bugün

entry'ler (592)

akrep burcu kadını

insana dair tüm duyguları uçlarda yaşar. akrep , boğa ve aslan burcu ile çok iyi anlaşır.

yemek yapmayı bilmeyen erkek

o iş biz kadınların işi , bilmesede olur sıkıntı yok.

gecenin şarkısı

aşk diye - yalın.

yazarların en iyi lafları

karşında gördüğün merhametimle oynarsan eğer içimdeki şeytan hayatını lunapark'a çevirebilir.

sözlük yazarlarının favori sözleri

Ben kimsenin canini bilerek yakmadim , onlar benim ates oldugumu bilerek geldiler.

bir insanı çıkarsız sevmeyi başarabilmek

böyle sevebilen insanların olabileceğine inanmak bile güzel.

bir erkeğe en çok yakışan giysiler

boğazlı siyah kazak , üç numara saçlar , 1.80 boy , 30-40 yaş arası. sanırım yanlış entry'deyim. beyaz atlı prens entry'si nerede acaba ?

sözlük yazarlarının itirafları

erkeklere inanmıyorum artık. sanırım yalnız yaşlanacağım.

gecenin şarkısı

alt dudak - hande yener.

kararverenekadarvazgeciyorum

yazarların en tatlısı kardeşim.

kızlara en çok yakışan oje rengi

Bordo asla vazgecmem.

çirkin erkeklerin garip çekiciliği

çirkin dediğimiz bu erkek modeli eğer zeki ve özgüveni yüksek bir erkekse , salak bir yakışıklıdan çok daha çekici olabilir.

sözlük yazarlarının şu an yapmak istedikleri

mutlu olmak.

sözlük yazarlarının uzmanlık alanları

laf yarıştırmak. *

çipetpet

reklamı izlerken gülüyorum , arkadaşlarım taklit ederken gülüyorum , gecenin bir yarısı yapılan yorumları okurken yine gülüyorum. * * *

sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

akrep burcuyum ve bayanım. *

ben bu yazıyı kendime yazdım

birazcık hatalarından ders al , adam ol alıcam aklını en sonunda.

gecenin şarkısı

acıyı sevmek olur mu.

iki yüzlü olmak

eksi alacağımı bile bile söylüyorum genelde erkeklerde daha çok görülen özellik.

akrep burcu

bir kere hislerimizin kuvvetli olduğu doğrudur. genellikle yanılmayız. evet kıskancızdır ve bu kıskançlığımız sadece sevgiliye değildir. Bir şeyin bize ait olduğunu düşünüyorsak mutlak suretle paylaşım olmayacaktır. mesela bir arkadaşımız gözümüzde en yakın arkadaşımız olmuşsa başka biriyle yakın olmasına bile tahammül edemeyebiliriz. duygusalızdır ama tuhaf bir şekilde gerçekçiyizdir de. sonucun ne olacağını bile bile ateşe atıldığımız durumlar olur. yapılan iyiliği ve kötülüğü asla unutmayız ve karşılığını mutlaka veririz.
eğer birine aşık olursak herşeyi ikinci plana atabiliriz , dünyamızın merkezi karşımızdaki insana dönüşür. karşı cinste hoşlanacak bir kaç özelliği çok çabuk tespit etsek bile çok ama çok zor aşık oluruz.
bir akrep kadını olarak şunu söyleyebilirim ki karşımızda daima çok güçlü karakterler olmasını isteriz. eğer güçlü birisi değilse onu ezeriz ve asla saygı duymayız. ama bizden daha güçlü bir karakterse işte o zaman deli divane olabiliriz.
dostluklarda aslan kadını ile süper bir dostluk olur ,ikizler kadını ile kendi kanaatimce hiç anlaşamayız. ilişkilerde ise boğa ve aslan erkeği favoridir. yorumlardan anladığım kadarıyla da bu iki burcun dışında akrep erkeği ve akrep kadını sanırım ruh eşi olabilir.