi yapacağını duyurmuştur okan. haftaya da program olacağını garantilemiş olduk ayrıca.
cem karaca temali guzel bir yayin yapan program.

fakat telefonu kapamayi unuttular galiba, neyse efenim dinliyoruz; namus belasi.
Cem Karaca konseptini içeridiği programı izliyoruz.Bize eski tadı veremedğini açıkça belirtmek isterim.Ancak hiç değilse geçen seneki anma programına nazaran (Deniz Seki ile yavşadığı ve Cem Karaca'Nın anısına saygısızlık yapıldığı programı kastediyorum) daha bir kaliteli konsept programı oluyor.
bu gece cem karaca'nın anıldığı ,haftaya barış manço'nun anılacağı ve ilerleyen haftalarda diğerlerini temenni ettiğim kral programdır .
içten bir "obaa" mızı almış program. bu haftaki bölümü kesinlikle kaçmaz.
08.02.2009 tarihli bölümünde müziğe doymamıza vesile olmuş programdır.
(bkz: alkış yok mu bu sözlükte)
dadaloglu'nu yorum farkı adı altında rezil eden haluk levent'e mi yoksa aynı şarkıda serdar ortaç dinliyormuşcasına dans eden genç kızlarımıza mı kızacağımı şaşırtan program. ikisine de kızdım garanti olsun. konu, konular gayet hoş. ayben'in ne işi var bu kadar rockcının arasında anlayamadım gerçi.
eskiden berbat olan ama daha sonra yavaş yavaş makinaya benzemesi münasebetiyle sevmeye başladığımız program.
sen de başını alıp gitme'yi cem karaca'dan başka kimsenin söylememesi gerektiğini bana göstermiş program. yapma niran ünsal; söyleme artık şu şarkıyı.
"okan baydın" kralıdır. ya benim keyfim yok ya okan ın. bir kasvet bir durgunluk sorma gitsin.
okan bayülgen'in sözlükleri takip ediyorum demesinden sonra her hafta okan bayülgen ve yaptıklarınla ilgili oldukca sık görülen ve artık tiksinti getirmeye baslayan baslıklardan bir yenisi.
iyiden iyiye etkisini arttırmış soğuklar gibi ; insanı muma çeviren , zımba gibi yapan okan bayülgen tarafından işlenen program. her hafta daha iyi , her hafta daha anlamlı konular söz konusu.
bu hafta cem karaca yı anma temasıyla yayınlanan programdır.
program eksikleriyle ve fazlalıklarıyla cem karaca eserlerini insanın kursağında bırakmıştır.
neyse ki olmazsa olmazlar programa çağırılmışlardır.
(bkz: moğollar)
(bkz: kurtalan ekspres)
(bkz: ayhan yener)

ama programa çağırılmayanlar ya da gelmeyenler eksikliklerini fena hissettirmişlerdir.
(bkz: erkin koray)
(bkz: uğur dikmen)
(bkz: haramiler) *
(bkz: bulutsuzluk özlemi) *
ve fazlalıklarla da insanı rahatsız eden program olmuştur. rap söyleyen hanım kızımızın yaptığı düzenlemeler, opera sanatçısı olduğunu tahmin ettiğim ablanın ıslak ıslak şarkısını söylemesi *, niran ünsalın ben burda ne yapıyorum halleri ve maalesef kendisini çok sevmemize rağmen hayko cepkin in * varlığı çok gereksiz olmuştur.

bir cümle de barış akarsu için kurulsaydı be kardeşim dedirten program olarak sona ermiştir.
insanların beğenisini toplayan gözlerinden hiç birşey kaçmayıp diğer programlara taş çıkartan bir talk show.
temalı program izlemenin bayıltıcılığını yansıtan programdır.