bugün

bir kaç entrysine baktım 100 den fazla artı oy almış hepsi.
kalbimizi durdurdun abicim o ne öyle?

2008 den beridir yazmayan, uludağ sözlüğün çook eski tarihinde yer alan bir yazar.
kim bilir şu an ne yapıyordur, yaşıyor mudur?
görsel
kitabı çıkıyor. heyecanlandım lan.
Efsane yazardir. Yakında kitabı çıkacak kişi, seviyoruz seni abi.
eskilerden sağlam yazar. pek kimse bilmez bu adamı. girin okuyun sadece entrylerini. kitap gibi,keşke silik olmasa.
Keşke silik olmasaydı denilen yazar. bugün bile keyifle 1453 entrysini okutabiliyor.
efsane yazarmış. altıncı nesil olarak yeni tanımam benim ayıbım.
Silik yazardır. Efsane siliklerden biridir.
kaybolan bir diğer eski dost. los Angeles'a bi gittim geldim herkes gitmiş sözlükten.
gerçekten de yazdıklarıyla sözlükte büyük etki bırakmış yazardır. Silik olmasına üzüldüm. Ama bi gün mutlaka bulup elini sıkacam ve imzalı bi kitabını isteyecem. Ahanda buraya yazıyorum sözlük.
Bir hevesle yazar olup sonra okumaktan keyif aldığım sözlüğe yeniden girmemi sağlayan, beni alıp götüren yazar..
(#699673) castta tespit harikası yaratarak kendine hayran bıraktıran yazardır. maalesef siliktir. arayıp bulacağımdır.
Twitter'daki apaci_ronaldo adıyla yazan arkadaşımızdır kendileri.
sözlüğünün yeni halinin kaldıramayacağı kadar büyük bir yazardı. keşke o yazarken ben de burada olabilseydim. seni tanımadan sevdim dostum. sen görmeden sen gittin diye ağladım. keşke burda bir yerde olsan...
yazısına bayıldım.
allah kahretsin! bu adam benim intihar etmemi mi istiyor nedir? senin yazdıklarına cennet de tanrı da kurban olsun ey cennetten kovulan...

--spoiler--
affına sığınıyorum tanrı'm. günahım yok. günahım çok. günahım yok, çünkü; sadece taptım. günahım çok, bir kuluna taptım. affet beni...
--spoiler--
(#3159558) son entrysinde sikti attı resmen. köpek gibi titriyorum hala... o ne cümleydi be...

--spoiler--
"her yerde. gökte tanrı. cehennemde şeytan. ilişkide sevgili. işte ortak. evde baba. okulda hoca. her yerde..."
--spoiler--
sözlüğü sözlük yapanlardandı. küstürülüp gidenler arasında sonuna kadar direndi.yazılarına şöyle bir göz atmak, özellikle orta dönem yazılarına; burası neresi, biz kimiz, bunlar kim duygusunu yaşatıyor.
geçen gün kadıköy'de karşılaşıp dumura uğradığım yazar. denizli'den sonra istanbul'da da çıkınca karşıma bana dövme yapma zevkini kendisine bahşetmeye karar verdim. okuyorsa bilsin.
(#2880542) çok güzel bir yazı bırakmıştır sözlüğe. amma velakin sınav kağıdına yazan son cümlesi her şeyi özetler biçimindedir.

--spoiler--
tarih benim, yaşlanıyorum.
--spoiler--
keşke silinmeseydi dediğim yazar.
blogunda (bkz: bir erkeğin bir kadının hayatını sikmesi) adlı yazısında, 'ben ki hiç bir insana orospu çocuğu dememişimdir yüzüne karşı' diyerek beni gülümseten üstad.
sevdim kendisini,
uludağ sözlükte 7. nesil olduğuma göre,
dedem olur.
takip etmekteyim efendim.
sevdiğime kötü gözle bakmaya çalışan genellikle kötü kadın çocuğu diye bilinen kimse veya kimselerdir.
(bkz: ekşi tattoo ve piercing)
yine otomatik entry gelmesi ile yıkıldığım an, üçüncü nesil silik
(bkz: #2186618) mükemmel.
http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=%2318434964 1 gün önce dogum günümde okadar arkadaşım olmasına ragmen yanlız kutladıgımı ve o an yaşadıgım duygularımı bir insan bu kadar güzel tarif edebilir, doğum günündeki yanlızlıgın acısını..