bugün

ilk yapacağım şey yatıp uyumaktır efendim. sağlam kafa sağlam vücutta bulunur sonuçta. ertesi gün adam gibi düşünür ne yapacağıma karar verir güvenli şekilde ve çaktırmadan olay mahalinden uzaklaşırım.
ilk olarak (bkz: porsche 911 carrera 4s) daha sonra amcama escalade. babama a6.

sonra direk gayrimenkul'e. mesleğim olan sinemaya da el atarız.
kesinlikle yapacağım ilk iş şu arabayı olmak olurdu.

http://www.sahibinden.com...ron-coupe-60535068/detay/
en lüksünden bir yat almak , yaşamaya başlamak ve kimseyi içine dahi sokmamak.
(bkz: görmemişin yatı olmuş)
(bkz: şaka şaka buyrun gelin bekleriz)
ilk olarak şu kombiyi sonuna kadar açıp evi hamama çevireceğim, sonrada platoniğime onu sevdiğimi ve onla avrupaya gitmek istediğimi söyleyeceğim oda beni geri çevirmez herhalde.
-200 lük banknotları eski sevgilinin götüne sokmak ve para için herşeyi yapan kişiye yine parayla dersini vermek.
-paralı bir ünv. yazılmak ve tıp okumak.*
-gerisi gelir zaten hatunlar falan..
-özgörkey'den hemen bir adet range rover alıp sabiha gökçen'e doğru yola çıkmak. sevdiceğimle çek cumhuriyeti ve hollanda ve ardından new york'a doğru yola çıkmak.
hiçbişey olmamış gibi davranıp paranın faiziyle yaşamak.
* iki yüzlük banknotlardan yastık yorgan ve yatak yaptırmak ve bunlarla uyumak.
* bir kuruşluk madeni paraları havuza doldurmak ve bunun içinde yüzmeye çalışmak. * .*
(bkz: amuğa goruk bülent başgan)
100 tl'lik banknotları yan yana koyunca dünya çevresinde 30 kez turluyormu diye ölçüm yapacağım.
ev, araba, kalan faize, evlenirim de oh lan. mis.
maserati firması ile irtibata geçilip 2012 model quattroporte s siparişi vereceğim. sonrasını düşünürüz.
gider bir iki tane yaşam koçu,üç dört tane profesör, beş altı tane sosyolog tutarım.bunlardan bir meclis kurup parayı nasıl harcayacağımı düşünmelerini isterim.

parası ile değil mi düşünsünler.
hayrıma parayı dağıtmak gibi bir şey yapmazdım sanırım.
ilk olarak yapacağım şey 40 milyon ytl ye tanesi 250 bin tl olan 160 adet daire alırdım bunlar lüks daire olcağı için 700-1000 tl arası kiraya verirdim aylık ortalama en az 120 bin tl gelirim olurdu 20 bin tl yi aylık harcardım ve her 2 ayda bir 200 bin tl lik bir ev daha alırdım bu böyle sürer giderde emlak zengini olurdum bildiğin ye ye bitmez bu para 7 ceddime yeter anasını satayım.
aileme direk ev. geri kalanı ile şirket kurup okuldan sonra başına geçmeki. ve son olarakta kendine bi ltb bayisi alıp kardeşimi ordan giydirmek hep.
o kadar paranın sülale içinde savaşa yol açacağını tahmin ederek, saadeti bozmamak için bilet yakılabilir.
hayal bile kurarken yoruluyorum, 40 milyon dur aklım gitti yine sözlük.
paranın cezbediciliği karşısında kimsenin bir türlü inanmak istemediği bir gerçek söz konusudur: (bkz: 20 sene önceki piyango zenginlerinin şimdiki hali)
nesli tükenmekte olan hayvanlar için harcardım bik bik bik.
şahsen milletvekillerine gidip çift maaş şaaba yapacam.
harcamak.
kocaman hayvan barınağı yaptırıcam. tek hedefim bu.
playstation'u kapatıp yatm.. yok lan o bu değildi.