bugün

entry'ler (758)

yeni bir ilişkiye başlamak

Şanslıysanız hayat kurtarabilir. Şans yoksa duvardan duvara savurabilir. Tüyo da vereyim; iyi insanlar daha şanslı olurlar.

tecrübe

yabana atılmamalıdır. insanın karşılaşabilceği yeniliklerin ucu bucağı yok, tek sorun büyük çoğunluk denemeden öğrenemez, denemek ister. Sobaya dokunmak ister, eli yanmaz sanır. Aşık olur bitmez sanır. Sağlıklıyken ölüm gibi kesin olgular bile uzaklaşır. Tecrübe dediğini kazık yemektir diye küçültmeyin. Herkesin düşündüğü şey aynı bile olsa herkes farklı hisseder. Tecrübe etmiş olmak oysa ki, acı ya da tatlı, herkese mutluluk vermelidir bence. Önceki entryleri tekrar etmek gibi olmasın ama tecrübe etmek, yaşamaktır. Sevin onu, kucaklayın.

imdb puanına güvenilmeli mi sorunsalı

güvenemeyenler için filmin imdb sayfasında metascore puanları da vardır. daha iyidir.

namaz kılmayan müslümanlar

her nasılsa namaz kılan müslümanlara kendi ibadetlerinden daha çok dert olan güruh.

bim

3'lü prezervatif satılıyor. sakız kutusu büyüklüğünde ambalajlamılışlar ve fiyat 1 tl. süfer hizmet.

kpss

benim için 2013 yılında başlayan ve 2015 aralıkta biten süreç. sonunda iyi bir işim oldu mu oldu ama iki buçuk yılda baya baya maddi manevi zorlandım. iibf mezunu olmayanlara tavsiyem bulaşmamaları*, iibf ciler içinse özel diplomalarınız ya da yetenekleriniz yoksa a kadrolar için 1-2 yıl bu stres çekilir, emin olun.

tanıştığı erkeğe ilk gece veren kız

tanışılan gece kızı yatağa atmaya çalışan erkek gibidir. istediğini yapmış işte kime ne. şöyle şeyler yazıp küfür yemeyin artık yıl bilmem kaç oldu.

kadınların erkeklerden daha azgın olması

hevesli ergen kardeşlere müjdeler olsun. genellememekle birlikte, böyle bir şey var!

mutsuzluğun çaresi

para kazanmak.

bateri kursu

tek bir derse gidin, zaten ilk derste bütün şarkılara uyan ritmi gösteriyorlar. sonra çalışa çalışa tempoyu ayarlar , atakları kotarırsınız.

modern family

cameron tucker karakterinin babasını red alert 2 oynayanlar muhakkak hatırlar..*

thievery corporation

güzel müzik yapan, az bilinen abiler.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

köpek gibi değil, ince ve derinden; insan gibi özlüyorum eskimeyen sevgilimi. bence kimse aşkından, sevgisinden umudu kesmesin peşini bırakmasın. sonra zor oluyor yaşaması...

whatsapp face twitter instagram kullanmayan erkek

stalking yapacak bir platonik aşkı veya eski sevgilisi yoktur.

bacardi mojito

servise hazır, güzel bir yaz içkisidir. şöyle olmaz böyle yanlış diye abartmaya gerek yok, buz dolu bardağa koy iç işte.

ben bu yazıyı anneme yazdım

anneciğim canım benim bana evlenilecek kız arama nolur. seviyorum seni...

salak gibi gerçekten aşık olmak

sonunda illa ki mutsuzluk vardır illa ki. büyük salaklıktır.

geciktirici krem sürerken boşalmak

(bkz: bakınız bu dramdır).

emine erdoğan ın kurban benzetmesi

https://www.youtube.com/watch?v=6XBwbUGPgOM
ayıptır. evladı, kardeşi, babası şehit olana böyle şey denmez.

ben bu yazıyı sana yazdım

"the truth is, we were much too young."