güzel nickli 5. nesil yazar.*
(bkz: pilli bebek).
pilli bebek sevdiği her halinden belli olan yazar.

her halinden derken, şu anda sadece nicki hakkında bilgi sahibiyim ve bana göre her hali nicki olmakta. evet...
son derece iyi niyetli, her izmirli gibi güleryüzlü ve sıcakkanlı kişilik. muhabbetine doyum olmayan güzel insan.
(bkz: barbun)
edit: ayrıca yeni bir yazarmış hoşgelmiş.
kendisini biraz desifre etmekten geri kalmamakla birlikte hosgelmiş canım yazardır.

(bkz: pasta)
dünya üzerinde bana verilmiş en işe yarar, en vazgeçilmez, en değerli nimetlerden.* bu pek sevgili hatun kişi bildiğin delidir, ne eksik ne fazla.* tam bir kahve delisidir ve kahve muhabbetine doyum olmaz. her ne yaparsam yapayım yanımda olsa dediğim, tavla oynamayı şahsımdan öğrenmiş iyi bir çekirgedir.** beni ataklarımda yatıştırmayı bilmiş, "yeter be ben bırakıyorum!" dediğimde gezegendeki en pişkin yüz ifadesini takınıp "hade len!" deyip beni güldürmüş, okul bağı dışında zerre kadar alakam olmayan lanet bir şehirde keşif turlarında kaybolup "yusuuf yusuf!!" derken bile eğlendirmiştir. çevirdiğim her türlü dolaba ortak olur, başımdan geçen her türlü olayı el hareketlerime yarıla yarıla dinler yorum yapar, odasına "çat!" diye dalarım "annemm sen mi geldin? gel bizde kal bu gece." der öyle de misafirperverdir.* sınav zamanlarında voltran'ı oluşturmak için vazgeçilmezdir. ben kitaba boş boş bakıp "balığım bu çıkar mı?" "balığım şu çıkar mı?" "ay bence bu kesin çıkacak!" deyu bütün kitabı sıralarken** sabırla suratıma bakıp "yumurta sus!" deyip gülmesi dadından yinmez*

hayattaki tesadüflerin öyle ya da böyle bizi bir şekilde birleştireceği çok açıktır, ortak noktamız olmayan hiçbir şey yoktur şu hayatta. biz birbirimize benzeriz ve artık gözümün içine baksa ne dediğimi anlar analizini yapar, yorumlar ve kendi gözleriyle de cevabı pat diye yapıştırır.* her türlü abuk subuk tasarım fikrimi dinler, bunlar için alışveriş yapılacağı zaman bir sevgi kelebeği misali peşimden nereye gitsem uçup geliverir. hem aşık olduğundan beri o fikirler onun da ilgisini çeker bir de alıcı gözle inceler.*
dost insan kişisi! sırtımı dayayabileceğim iyilik meleği! suyunu bulandırmak isteyen her şeyi / herkesi bu dünyadan ojeli tırnaklarımla kazırım ben ama tırnağım kırılmasın olur mu?**
"yazan kisiden ziyade yazilana onem verilmesinin gerekliligi" dusuncesine sahip oldugunu dusundugum yazar.
nickini her gördüğümde aklıma sin city'i getiren daha da tuhafı garip bir huzurla dolmamı sağlayan enteresan etkili bir nicke sahip yazar.
en son özel mesajımı attığım ama sanırım kendisine ulaşmayan, en sevdiğim tatlıdir.*
sudaki kırmızı balık, berrak.*
geçmişte bütün öm*larıma cevap vermiştir bu arada.*
dünyaya bir daha gelsem ve hayatıma girecek insanları seçme şansı verilse, rahatlıkla ilk 10 a oynar bu çatlak.* kahve tadında bir bağımlılık yaratma özelliğine sahip karamelli draje.**
yıllar yıllar önce bugün, güzeller güzeli anneciğinin benim başıma bela etmek amaçlı dünyaya getirdiği sevgi pıtırcığı.*
arkadaşların en tatlısı, dayanılacak duvarların en sağlamı.*
objektife bakıp mum üfleme insanı hem de en sağlamından.**
doğum gününü en içten dileklerimle kutladığım, hayatı boyunca yüzünün gülmesini can ı gönülden dilediğim güzel insan.
hayatımda yer eden her şehirde benimle olan kanatsız melek. pamuklara sarmalar sararım.* kesinlikle vize dönemimdeki ders notları için yazmıyorum... valla bak!* geveze yazar.
Sevdiğim bir yazardır kendileri her ne kadar özel mesajıma bir cevap vermeseler de *
Bundan başka kırmızı balığı gördüm mü berrak suda susarım nedense böyle birşey uyandırır bende.
4 harf, tek kelime... dost!
ağlarım, teselli eder
gülerim, benimle güler
düşünür, özler, sever, paylaşır, gülümsetir, kahkahalarımın sebebi olur, yanımda olduğunu hiç unutturmaz bana.
bilirim ki benimdir, bendendir, içimdendir, içtendir.
bilirim ki sırtımı yaslarsam asla düşmem.
bilirim ki anlar, sırları saklar, kalbimde gördüklerini söylemez kimselere; çünkü onlar onun için özeldir.
en benim olan, en kaybetmek istemeyeceklerimdendir.
kardeş ötesidir, hep öyle olacaktır.
çok dikkat çektiğini düşündüğüm yazar...

bu düşüncemin sebebi tamamen nicki ile ilgilidr...
leylek yetiştiriciliği işine beraber girelim dediğim dünya tatlısı.
kolları bana göre upuzuuuun olmakla birlikte, harika bir tripod görevini de üstlenebilir.*
tavladaki intikamımı elbet alacağım kendisinden, şüphesi olmasın.*
leylek beni nereye götürürse götürsün, benim biricik yavrum olarak kalması farzdır.*
Berrak sudaki kırmızı balık
Sana canım demek için
Canımdan bir parça ve ışıksız gecelerin
Sessiz özgürlüklerini verdim
Dışı sevda içi zindan değilim artık
Gözlerimden süzen güvensizliği kuşkuyu
Hiç bu renk bir sevgiyle yenmedim
Ve güzelim sana sunduğum değerleri
Karşılıkların içinde büyütmedim

(bkz: pilli bebek)
(#5690696)
nolu entry'sindeki ilk madde nedeniyle kıyamadığım yazardır. sadece yumurtanin fırcalanmams tarafi değil, biz de varız. *
(#5690696) no.lu entry'sinden sonra 'beşinci nesil izmirli yazar' demek üzere başlığına yol aldığım fakat başlığın durumunu görünce buna gerek olmadığını düşündüğüm*beşinci nesil izmirli yazar..******
"hey beybi ben geldim!!"
o alıştığın seslenişlerimin artık biraz uzağında kalacak olsan da, iç seslerimin en içinde olacaksın hep. kendi diyarıma her uçtuğumda, yuvamı paylaştığım her kuş gibi yanındayım senin de. kimsenin bilmediği her şeyi biz biliriz, beyin kıvrımlarımız aynı yönlere doğrulmuştur bizim di mi?* ayrıca alakasız olarak; şarabımı isterim, dvd köpeğin olsun.*

hı bi de;

tanım: beşinci nesil ömürlük dost*.
sınavlarda çalışma ortağı, oyunlarda tabu ortağı, hayatım boyunca dert ortağı.* bugün güneş başka doğsun, bulutlar pembe olsun, ağaçlar selam dursun çünkü karamelim doğdu!* kelimelerimi sildirip sildirip yeniden yazdırandır bu*, y*oktan bir şehirin hayatıma sunduğu en önemli 3-4 kazançtan biridir aynı zamanda. iyi ki benimlesin güzel balık; kahkahalarım ve hüzünlerim seninle paylaşmadıkça bu kadar anlam kazanmazdı sanıyorum. iyi ki doğdun.***
sınavlarda çalışma ortağı, oyunlarda tabu ortağı, hayatım boyunca dert ortağı.* bugün güneş başka doğsun, bulutlar pembe olsun, ağaçlar selam dursun çünkü karamelim doğdu!* kelimelerimi sildirip sildirip yeniden yazdırandır bu*, y*oktan bir şehirin hayatıma sunduğu en önemli 3-4 kazançtan biridir aynı zamanda. iyi ki benimlesin güzel balık; kahkahalarım ve hüzünlerim seninle paylaşmadıkça bu kadar anlam kazanmazdı sanıyorum. iyi ki doğdun.***