bugün

Jennifer Lopez 24 Temmuz 1970'de Porto Rico'lu bir ailenin kızı olarak New York'da dünyaya geldi. 1990'lı yılların sonlarında yeni nesil Latin pop starlarından biri olmadan önce sinemada oyuncu olarak büyük başarı kazandı. Henüz çocukken müzikal tiyatroda oynadı ve ilk filmi olan 'My Little Girl'de henüz 16 yaşındaydı.

1990'da bir televizyon kanalının dans yarışmasını kazandı. Sinemadaki ilk önemli rolünü 1995 yılında Wesley Snipes ve Woody Harrelson ile 'Money Train'de oynadı. 1997'de Meksika'lı star Selena Quintanilla'nın trajik hikayesinin anlatıldığı 'Selena' filminde başrol oynadı. Aynı yıl ünlü yönetmen Oliver Stone'un çektiği U-turn filminde ünlü oyuncularla birlikte yer aldı. 1998'de George Clooney ile başrolde oynadı ve Hollywood tarihinde bir filmde en çok ücreti almış olan Latin oyuncu oldu. O artık Hollywood'un gözde oyuncularından biri olmuştu. Son olarak 2002'de gösterime giren Enough (Yeter) filmi ile beyazperdede yerini aldı.

Selena filmindeki rolü aslında Lopez'in müzik dünyasına hızlı gireceğinin belki de ilk işaretiydi, filmdeki müzikleri Lopez seslendirmişti. 1999 yılında ilk albümü olan 'On The 6' piyasaya çıktı ve o yılın en çok satan albümleri arasında yerini aldı. 'If You Had My Love' single'ı Amerikan listelerinde 5 hafta 1 numarada kaldı. 2 yıl sonra 2001'de 'Love Don't Cost a Thing ' şarkısıyla çıkışını yaptığı ikinci albümü 'J.Lo' yayınlandı.

alıntıdır:http://www.kimkimdir.gen.tr
(bkz: J Lo) ayrıca ben affleck in evli olduğu hatun.Mükemmel yok lan tamam harika bir göte sahiptir.*
Filmografisini de buldum:

Jersey Girl (2003)
Gigli (2003)
Maid in Manhattan - The Chambermaid (2002)
Enough (2002)
Angel Eyes (2001)
Wedding Planner, The (2001)
The Cell; 2000
Out of Sight1998
Antz; 1998
Blood and Wine; 1997
Selena; 1997
Anaconda; 1997
U-Turn; 1997
Jack; 1996
My Family; 1995
Money Train; 1995
My Little Girl; 1986
doğduğunda o bir popoydu diğer uzuvları sonradan gelişti.*
jennifer küçük bir lise öğrencisiyken çok çirkinmiş.Hatta bunla dalga gecerlermiş.Suratı sivilceli esmer bir kızmış.Ama sonradan ne olduysa artık açılıp saçılmaya başlamıştır.Severiz kendilerini...
dünyanın en estetik götüne sahip ama çirkin bir popçu ve oyuncu dişi kişisi.
dünyanın en guzel kalcalarına sahip kucuk goguslu hatunu. (bkz: malesef)
http://www.robbscelebs.co...64/jennifer_lopez0283.jpg
asıl adı jennifer lynn lopez olan Amerika 1970 doğumlu, babası bilgisayar mühendisi ve annesi öğretmen olan, seksi ve güzel şarkıcı,oyuncu.önümüzdeki hafta beyaz show’a gelmesi muhtemel şarkıcı 2001 ve 2002 yıllarında en seksi 100 kadın arasında birinci seçilmiş, 1995’den bu yana her yıl ortalama 2 filmde oynayarak oyunculuk yolunda daha ilerlemekte. sevgilisi ben affleckin ona hediye etmiş olduğu 3 trilyon değerindeki yüzüğü ayrıldıktan sonra ona geri iade ederek bana ohaaa dedirten şahıs.e bi filmden 9 milyon dolar alan bir kişi için de bu normal bişi olsa gerek.bahsettiğim film “the wedding planner(2001)”dır.
30 nisanda istanbulda konser verecek olan ilahe. ayrıca stav tv'nin bu sene düzenleyeceği türkiye güzellik yarışmasının jürisinde bulunacak. hatta gelmişken bir de beyaz show'a konuk olacakmış. *
marc anthony tipsiziyle evli olan guzel oyuncu.. şarkıcı kimliğine deyinmek istemiyorum, ses yok çünkü!! lakin dinlenesi şarkıları da yok değil. (bkz: ain t it funny) (bkz: waiting for tonight) (bkz: nasıl oluyor ben de anlamadım)

duyduğuma gore cocugu olmuyor diye kocakarı yontemlerine basvuruyormus. onlar bile yapıyorsa biz niye yapmayalım peheyyyy *
bir radyo programında bir dj'in* sunumu şöyleydi. ''jennifer lopez jennifer lopez diyorlar ama bizim ülkemizde onun gibi çok var.bizim kadınlarımızın genelinin poposu geniş ve yere bakıyor'' demişti.
ben affleck'le beraberliğinde ben affleck'in çok yakın dostu matt damon'ın ile arasını bozmuştur. yani kısacası ben affleck j lo için en yakın arkadaşını satmıştır.daha sonra jennifer lopez'den ayrılınca yine eskisi gibi yakın arkadaş oldular.
göt büyüterek te bir yerlere gelinebileceğinin yaşayan kanıtı...
-
Ancak sadece bu özelliğiyle bu kadar sükse yapmış olmasınıda anlamış değilim.
-
Bizim ülkemizde onunkilere 10 basacak materyale sahip yerli hatunları hergün görmekteyiz. (Çıkınız=istiklal caddesi-Bağdat caddesi vb...)
aktiflora ile sevgilisi arasında şu diyaloğun geçmesine neden olan 'melez' şarkıcı.
a:aktiflora s:sevgilisi

s:şu beyonce de kara marsık gibi bişey yahu,kim beğeniyo bu kızı?
a:ama aşkım jennifer lopez de onun gibi
s:ama o melezsszzz **
a:allah ıslah etsin.
yazmak için aklıma şu tekerlemeyi getiren:

dometes salça
o ne biçim kalça
arkadan bakıldığında gitarı andıran bir vücut yapısı olan ama yüz bakımından pek birşey veremiyen bir porto riko güzeli
(bkz: 40 yıllık yogurtcuyum boyle kase gormedim)
bundan böyle seksi kıyafetler giyip ortalıkta dolanmak yerine evinde oturacağını söyleyen koca kıçlı kişilik.
(bkz: bayan kalça)
(bkz: ziynet sali)
1997 yılında People Dergisinde Dünyadaki en güzel 50 insandan biri seçildi
(bkz: banyo) *
verdiği frikikle kendini hatırlatan hatun.
http://www.milliyet.com.t...06/12/06/son/sonyas03.asp
(bkz: love don t cost a thing)
sinema filmleri iğrenç ötesidir. şarkı söylesindir.
kalçasıyla tanınan sinema sanatçısı aynı zamanda şarkıcı. (bkz: 4 nesil yazarımızın hayran olduğu bir kadın)
güncel Önemli Başlıklar