bugün

entry'ler (540)

sonradan gelen farkındalık

sarhoşken olan farkındalıktır.arada gelir gider.olur oyle.

günün tek cümlelik özeti

Bir saat ileri sardim, icmeye devam.

sözlük yazarlarının itirafları

okulum uzayabilir sözlük.uzamayabilir de.bana bağlı bu seçenek.her ne olursa olsun sonuçta canım sıkılacak, keşke diğerini yapsaydım diyeceğim.öyle iki ucu boklu bir değnek işte canım sıkkın.

james blake

Jools Holland'daki canlı performansı downtempo olayını aşmış olduğunun göstergesidir.ayrıca 'What Was It You Said About Luck' adlı şarkının Joy Orbison Remix'ini kafanız iyi iken dinlerseniz astral seyahate çıkma ihtimaliniz vardır.

rakı denince akla gelenler

bol limonlu bir teratür.

howard stern

america's got talent programının yeni jurisi olmuş kendileri.

simcity 4

can sıkıntısına birebir gelen, hala eskimeyen oyun.fakat hakikaten zor.ne yaparsam yapım high wealth commmercial office demand artmıyor.her başarısız gökdelen çıkarma denemesinden sonra sildiğim oyundur.

lütfen bana bir daha mesaj atma

hemen ardından 've bir daha da beni arama' lafının geleceği kesin olan cümledir.

çocukken artan bozuk parayla alınan şeyler

(bkz: torpil)

ben bu yazıyı sana yazdım

hayatımdaki hiçbir şeyi, hiç kimseyi bu kadar özlememiştim.özlemek bile güzel derler ya, yok be öyle bir şey.özleyipte ulaşamayacağını bilmek çok kötü şeymiş.

bana bir şarkı söyle

gece'nin güzel ötesi şarkısı.

james blake

The Wilhelm Scream adlı şarkısı farklı, hoş, aynı zamanda resmen deneysel tarzda olan şarkıcı.
http://youtu.be/MVgEaDemxjc

richard ashcroft

entourage 8x07 bölümünün sonunda duyduğum son zamanlarda dinlediğim en güzel parçalardan birinin sahibi.parça ise running away.

robin thicke

entourage sayesinde adını duyduğum, dreamworld adlı enfes bir şarkısı bulunan şarkıcı.
http://youtu.be/ai6i9WKwPlQ

birisi bir şey mi indiriyor

öğrenci evinin vazgeçilmez lafıdır.

ben bu yazıyı sana yazdım

seni anlamakta güçlük çekiyorum.kaç yıl oldu hala bazı şeylere anlam veremiyorum.

igor presnyakov

birbirinden farklı bir ton şarkıyı coverlayan, youtube'un gitar fenomeni.

kasılan laptop

ısınan laptop'un amcasıdır.fazla ısınma seviyesini çoktan geçmiş, artık kendi kendine yeri geldiğinde kapanmaya başlayacak laptoptur.

20 şubat 2012 izmir depremi

buca'da kendini sağlam hissettiren depremdir.oha lan yatak gitti geldi yada yeni uyandım diye bana öyle geldi.

tuborg gold

an itibariyle bir küçük rakıdan sonra içtiğim biradır.çakır keyif olmak için içilebilecek en iyi biralardandır ayrıca.