bugün

çamaşır suyuyla tuz ruhunu karıştırmak ve ardından nefes almak ve o nefesi bırakmamak. kesin çözüm.
içimizden 3 kere 'ben sarhoş olmak istiyorum ve bu içkiyi de bunun için içicem.' diye geçirdikten sonra beş saniye bekleyip yavaş yavaş, küçük yudumlarla ve her yudumdan sonra bu cümleyi tekrar etmek suretiyle elimizdeki alkolü bitiyoruz. alkol bittiği zamanda tadından yinmez bi hal alıyoruz.

ilgili hödüt: (bkz: sarhosken entry girmek)*
(bkz: az kuruyla doyma yöntemleri)
(bkz: alkolsüz içecekle kafa bulma yöntemleri)
(bkz: müzeyyen senar),
(bkz: kimseye etmem şikayet).
--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=EYY-gAIDSC4
--spoiler--
az alkolle kafa bulunmaz.
içkiye şeker katılabilir, malum kana daha hızlı karışıyor.
yanında sigara içmenin dahil olduğu yöntem.Sigara kullanmayan biri olarak verim aldığım bir yoldur bu yöntem
27 eylül yaklaşıyor. imkan dahilindeki en yüksek ses seviyesiyle, az miktarda alkol eşliğinde; önce anesthesia, sonra orion, sonra mop ve en son to live is to die dinleyerek cliff'i anarsınız. dünya müziğinin son haline bakarsınız sonra; cliff'i özlersiniz. yeni kafanız hayırlı olsun. -jelatinini ayırarak kullanın!-

rest in peace cliff burton
ahmet kaya dinlemek. alkolsüz bile etkisini göreceksiniz genşler güvenin bana.
pipetle içmek ki kötü bir şey. shot olmayan içkileri dahi shot gibi içmek ki saçma bişey. rakıyı çay kaşığıyla içmek ki rakı öyle içilmez. en basit yöntem madem az alkolün var sarhoş olma landır.
Kolonya karıştırın biraz.
pişmiş soğan ve efes ekstra diye birisi bana söylemişti zamanında. beraber yiyince pert oluyormuşsun. denemedim, açıkcası fizyolojik mekanizmasını da bilmiyorum. ama denenebilir.
şaraba birayı koymaktır. 12 ila 15 lira aralığında pilot olursun.
elde ne var ne yok hepsini kafaya dikmek. içince de bir anda doğrulmak, aniden kalkmak, kalkarken yerinden fırlamak. bunu alkolsüz bile yapınca insanın başı anlık döner.
2 gün uyumayın sonra 1 birayı fondip yapın, ta ta ta taaaaaaaa...
leylasınız.
ilk önce 2 litre suyla mideyi doldurup vücudun dengesini bozun, üstünede alın alkolü. Iyi kafalar.
eğer iki kişi kafa bulmak istiyorsa ; 35'lik votkayı 2'şer veya 3'er duble şat olacak vaziyette ayarlayın , daha sonra her şatı içme anında kafanızı arkaya atma suretiyle fondipleyin , kaptan pilotunuz birazdan belirecektir .
kasmamak gerek zira soyle bi yontem var seylan cayi sirf dem icildiginde hosluk veriyo. seylan cayida bildigin cay balkan gocmeni dostunuz varsa temin edebilirsiniz bize gonderiyolar makedonyadan arasira deniycen ilk firsatta.
Birazcik sigara kulu veya toz sekeri biranin icine katarsaniz isinizi gorme olasiligi yuksektir.
milli içkimiz olan ayranı deneyin efendim.
uyumaya birebirdir.
balon şişirmek. Alkole gerek yok, 50-60'tan sonra bir büyük devirmiş gibi kafa oluyor insan..
(bkz: şargoz)
bulamazsınız. ancak birden içerseniz kısa süreliğine biraz çakırkeyf olursunuz.
hızlı içmek. tecrübeyle sabittir.