bugün

entry'ler (1519)

eski sevgilinin mesaj atması

kesinlikle cevap verilmemesi gerekendir.

kırmızı ruj beyaz ten ikilisi

mükemmel ikilidir.

yeni sevgililere tavsiyeler

öyle görmemiş gibi her gün buluşmayın. biraz özleyin birbirinizi, yoksa ilişkinin ömrünü kısaltırsınız.

sevdiği kıza açılamayıp kendini kahreden insan

Muhtemelen gencecik bir arkadaştır. gereksiz yere stres yaparak kendini germektedir. halbuki bir insan, başka bir insandan hoşlanıyorsa onunla iletişime geçmelidir. aksi halde zaten ne beklenebilir ki? eğer uzaktan uzağa bakmayı tercih ediyorsa biri, yarın bir gün o kızı sevgilisiyle görmeyi şimdiden kabullenmiş demektir. arkadaşın derhal kendine gelmesi, özgüvenini toparlayıp hanım kızmızın yanına gitmesi ve ona duygularından bahsetmesi gerekmektedir.

otobüs muavini

ankara özel halk otobüslerinde bulunanları beni deli eden meslek grubudur. otobüsün asla dolduğuna inanmamaları gibi, bilet kesmemeleri gibi, kaba olmaları gibi klişe özelliklerine zaten alışmıştık ama, en son karşılaşmış olduğum olan adam, beni bu meslek grubundaki insanlar hakkında daha da olumsuz düşünmeye sevk etti.
otobüste yolculuk ediyoruz. ben her zamanki gibi ayaktayım, demirlerden tutunmuş vaziyette, biletçinin tam önündeyim. otobüs nasıl kalabalık, anlatmak mümkün değil. orada bulunup o havasız ortamı ciğerlerinizde hissetmeniz lazım. bu havasız ortam beni yavaş yavaş germeye başladı. önce atkıyı çıkardım daha sonra da montunun önünü açtım. otobüsteki camların çoğu kapalı, açık olanlar da azıcık ucundan açık, o derece bir ortam. bu zamana kadar biletçi tayfayla iletişim kurmayı reddetmiş olan ben, baktım ki olacak gibi değil, biletçi vatandaşa camı açabilip açamayacağını oldukça kibar bir dille, onu adam yerine koyarak sordum. adam yüzüme baktı ve "arkadaki cam açık" dedi. döndüm baktım arkaya cam azıcık aralanmış. neyse dedim, ya sabır. adama tek kelime laf etmedim. yan çevrede hafif homurdanmalar başladı "burası çok sıcak oldu" gibilerinden. arkadaş hiç üstüne alınmadı. kendisine rüzgar çarpacak diye camı, fazla mazot gidecek diye klimayı açmayan adam bizi buz gibi havada hamam gibi otobüste terletti. şikayet etsem dedim içimden, kim ilgilenecek sanki. en fazla sorarlar o da açtım der olur biter. otobüsü hınca hınç doldurup, insan konforunu sağlamayan şoförlere ve biletçilere, ayrıca kurbanlık koyun gibi taşınmamıza vesile olan belediyeye burdan selamlar olsun diyorum.

ankarakart

otobüslerde ve metrolarda kullanılacak olan, ankaralıların yeni kartıdır. öğrenci olanından temin edebilmeniz için öğrenci belgenizi ve fotoğrafınızı götürmeniz gerekmektedir. kızılay'dan almaya karar verdiyseniz eğer saatler sürecek bir sıranın sizi beklediğini şimdiden söylemek isterim. şahsen ben sıra aldığım zaman önümde bin kişi vardı ama beş dakika sonra kartımı alıp çıktım. nasıl mı? işte size yüzyılın sırrını anlatıyorum. kulaklarınızı dört açın ve beni dinleyin. öncelikle unuttuğunuz bir nokta var, onu hatırlatayım. siz türk'sünüz arkadaşım türk. orada sıra bekleyenler de türk. sen hiç postanede veya bankada bir adet sıra numarası alıp beklemeye geçen türk gördün mü? şahsen ben görmedim. herkes en az ikişer üçer tane alır bizim memlekette kaçırırsam yedek olsun diye. ben de bu gerçeği hatırlar hatırlamaz gişelere doğru yaklaştım ve kalabalığı süzmeye başladım. sırası yaklaşan yurdum insanı, tabelayı pür dikkat takip ediyordu. hemen yanaştım bir bayanın yanına, fazla sırası olup olmadığını sordum. bana elindeki fazla numaralardan birini uzattı. bir baktım ki on beş kişi varmış. dedim allah razı olsun, beş dakika sonra kartımı alıp olay mahalini terk ettim. bana üzerinde harikalar diyarı olan pembiş kartın verilmiş olması moralimi birazcık bozsa da aldırmadan yoluma devam ettim.
ankarakart ile söylemek istediğim bir diğer olay ise paso devrini bitirmiş olması. bu bizim gibi öğrenciler için bulunmaz nimet. bu sayede her sene yirmi küsür lira ödemekten kurtulduk artık. üstelik özel otobüslere veya minibüslere binince de paso soran uyuz muavinlere de şak diye gösteririm pembiş kartımı olur biter. vatana millete hayırlı olsun diyorum.

vibratöre türkçe isim önerileri

sikerteç.

öpüşürken dili kullanmak

fark yaratır.

çok güzel bir kızı kültürsüz diye reddetmek

Bazı şeylere doymuş olan birinin yapabileceği iştir.

kıskanç arkadaş

hırs sahibi arkadaştır.

kulaklığı taktıktan sonra yaşanan ruh hali

o muhteşem soloları büyük bir kalabalığın önünde attıüını düşünmek.

baklava çıkartmak için yapılması gerekenler

Öncelikle inanmanız ve hayatınızı spora uygun hale getirmeniz gerekiyor. Daha sonra ise düzenli ve sağlam bir program ile çalışmalara başlamanız gerekiyor. Bunun dışında yedikleriniz de çok önemli. spora başladıktan sonra şekerdir, hamurdur, cipstir, çikolatadır bunlardan uzak durmak ve olabildiğince sağlıklı ve dengeli beslenmek lazım. Bende var mı? yok. o ayrı mesele.

10 aralık 2013 gs juventus maçı skor tahminleri

1-3. JUventus'un çok rahat kazanacağını düşünmekteyim.

soğuk havada ısınmak için yapılacaklar

-ayaklara sıcak su torbası,
-üste sağlam bir kazak
-bacaklara battaniye,
-kafaya bir tane bere ( evde bere mi takılır demeyin, dedem bere ile yatan bir adam)
-sıcak içecek.

orgazmdan daha zevkli anlar

hatuna da yaşayabilmek.

miranda kerr in tipsiz olması

gay söylemidir. net.

torrent

dipsiz kuyu.

ölümün olduğu hayatta yaşamanın amacı

mutlu bir hayat yaşamaktır. hırslardan uzak, mutlu bir hayat.

en güzel slow şarkılar

en güzel değildir tabi ki ama güzel bir parçadır "exit music, radiohead"

sevgilisiyle yaşadıklarını herkese anlatan erkek

özel anları anlatıyorsa gavatın önde gidenidir.