bugün

entry'ler (400)

babanızın en çok kullandığı söz

milletin çocuklarına bakıyorum imreniyorum, sana bakıyorum kusmam geliyor.

avm lerde yılbaşı süslemesi istemiyoruz

Dinden çıkıp başka bir din seçersem inanın nedeni budur. Çocuk tecavüzü, hırsızlık, kadına şiddet + onada tecavüz , terörizm bunlar normal benim için yadırgamıyorum.

Ama, ne demek Avm de yılbaşı süsü olmaz. işte bunu kaldıramam.

31 ağustos 2014 hollywood hack saldırısı

islamiyetten daha hızlı yayıldı.

teoman dinleyecek kadar ezik insan olmak

yıl olmuş 2014, hala bu tür basit ayarlarla gündemi meşgul etmeler filan. Teoman böyle bi yazıyı görse eminim müzigi bırakıp simit satardı.

kendisine bakmadan yakışıklı erkeği arzulayan kız

Çok afedersin çük kadar boyu var, apartman önünde bulunan sensörlü ışıklar bile bunu farketmiyor, kalkmış sevgilim brad pitt' e benzesin diyor. Lan yörüü gitt.

fakirlerin yapıp zenginlerin yapamayacağı şeyler

Çenesinin yorulması.

izafiyet teorisi

Misal canım benim, digelim ki ışık hızında ilerleyebilen bir uçaktasın, bu şekilde yapacagın 6 aylık yolculuk aslında dünyada bir kaç seneye takabül etmektedir.

filozofların aileden zengin oldukları gerçeği

zaten öylede olması gerekirdi, keza geçim derdinde olan bir insanın ne işi var felsefeyle, fizikle, gök bilimiyle, ayrıca sokim gökbilimine nefret ediyorum neyse, aileden zengin olup çok fazla ibiş olan adını tarihin arka sayfalarına yazdıran çok ünlü zatların çokukları da yok degildir hani. onun dışında gözüme çarpan ayrıntılara deginmezsem yırtılırım, misal descartes'in 1500 yıllara kamçı vurması düşünülemez keza 1569 degil 1596 dogumludur. onun dışında nietzsche efendinin dag bayır gezdigi pek söylenemez, böyle buyurdu zerdüşt kitabında da fas asıllı zerdüştlügün kurucusu zerdüşt'ün M.Ö. 628 yıllardaki yapıtlarından konuşmalarından serzenişler vermiştir. hala ne anlatmak istiyor anladıgımı da pek söyleyemem.

1000 tl maaş alıp 2000 tl ye telefon almak

2000 Tl kazanıp 250000 Tl ye ev alanlarıda artık çükünden asmak lazım.

erkeklerin kızlara sormak istediği sorular

- Dolabınız eşek yüküyle olup, kapanmıyorken ' giyecek hiç bir şeyim yok ' ne anlama geliyor ? hadi bakalım.

9 nisan 2013 galatasaray real madrid maçı

Eger galatasaray olurda 4-0 alırsa bu maçı, siz o zaman fatih terim'i görün, bırak hakemi fifa başkanını dövmeye gider kürekle. Abartılı abartılı yorumlar anam düşünmek bile zor. Gönül ister ki alsın tabi, sevinek.

başörtülü annemden utanıyorum

Bacagı taşa takılır gibi düşme anında ki replik.

- Hay ananı.

uludağ sözlük kızları

6 Sayfa yazdıracak kadar olduysa kesin bişeyler yapmışlardır. Yoksa ne diye yazsın bu kadar çaresiz.

iş görüşmesi sorularına alternatif cevaplar

iK yetkililerinin söyledigine göre iş görüşmelerinde gözler ile iletişimin çok önemli bir faktörü varmış, zaten adı üstünde görüşme, gözle olur. Elle olsa elleşme agızla olsa yiyişme derdik ehuhu mehuhu.

Gerçi karşınıza geçen güzel alımlı insan kaynakları müdüresinin sordugu.
- 5 Yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz? sorusuna.
- 5 Yıl sonra kendimi kollarında görüyorum demek ister gönül ama.

Ver yansın hede departmanında görüyorum diyerek geçiştirebiliyorsunuz.

benim en begendigim ise şudur,

- Liderlik vasfınızın ne oldugunu düşünüyorsunuz, liderlikle ilgili deneyiminiz var mı ?
- Olmaz mı her hafta halısaha maçı düzenliyorum.

iş görüşmesi sorularına alternatif cevaplar

- En begenmediginiz özelliginiz.
- Toplum içinde zort zort osurmak.

dusunuyorum oyleyse boku yedim

Afiyet olsun.

biscolata erkeği hakkında ne dediler

Sevgili biscolata erkegi,
Tip konusunda çok bi beklentim olmadıgı için, senelerce kızları etkilemek, kandırmak için çeşitli numaralara başvurdum, Resim, Müzik, Heykel, Sanatsal faliyetler ve çok fazla kitap okumak, bunları keyfimden yapmadım tabi -ki zaten yaptım diyende yalan söyler, bu sayede senin o tipinle kandıramayacagın çok kız tavladım ben. Sanatsal olarak profesyonel oldum bile diyebilirim. Ben bunları ögrenmek için yaklaşık 20 senemi verdim, sen ne yaptın lan lale. Çıktın benim püskivitte tercihim bu dedin, aldın tüm kızların gönlünü. Gel şurda iki fransızca konulaşım, iki müzik yapalım, iki descartes'in yöntem üzerine bahsedelim, iki Nietzsche'den feyz alalım desek, maymun siki görmüş gibi bakarsın suratımıza. Oturdugun yerden imaj atıyosun bize. Ne yaptın olm türk kızlarını haketmek için he ne yaptın.

kardeşe yapılan işkenceler

yıl 90'lar, normal bir lig maçı, televizyonda maç izlemek isteyen ben ile ablamın dialogu.
- Abla maçı izliyicem açar mısın?
- Hayır ben marimarı izlicem.
- abla maç izlicem aç.
- Maçı yine izlersin, marimar ı izlicem.
- Abla aç yoksa sanada izlettiririm maçı.
- Hayır dedim.

Akabinde güç kullanarak ablanın sırtına çıkılır ve maç açılır, gözlerini kapamak isteyen ablamın göz kapaklarını iki parmagımla açtırılarak 45 dakika boyunca maç izleme keyfi yaşatılır. O günbugündür maç tutkunu olmasını geçtim iddaa da kupon yapıp tutturuyor bir de namıssız.

jazz müzik

Toplumsal bir yanlış vardır ki o da şudur, Jazz diye bir müzik türü yoktur. Müzigin iyisine jazz denir.

umutların bittiği anda türk ün kudreti başlar

Tamamen işimizi son güne bırakma repligidir bu, yumurta götüne dayanınca deyimide buradan türemiştir. Tüm faturaların son günüdür, harçların son günüdür. Toplamda 2 saatlik süreniz vardır, umutlar yapılamayacagı yönündedir ve o 2 saate öyle bi yaparsınız ki herşeyi, geriye 30 dakika da size kalır, ha izin verseler o 30 dakikayı da bi koşu marsa gider gelirsin.