bugün

en güzel hediye ise; bu iltifat olmalı kesinlikle.
erkeğin emek verdiği bir nesne.

emek ürünüyüm ve senin için uğraştım mesajı vermesi gerekir.
sen sev. anlarsa başka hediye beklemez, o da sana sevgisini hediye eder.
(bkz: aşk)
(bkz: huzur)
(bkz: SADAKAT)
önümüzdeki 6 ayın sonunda;
(bkz: tezkere)
tek taş pırlanta yüzük.
sadece rahat bırakmak.
sevgi,zaman ve şarap bu üçünü verdikten sonra bir erkeğe verilcek en iyi hediyeyi bekleyebilirsiniz.
(bkz: sevgi)
(bkz: ilgi)
(bkz: şefkat)
(bkz: çiçek)
imitasyon mücevherat veya şarapta bekletilmiş,gölgelendirilmiş bilimum yavsama içgüdüleri eklenmiş garson eşliğinde gelen mantar sote saçmalığı da olabilir.
henüz verilmemiş olandır.
Biraz plan program icerirse, sevdicegi duygu seline sokabilecek hediyelerdir. Ornek olarak ;

Uzaklardaki sevgiliye yapılan hinlik

Caresiz, endiseli bir serce gibi gidecegi yerin nerede oldugunu bilmeyen sevgili yardim ister ama aradaki 8000km engel olur bizzat yardim edilmesine. Bundan muterettib hinbazlik yuklu saksı gorevini her zaman ki gibi yerine getirirek unutulmaz bir gun yasatir dogum gunu cocuguna.*
Oncelikle, sabah is gorusmesine gidecek olan heyecanli, endiseli ve de guzel kizimizin kapisinin onune, dostunuzu kendi arabanizla gonderip, saga sola goturmesi soylenir. tanimadigi sureti gorunce sasiran sevdicek, "ulan tarçın gosteririm ben sana" cemkirikleriyle bu ince davranis karsisinda mahcup kalir ve arabaya biner. Oysa ki asil amaç, modellik gorusmesine gidecegi, dolayisiyla da 2 dirhem 1 çekirdek giyinecegi bilindigi icin, elin barzo ve hödüklerinden korumaktir*. Iki tasla bir kalp vurmaktir.

Planin ikinci kisminda ise dost, sevdicegi guzel bir kafeye goturur ve gunlerdir aranip bulunmus olan; vefaat etmis babasiyla kucukken izledigi ve senelerdir aradigi turk filminin* baskili film cd'i, arti olarak da muzigi olan, berkant'in bülbül yuvası isimli plagi, dogum gunu hediyesi olarak takdim edilir. Uzun ugraslar sonucu, sans eseri mi yoksa Allah'in hikmetinden mi bilinmez aranip bulunmus hediye, hanim kizimizi aldigimiz istihbarata gore duygu seline sokmustur. Diyecek kelime birakmamistir. daha sonra konusuldugunda ise organizasyonu duzenleyen bunyeyi muthis bir sevince sokmustur onun bu duygulanisi, bu sevinci. Bu hikayenin ayni zamanda da Ilan-ı aşk çeşitlerine guzel bir ornek olabilecegi dusunulmektedir. hemcinslere kopya neyin tarzinda ise yaramasi dilenir.

(bkz: based on a true story)
tartışmasız olarak siktir.
ne kadar maneviyat mavalları atılsa da kadınlar bunun maddiyata dönüşmüş hallerini severler. alın bir tek taş yanında da bir orkide, size surat yapan, çemkiren, mızmız hatunun tereyağ gibi eridiğini göreceksiniz.

(bkz: tereyağ gibi erimek)
sevmektir.
anne olmaktır.o potansiyel verilmiştir zaten yaradan tarafından ancak tek kişiyle olunmuyo tabiki...
kulağına fısıldanan bir "seni seviyorum" dur.
ankettir.
evet o hediye benim en son paketlicem kendimi vericem hatuna komple o olucak.
kesinlikle çiçektir. buket olması ya da tek olması farketmez. bilmiyorum, benim karşıma bi tane çiçekle çıksa dünyalar benim olur.

(bkz: küçük şeylerle mutlu olmak)
(bkz: kum saati)

bilmiyorum işte uykudan kalktım belki rüyamda gördüm *
(bkz: ayna).

sana verebileceğim en güzel hediye, yine senin güzelliğin manasında.
maddi değeri değil de manevi bir değeri olan hediye.
onun sizden istediği şeyi yapmaktır. siz o eylemi gerçekleştirinceye dek mutlu olamayacaktır çünkü*. boşuna debelenmeyin*.
bence kendisi;
bir gelse bana en güzel hediye olur gelişi...