bugün

Olağan bir durumdur. Sözlüğümüzde de sıkça rastlanan bir hadisedir. Kadının doğasından olsa gerek erkeklere olan zaafları burda da devam etmektedir. Entri, başlık derken tüm dikkatleri üzerlerine çekmeyi başaran bayan yazarların özel mesaj kutuları bir hayli kabarık olsa gerek.
(bkz: altın kuru)
(bkz: uktedir ukte)
(bkz: sözlükte kızlar teklif ediyomuş)
(bkz: erkek yazarların bayan yazarlara kur yapması)*
(bkz: yediye kur erken kalkıcam)
(bkz: yapıyorlar efendim durduramıyoruz)
(bkz: sözlük yazarlarının rüyaları)
(bkz: bir çöpçatan olarak sözlük)
(bkz: seksi entryleriyle baştan çıkaran yazar)
çoğu yerin aksine bir bayana birkaç erkeğin düştüğü sözlükte normal görülebilecek durumdur efendim.
- naber şeker?
+ hööörrr, iyidir senden naber balım.
- hihihi.
+ gülüşüne kurban.
- gerçekten kurban olur musun şevki.
+ ne sandındı. sevişelim?
- ühühüh sapık.

varmak istediğim nokta şudur ki kabak her zaman erkek kısmısının başına patlar. kur değil yapılan da, kedidir o kedi.
(bkz: seksi entryleri için tıklayınız)
''sözlükte bayanların erkeklere yaptığı kur ise; erkeklerin hanım uuserlere yaptığı tecavüzdür''
barack obama
august- 2009
(bkz: ayda bana necati)
(bkz: sözlüğün kıyamet günü)
adettendir. bazen istemdışı oluyor hatta.
sakıncalı hareketlerdir. zincirlerle oturdukları yere sabitlediğimiz abaza yazarlar zincirlerini koparıp ufak çaplı bir darbe girişiminde bulunabilirler.
tamam, bayan sözcüğünü baymak edimi ile ilişkilendirmiycem ama bi kadına "bayan" diyen hanzoya kimse asılmaz haberiniz olsun. ki biz buna kendi aramızda "hayallerde yaşıyor bazı ibneler" diyoruz. uyandırayım dedim.
(bkz: ben sana şimdi bi bayarım kendi kendine kurulursun)*
(bkz: link var mı link)
(bkz: olsa da yesek anlarında)
(bkz: sözlük yazarlarının fantezileri)
başlık "erkek yazarlara kur yapan bayan yazarlar" şeklinde açılsaydı çok daha doğru olurdu. aksi takdirde buradaki tüm bayan yazarlar yaftalanmış oluyor bir şekilde. sanmayın ki hemcinslerimin hepsini savunuyorum, sadece arada istisnaların da kaynamasına gönlüm el vermiyor. hem bazı şeyler karşılıklıdır dostlarım.tek taraflı düşünmemek lazım. bu da böyle biline!
(bkz: bayan yazarların erkek yazarlara dur yapması)
(bkz: çok beklersin)