bugün

6 kasım 1988 doğumlu oyuncu. asıl adı emily jean stone. kızıl saçları ve mavi gözleriyle dikkat çekiyor. birkaç dizide rol almış ve superbad'de oynamıştır.
zombieland filminde de oynamıştır son olarak. güzel gözleriyle dikkat çekmektedir. kendine has bir güzelliği olduğu aşikar.
http://community.eu.plays...iginal?v=mpbl-1&px=-1
zombieland filmeinde siyah saçlarıyla başka bir taş kızımız olan mila kunise çok benzemektedir. http://www.filmofilia.com...a_stone-zombieland-03.jpg
spiderman rebootunda gwen stacyi oynayacak olan oyuncu.
sarı saç yakışmıştır kendisine.

görsel
görsel
(bkz: stone) *
easy a filminde mükemmel performans sergilemiş güzel oyuncu. the rocker filminde azıcık geir planda kalsa da orada da mükemmeldir.
son zamanlarda saçını sarıya boyatmış.
paper man filminde harika bir oyunculuk sergilemiş sanatçı. FHM dergisinin 2009 yılında dünyanın en seksi 100 kadını listesinde 93. sırayı almıştır.
easy a de oynadığı rol, bana elisha cuthbert'ın the girl next door'unu hatırlatmış hatun. o gözler var ya...
soyadını sonuna kadar yansıtan oyuncu.
büdüt: galerideki fotoğraflarına baktım da, ne tatlı ne güzel bir kız. nazar değmesin.
soyadıyla müsemma dişi. yirim. Yimem mi, bence yirim.
nedense bana sadece zombieland deki hali güzel gelen oyuncu. onun dışında normal gibi geldi bana hmpfsss.
jim carrey'nin ilan-ı aşk ettiği taş hatun.

aha bu da kanıtı:
http://www.youtube.com/watch?v=2e5qfcbtfEI&feature=related
adnan oktar'ın civciv ile minik kedi karışımı bir şey tabirine cuk oturan güzel aktris.
siyah saçı ve perçemiyle Zombieland'ı izlenir kılmıştır. çok güzel filmdeki son gülüşüyse bitirmiştir olayı.
ismi gibi stone olan bağyandır.
88liymiş 89lu bir erkeği kabul eder mi acaba .
bass gitarın yakıştığı ender oyunculardan. *

görsel
hollywood filmlerinde gördüğüm en güzel kadın.
bu aralar andrew garfield'la bir ilişkisi olan yarim. yani bu holivud dedikodusu falan değil artık, besbelli çıktıkları.

ve bu ikisi çok yakışıyorlar, yarimi benden kaptı diye bir şey de diyemiyorum andrew'e. aferin lan diyorum hatta, iyi hatun bulmuşsun.

görsel

görsel

ah yarim emma, ah aman!
resimleriyle karşılasılan aktriss. sözlük ahalisinin son filmleriyle ona abayı yaktıgını yadsınamaz.

Andrew Garfield ile çıkmasının dışında biraz da hayatından bahsedelim;

--spoiler--
isveç kökenli yıldızın oyunculuk kariyerine adım atmasının hikayesi oldukça ilginç. Emma Stone, doğduğunda anne ve babasının ona verdiği isimle Emily Jean Stone, oyunculuğa 11 yaşındayken Phoenix’te Valley Gençlik Tiyatrosu’nda başladı. Ünlü olunca anneannesinden aldığı göbek ismi Jean bir kenara bıraktı. Emily ismi yerine Emma’yı tercih etmesinin sebebi ise oyuncu sendikasına üye olmak istemesi. Sendikada hali hazırda bir Emily Stone bulunduğunda o da yoluna Emma Stone olarak devam etmeye karar verdi.

Madonna’nın Hollywood şarkısı eşliğinde hazırladığı Project Hollywood isimli powerpoint sunumuyla ailesini California’ya taşınmaya ikna ederek film yıldızı olmanın ilk adımını atmış oldu. 2004 yılının başında liseyi bıraktı ve annesi ile Los Angeles’a taşındı. Burada bir yandan evde eğitim görmeye devam ederken bir yandan da seçmelere katıldı.

Beyazperdeye ilk çıkışı ise alışılagelmişin dışında Superbad isimli komedi filmiyle oldu. Kadınların, özellikle Stone gibi güzel olanlarının komik roller oynamadığı gerçeğine o da katılıyor: “Gerçekten de kadınlar için çok fazla komedi rolleri yazılmıyor. Bu talihsiz bir durum ama umarım yakında değişecek. Bir kadın için kendini ortaya atıp aptal gibi görünmek kolay değil. Belki de etrafındakilere en güzel haliye görünmüyor olma fikri onları ürkütüyor. Saçma görünmekten korkmayan kadın komedyenlere hayranım. Bence onlar çok cesur.”

Stone da gerçek hayattan ve deneyimlerden ilham alan oyunculardan. Bir oyuncunun iyi bir iş çıkarabilmesi için hayatını yaşaması gerektiğini düşünüyor. Bu yüzden bir setten diğerine koşan oyuncuları anlayamadığnı söylüyor: “Çıkıp sokakta yürüyemeden nasıl gerçek şeyleri deneyimleyen bir insanı canlandırabilirsiniz ki? Gerçek bir hayatınız yoksa gerçek bir insanı da oynayamazsınız. Bu yüzden oyuncuların ara vermeden sürekli film çekmelerine anlam veremiyorum. Bütün gün bir film setinde yaşıyorlar. Ben bunu yapamam, benim mola vermeye ihtiyacım var.”

Doğuştan sarışın olmasına rağmen filmin yapımcısı Judd Apatow’un tavsiyesiyle saçlarını kızıla boyadı. Sonrasında bu hali çok hoşuna gidince bir süre kızıl güzel olarak devam etti hayatına. Son Örümcek Adam filmi için orijinal rengine dönene kadar kendisi bile bu renge o kadar alışmış ki “Bazen aynada kendimi görünce kafamdakinin peruk olduğunu düşünüyorum. Yine de tekrar kendim olmak güzel, sarışınlar her zaman daha çok eğlenir” diyor.

- idolleri Gilda Radner ve Diane Keaton.

- Spencer adında kendisinden iki yaş küçük bir erkek kardeşi var.

- Önceki yıllarda “en güzel”, “en seksi” kadınlar listelerinin alt sıralarında yer alan Stone “komşu kızı” imajından sıyrılıp seksi bir kadına dönüştü. Bu durum listelerdeki sıralamasını etkiledi elbette; bu yıl Ask Men’in en çok arzulalan 99 kadın listesinde 6. sırada yer aldı.

- Güzel yıldızı farklı kılan bir özelliği de boğuk ve kalın ses tonu. Nedeni ise bebekken geçirdiği kolik (sürekli ağlama hastalığı) yüzünden ses tellerinin zarar görmüş olması.

- Geçtiğimiz yaz ünlü aktör Jim Carrey (50) blogunda yayımladığı bir video ile Stone’a olan aşkını itiraf etti:
“Eğer daha genç olsaydım onunla evlenirdim ve çilli, tombul çocuklarımız olurdu.” Sonrasında yaptığı kafa karıştıran açıklamalar nedeniyle Carey’nin bu itirafında ciddi olup olmadığı anlaşılamadı.
--spoiler--
the amazing spider man filminde gwen stacy' i canlandıran oyuncu. aslında gwen yerine kızıl haliyle mary jane watson' ı canlandırsaydı daha çok yakışırdı kendisine.
superbad adlı filmde jules'u canlandıran zıpır bir kız.

http://www.youtube.com/wa...&v=v-3kvCB3avU#t=138s

http://www.kotusozluk.com...10/12/emma-stone_7581.jpg
http://video.uludagsozluk.com/v/emma-stone-38921/
sesi bir tek bana mı itici geliyor diye düşündüğüm hatun kişisi.
görsel
dişlerinin dudaklarının üstünden duruşu çok güzel geliyo bana. ben tam anlatamadım ama siz anlayın işte.
yıllık fotoğrafı için; görsel o zamanlar da tatlıymış.