bugün

entry'ler (206)

sözlük yazarlarının boyları

1.90 cm.

evet kızlar yanlış duymadınız.

uyumak için koyanları sayan solcu kız

türkiyede koyun say say biter mi koçum birileri kasaptan aldığı ilk beyinle sözlüğe üye bile olmuş.

kaşları çatıp masaya yumruğu vurmak

http://i.imgur.com/3OHXobM.jpg

14 şubat için kiralık sevgili aranıyor

14 şubatta ki kiralık sevgilime yapacağım şeyler
öbüşmek, sevişmek, sevişmek, sevişmek, arada yemek yeriz öküz değiliz yani aşk olsun cınım. sonra su da içeriz arada.

not:erkeğim
not:para var ama harcamayı sevmiyorum mezara götürecem.

erkeğinden vazgeçmiş kadın nasıl geri döndürülür

peşine düşmiceksin. sallamicaksın. kendinden eminsen yaptığından pişmanlığın yoksa kısa zamanda yola gelir. ama bence onu beklemek yerine yeni kişiler bul hacı. hayat güzel amk hergün pilav yenir mi?

açık açık sevişelim demenin yolları

gel beraber bir yatağın belini kıralım.

maddi durumu iyi olduğu halde burs alan öğrenci

burs alana değil verene sövmeniz gereken eylem. ha ben aldım mı burs ? almadım. öğrenciliğimde bi yere başvuruda bulunmuştum. durumu iyi olmayan bir arkadaşımın da başvurduğunu öğrendim. fakülte birincisiydim bana çıkması muhtemeldi. haaa bizim durumumuz çok mu iyiydi ? öğretmen çocuğu adamdık işte tek maaş benle abi okuyordu. yağımızda kavruluyorduk ama ben o çocuk için başvurumu geri çektim.
ancak herşeyden önce o burs veren kurumlar yavşaklık yapmayıp dalkavuklarına burs vermek yerine gerçekten ihtiyacı olanlara vermeliler. onlara güvenip destek olan kişilerin beklediği eylem bu. ama orospu çocukluğu parayla mı ? değil.

marmara üniversitesi

iyi erasmusa yolluyor lan bu üniversite. valla bak gidin.
not mersin üniversitesi mezunuyum.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

Taumatawhakatangihangakoauauotamateapokaiwhenuakitanatahu.
dünyanın en uzun sözcüğüymüş diyollaaa.

insanın büyümediğini anladığı an

bazen eğer etrafımda kimse yoksa uzaklara tükürmeye çalışıyorum. bi hedef belirleyip tutturmaya çalışıyorum.

lise arkadaşlarından zamanla uzaklaşmak

istemeden de olsa gerçekleşecek olay. üniversitede farklı bölümler okuduktan sonra başkalarıyla yaşamaya başladıktan sonra artık lisede can ciğer arkadaşınızla konuşamayacak noktaya gelirsiniz
görüşme sıklığı seneden seneye azalır. üniversitenin sonlarına doğru hiç görüşmezsiniz.
nereye kadar lise hatıralarını konuşcaksınız sonuçta

yazarların şu an dinlediği şarkılar

indila run run.

cumartesi sabahı evde oturan ezik ve yalnız insan

imrendiğim insandır. sabahın köründe çalışmak zorundayız. olm ezik ve yalnız olun cumartesi uykusu gibisi var mı lan

unutulmaz baba sözleri

sizden bi bok olmaz demişti babam ben ve abime.
valla oldu babam biraz yanıldı ama şuan iyiyiz. ben biliyodum zaten böyle olacağını canım oğlum diyor.

selami şahin

dün mersindeydi la gittim bak ben konsere. konserdeki en uzun kişi bendim. beenen qızlar eqlesin.
şaka maka iyiydi konseri adam coşturdu. ama şarkı aralarındaki hikayeler sıkıcıydı. amca söyleme o aradaki sözleri.

erkeklerde neden göt vardır

(bkz: allahını seven üstüme toprak atsın)

kızların espri yapamama nedenleri

yapmaya gerek yok ki. kız bulmak zor olduğundan nefes alışverişini sorgulayan miletiz biz. yapmayın olm böyle şeyler.

putin twter facebok ve gmail e yasak getirmesi

he amk biz zaten putin yapıyosa doğrudur dedik.

domuz yiyen gavurların domuza benzemesi

valla ben yedim erasmusta hala insana benziyorum. acaba bize insan eti mi yedirdi la ipneler ?

kürt çocuğu

çocuktur. diğer çocuklardan hiçbir farkı yoktur. saftırlar, top peşinden koştururlar, hayattan keyif almaya çalışırlar.
bazı faşist ibnelerin düşüncelerinden bihaberdirler.
genel olarak yoksul olmalarından ötürü çocukluğunu çok da iyi yaşayamazlar.
kırmızı ışıkta cam silip, mendil satarlar.
sokakta para isterler.
siz çocuğunuza nike adidas ayakkabı alırsınız, onlar yalınayak gezerler.
adaletsiz dünya işte, bi de bazı hayvanlar hala küçük, örümcek beyinleriyle, ırkçılıkla çocuklara yorum yaparlar.