bugün

entrylerini merakla okuduğum yazardır efenim kendisi.
burada olduğunu bildiğim her an da, enrtylerini okuduğumda, kelimelerin altındaki kelimeleri, yüzlerin altındaki yüzü, ben onu sadece burada, bu sözlükte değil, yanımda hissederken belkide, inanmışken o kadar ona, özel mesaj geldiğinde yanan sarı ışık gibi tüm sözlük, tüm hayat ışıklanıyorsa eğer bana bunu anlatmalı mutlaka. hoşgeldin dostum, açıkla bana bu ışığı.
kitaplarinin yayınlamasini heyecanla beklediğimiz sözlük yazari.
#2905086 neden kovuldugunu anladim dostum... Tanri elestiriyi de sevmiyor anlasilan demek istedigim saglam bir yazar...

izliyoruz...
bi sözlük için fazla güzel yazan yazar.
(bkz: birbirimizi yaralarimizdan tanidik/#2910601)
sözlüğümüzün sağlam yazarlarından. sağlam derken kastım şudur; içinde kardeşlik duyguları halen capcanlı, hoş muhabbet ve sıradışı yazıları okunmaya değer. gazozunu içmek ve kandilde kendisiyle dualaşmak kısmet oldu bana. neyseki yazarlığa geri dönmüş. kendi iradesi dışında sözlükten ayrılması söz konusu olursa büyük ayıp olur kanımca.
bu arada gördüğüm kadarıyla iyi dövme çiziyor. şimdi gençler ona tatoo diyor herhalde. *. bir de denizli belediye sinemasının önünde sempatik bir karikatürü asılı.
akliselim bir arkadas. takdir ediyorum. hatta ettim.
son derece sağlam yazar. oksijenimizden çalmayan! türden ve sonuna kadar hakettiğini düşündüğüm.
entrilerini 500 metre öteden çok kolay tanıyabildiğim yazar. *
uktelerini 1km öteden tanıyıp doldurmadığım yazar. *
yazılarını çok beğendiğim,şeker mi şeker bere sahibi yazar.**
yazılarına bayıldığım yazardır,gitmesindir,üzmesindir bizi. (bkz: lütfen)
gidişinin üzerine birkaç kelam edelim sevgili dostumuzun.

kendisiyle çok sık olmayan mesajlaşmalar ve ankara'ya geldiğinde benim 1453 farklı iş ve sorunumun üst üste gelmesi sebebiyle görüşememiş olmamız dışında bir ilişkim, irtibatım, yakınlığım yok, ama iki çift kelam etmezsem de ayıbı benim olur.

öncelikle şunu söyleyeyim, ben cennetten kovulan'ın tarzını sevmem, hatta hiç sevmem. üzerine yazdığı; aşkı, insanı, hayatı çözümlemesi ilgimi çekmiyor, belki kendi hayatımda ben de bunu yapıyorum ama çok başka bir anlayışla, bambaşka bir tarzda. ben üslubunu bile sevmem cennetten kovulan'ın. mamafih bir üslubu haiz oluşu da bittabi takdire şayan, amin.

yanlış anlaşılmasın, bir yazar olarak kötüdür demiyorum, elbette iyi bir yazar, fanatikleri bile var, biliyorum. e zaten iyi yazarın böylesi bir çelişkisi vardır, ya çok sevilirsin ya hiç.

entry'e şöyle bir baktım da herife direk sövmüşüm gibi, yok o tahmin ediyordur benim zaten çok normal bi tip olmadığımı, hoşuna bile gitmiştir.

ve son olarak kitabını alıcam mutlaka. ama okumam. okursam da bi başını, bi sonunu okurum, tamam.

cennetin kapısında görüşürüz.(sen kovulurken, ben giriyor olacağım. beklerim senin çıkmanı, sonra girerim, metro hesabı, bilinçli vatandaş hesabı, eyvallah hesabı, getirir misin hesabı).

edit: arkadaş üslup ve hatta yazı hırsızı çıktı. sikseler para verip almam kitabını falan, direk çalarım.
sevişirken poker oynayabilen ve ereksiyonuyla rest çekebilen yazar.
(#3029694)
hangi ukteyi görsem, sahibidir... doldurmaya ant içsem uktelerini diyorum, sonu yok gibi maceranın...
dün gördüm yaşıyor yazarıdır.

edit: adam bunu eksi oylamış. gördüğüme bozuldu galiba.
YAĞMURDAN iKi DAMLA, KULAKLARINDA KÜPE..
TENiN SABAH GÜNEŞiNDE BUĞDAY RENGi..
GÖZLERiNDE KIVRANAN DERiN SiYAHi iSTEK,
BiRAZ EĞ BAŞINI, HAFiFÇE GÜLÜMSE, OLDU..
IŞIK UYGUN, HARiKA BiR FOTOĞRAF OLACAK BU,
BiR DE FONDA ŞU CÜZZAMLI AŞK TUTKUN OLMASA..

AH KURUMUŞ DENiZ TOPRAĞINDA;
KILÇIĞI ALINMIŞ AŞIK çocuk,
YiNE DE SEViYORUZ SENi, SAKIN KIPIRDAMA.. * *
kinyas ve kayra dan fazla etkilenen yazardır. bir ara onlardan biri olduğunu düşündüm. hatta kitabın yazarı bile olabilir diye düşündüm. çok temiz kalpli biri. tüm güzellikleri hak ediyor.
rumuzundan dolayı büyük bir hakan günday hayranı olduğunu düşünüyorum, ancak o zihinden çıkabilir böyle abzürd tanımlamalar, tarifler.

cehennemi kundaklayan.
gidişinin kimseyi enterese etmediği yazar;
biz sana dedik değil mi aldanma ehihihi süper yazıyosun abi lere diye. hepsi samimi içten olabilir. neyi değiştirir. en güzel satırlarını mavi mürekkeple yazmak varken uçucu siyaha mahkum oluyorsun burada.
cennetten kovulduğu gün, bugün işte. doğduğunda kovulmuştu, iyi de olmuş hani.

yanımda olmadığı zamanlarda bile, arayıp ağlayabildiğim nadir insanlardan. iyi ki var. bir yıl daha geçti gitti ömrümüzün kalanından. artık yapılması gereken sadece takvim yapraklarının koparılmaması...

onun bir etkisi olmayacak ama, hiçbir şey yapmamaktan iyidir heralde.
bugün itibariyle sözlük semalarında yeniden gözüken; kaliteli entryleriyle dönüşünü belli eden yazar.

(bkz: he s back)
Kendisinin harbiden okuyucusu oldum efendim.Harbiden hoş yazıyor .Allah başımızdan eksik etmesin.
sıkılmaktan yırtan kişi.
moderasyona "salakça bir hareket bu yaptığınız" ve "bu sözlükten bir halt olmaz" dediğimden çaylaktım uzun süredir. gidişinde burada olsaydım bir şeyler yazardım. hatta feci bir ayaklanma da başlatırdım. lise yıllarımı anımsatan kalitedeki yazarların varlığı sahiden sözlüğü b.k etti. neyse sonuçta dönmüş burada. yapacak bir şey de yok. bilmesi gereken tek şey; eğer burada olsaydım kesinlikle bu olayı görmemezlikten gelmezdim.
güncel Önemli Başlıklar