bugün

biscolata erkeğine yazdığım yazıdır.

sevgili biscolata erkeği, hayallerimdeki erkek olmasan da taş gibisin. ne hakkın var gözümü gönlümü açıp sonra beni kıro türk erkeklerini görmeye mecbur etmeye ? ayıp biscolata erkeği, ayıp.

kaç kız hayran sana biliyor musun ? şimdi kaç kız "hayır o benim olacaaaağğkkk" diye kavgalar edecek senin yüzünden ?

ayıp biscolata erkeği, ayıp.

utanır insan bu kadar güzel olunur mu ..?
(bkz: seni bulacağam oğlum ağzını burnunu kıracağam)
nutella reklamındaki kaşığı ağzına sokup sonra da kazana geri sokup karıştıran amcaya kıyasla devrim yaptın koç.

tebrikler.
ne ayaksın lan sen?

edit: çok aşığın varmış lan *
Kesin bi yamuğu vardır. Zira bi insan dört dörtlük olamaz.
(bkz: bir abaza kızın haykırışı)
(bkz: yalçın abi)
(bkz: flash tv)
biscolata erkeği hakkında düşüncelerdir.

olay fabrikada geçiyor.

nihat doğan.

edit: lan bu başlığı ben açtım amk.
avrupalı helen harperı acilen dürtmesi gereken yakışıklı stardır.
(bkz: ben bu yazıyı biscolata erkeğine yazdım)
herr schuster onu maçta marke etme görevini bana bırakın.. (by guti..)
(bkz: bi scolata git la buradan)
(bkz: her türlü gideri var)

- bir dost
Çin çin çikolata. hani bana limonata ? Limonata bitti, hanım Kızı da gitti.. Nereye gitti? Pazara gitti. Pazarda ne olacak? Terlik pabuç alacak.. Terlik pabucu ne yapacak?
Düğünlere gidecek. Gidip de ne yapacak?
Şıngır mıngır oynayacak.

- bir dost.
(bkz: bir alex değil)
ey seksi, yakışıklı, adonisli biscolata erkeği. siz insansanız ben neyim lan. kız halimle beni komplekse sokacaksınız erkekleri düşünemedim şimdi. yazıktır, günahtır bu kadar seksi olunmaz. ben ki sana hamurlardan hamur, çikolatalardan bitter olurum. al beni ne yaparsan yap lan.
(bkz: biscolata erkeği hakkında ne dediler/@rihez)
(bkz: benim o)*
Potansiyel jigolo.
-Ben.
sizi satın alırım, akıllı olun.

cool adam.
o hamur yoğuran yok mu o hamur yoğuran, elinin altındaki hamur olayım anam diyesi geliyor insanın. * *
http://www.internetshouldbeillegal.com/

bunu seven bunu da sevdi... (not: +18)
(bkz: abaza türk kızları)
sonunda kadınların da bakabileceği bir reklam oldu diyorum. hep seksi kadınlar olmuyordu tabi yeter bu kadar. hem çikolata kadınlar içindir. bunu biscolata erkeğiyle gösteren şölene teşekkürü bir borç bilirim. yerim seni biscolata *.
''basıyolla steroidi basıyolla steroidi. sonra ay ne kadar kaslı. bi sıkımlık canı vardır la o ibnelerin''

ben
sen insansan ben neyim? - anjelika