bugün

bizi mi s*kecen? *
görsel
kezbanlar ; kıllı olduğumuz için kezbanlara testere hediye etmek istiyorlar.

http://www.ziraishop.com/..._01_39.jpg?rev=1393967462
Sevgili biscolata erkegi,
Tip konusunda çok bi beklentim olmadıgı için, senelerce kızları etkilemek, kandırmak için çeşitli numaralara başvurdum, Resim, Müzik, Heykel, Sanatsal faliyetler ve çok fazla kitap okumak, bunları keyfimden yapmadım tabi -ki zaten yaptım diyende yalan söyler, bu sayede senin o tipinle kandıramayacagın çok kız tavladım ben. Sanatsal olarak profesyonel oldum bile diyebilirim. Ben bunları ögrenmek için yaklaşık 20 senemi verdim, sen ne yaptın lan lale. Çıktın benim püskivitte tercihim bu dedin, aldın tüm kızların gönlünü. Gel şurda iki fransızca konulaşım, iki müzik yapalım, iki descartes'in yöntem üzerine bahsedelim, iki Nietzsche'den feyz alalım desek, maymun siki görmüş gibi bakarsın suratımıza. Oturdugun yerden imaj atıyosun bize. Ne yaptın olm türk kızlarını haketmek için he ne yaptın.
kaslı yakışıklı diye hitap edilen reklam erkeğidir. Bütün kızlar hastasıdır.
onlar için ibne dediler.

yahu hadi diyelim bu adamlar ibne. erkek olsam kıyamam ki ben bu adamları becermeye. haydi bunu da geçtim, şu kız halimle bile veremem ben bu heriflere.
tüm erkekler sana kesin ibnedir diyo haberin ola.
sevgili carlos martin o hamur yoğurmana ölürüm. seni alıp vitrine koyup biblo niyetine sevesim var. geçende röportajını okudum anneme de gösterdim beğendiler seni. müsait zamanda istemeye gelmeyi bile düşünüyordum ta ki o habere kadar.

atv de sikimsonik bir dizi de başrol de yabancı damadı oynayacakmışsın. ziktin attın bütün karizmanı. biz seni biskolota erkeği olarak sevdik. yapılır mı bu 3 5 bin lira için. senden bana yar olmaz var git ellerin yari.

imza: ben.
modası geçmiştir. Şimdi benim için pablo alboran vardır.
bakardicola :

siktir git ulan ülkene. geldin geleli huzurumuz kalmadı. sen hiç türk erkeğinin yumruğunu yemediğin için buralarda dolanıp duruyorsun, dikkat ette bir yerde denk gelmeyelim.

neyin yakışıklıymış anlayamadım zaten senin.

evet ulan kıskancım napıyım.
ONLAR REKLAM HiLESi ASLINDA YOK ÖYLE ERKEKLER KIZLARI KANDIRIYORLAR.
+bunlar birden fazlaydı sanki evladım.

türkçe öğretmenim.
sayenizde buralar anket doldu bisktrin gidin artık..
biscolata reklamından sonra ''ispanyol erkekleri çok yakışıklı'' diyen türk kızı, reklamda oynatılan erkeklerin sadece mankenlerden oluştuğunu idrak edememiştir. biscolatayı pazarlamakla mükellef adamları kutluyorum gerçekten. çünkü regl döneminde ayılama çikolata yiyen kızlarımız için, bir çikolata reklamında oynatılacak en doğru adam yakışıklı adamdır. zira kapitalist sistem, aç kadınlarımızın hissiyatına dayanarak ayakta kalmayı başaracaktır. aynı şey erkekler için de geçerlidir. pepsi reklamından sonra ''pepsi içtim, aysun kayacı beni öpmedi'' diye şirkete dava açan erkekler oldu. tabi ki erkeklerin durumu daha tatlı.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
çok bakımlıysa gaydir amına koyum.
her erkek çok kıskanıyor dediler.
Bildiğin erkek işte. He bir de yakışıklı. Başka da bi halt değil.
Suyu çıkmış, abartıya ihtiyacı olmayan aslında itici erkekler.
hiçbirini paylaşmak istemem o derece... şu hamur yoğuran adam yemek kursu falan veriyo olsa kaç paraysa veririm canımı dişime takar hamur olurum gene de o kursa giderim.
biscolata kampanya yapsa hani şu kadar paket biriktirene biscolata erkeği ile bi akşam yemeği hatta bütün 1 gün* ya da 1 haftalık tatil*...
satışların artmasını geçtim siz o biscolata paketlerini raflarda görebilecek misiniz bi düşünsenize...
fabrikayı kadınlar ele geçirir yeminle.
piçlerin bizden fazla hayranı var amk! -bir facebook sayfası.
(bkz: olsa da yesek)
(bkz: şerefsizim ibne)
Allah kahretmesin onları, anne karnında başlamışlar spor yapmaya.
(bkz: kıskançlık)
milyonlarca insanı tahrik etmek için hayatını yarı çıplak modda geçirecek kadar ahlâksızlar. oh ne güzel iş mk denilesi. sen git hayvan gibi vergi öde, hayvan gibi çalış o da orda senin sevgilini karını kızını tahrik etsin. sonra bide dönüp sana, bakımsız, kro falan desinler. ulan bizim burda nelerle cebelleştiğimizi biliyor musunuz siz? ağzını yüzünü kırdığımın çocukları. * *
Offfff offff offffffffffffff. hele o ispanyol olan yok muuu.Allah neler yaratıyor.tütütü maşallahhh millete örnek olur inşallah.