bugün

alkol kadar etkisi olan yöntemdir. 4-5 burn'u schweppes tonicle karıştırıp içmek bunun en iyi yoludur. fena sarsar, duygular coşar, ayaklar kontrolden çıkar, gözyaşları deliklerinden taşar.
içine alkollü içecek katmak. dahiyim, biliyorum...
-ahaha seni gudik sıvı, alkollü bile değilsin!
+ama ben kolayım, kimse bilmez formülümü
-muhaha! ben de süleyman demirel'im mnakoyim.
-ercan, nasıl kafa buldum lan onla, ahaha, salak sıvı işte.

tanım: pek fazla yoktur. karışımlardan bihaber bünyeler için yapılacak tek şey ipnece diyaloglar kurmak ve eksi beklemektir.
tırmanışa gidilir, zirvede biraların buzdolabında unutulduğu hatırlanır, içecek olarak mecburen sadece su içerek, hiç uyumadan 4 gün geçirilir. süre sonunda yorgunluktan biten ve sulanmış beyin ile halüsinasyonun kralı görülür, her türlü saçmalanır, tuvaleti olmayan bir kafede otururken tuvalet için dışarı çıkılır kafenin değil yeri adı bile unutulur, cep telefonu olmasına rağmen masada oturan arkadaşların adı hatırlanamadığından bir banka oturup uyumamaya çalışılarak bir tanesinin merak edip sizi araması beklenir.
kolanın içine vermidon atarak kafayı bulabilirsiniz, denemesi bedava.
(bkz: alkol hiç birşey inanmak herşey)
az önce keşfettiğim bir yöntem de bu gruba dahil olabilir. çay bardağında nescafe içerken son ses hakan altun dinlenerek sarhoş olunabiliyor. bakın tecrübeyle sabittir. iki saattir seri eksi yiyorum, ot gibi bakıyorum monitöre. denemesi de bedavadır.

hiç düşünmemiştim kii senle aynı şehirdee yaşayıp aynı yerdee gözlerimi açmay...
al vişne suyunu salıncakta alabildiğine sallan, salıncak iyi kafa yapma yöntemidir.
malzemeler

- buyuk bir bardak. baya buyuk.
- maden suyu. sade olacak.
- buz. 8-10 parca.
- birkac tane limon.
- pipet

yapilis

buyuk bardaga maden suyu doldurulur. yaklasik olarak 3/4'u maden suyuyla dolu olmalidir. bunun uzerine, bol miktarda buz atilir. uzerine biraz da su ekleyeceginiz icin buz miktarini iyi ayarlamaniz ve bardagi tasirmamaniz gerekmekte. bu islemi tamamlayip buz-su dengesini de sagladiktan sonra bir limonumuzu oldugu gibi, catalla delip bicmek suretiyle tamamen karisimimizin icine dokuyoruz. limonun sululuguna bagli olarak 2 limon da sikabilirsiniz size kalmis. limon miktari kafa etkisini artirir.

artik icime hazir, cigerlerinizi yakip kafanizi dagitacak bir iceceginiz var. pipetle icmelisiniz ama kesinlikle. inceden inceden iyi koysun.

inanmayan denesin. gozlerim falan karardi gerci benim, kafa bulmaktan ote birseyler yaparsa benden degil.
yeterince acı bir içeceği (mesela domates suyunu) tüketirseniz o da kafa yapar. yeterince acı dediğim harbiden acı.
içine önceden hazırladığımız kaynattığımız marihuana suyunu ekliyoruz. Evet, sonuç;
alkol olmadan kafa buluyoruz. evet, bu da dahice!*
meyva suyunu alıp akşamdan kalma bira şisesinin içine doldurun ve yeni içicilerden birine verin bakın içince nasıl kafayı buluyor. adam kendi kendini psikolojik olarak sarhoş yapıyor. üfletsen 300 promilde alkol çıkar:D
çok ilginç olabilir ama rexona parfümlerle de bulunuyo tarif:
rexona parfümü yastığa bastırarak sık sonra sıktığın yere kafanı bastır derin nefesler al bi süre sonra etkisini görceksiniz.
yarısı içilmiş 2-5 litrelik kolanın kapağına ağzınızı dayayın sonra içindeki havayı şişe büzüşüp köpük ağzınıza gelene kada birkaç sefer çekin . 10 dakikalık bir etkisi var.
altı kilise üstü cami hesabı.

e be evladım madem alkolsüz içki içmiyorsun madem senin dinin sana alkolünden dolayı yasaklamış, madem dinin kafa bulmanı istemiyor sen neden böyle bir şey iiçin kendini paralıyorsun. madem amacın kafa bulmak bi cin atsana . ( ilk başta yavaş olalım sen votka yo yo bira ile başla)

taklidi iman böyle bir şey olsa gerek. ama sen freud'u dinle iiç içkini adam gibi kafanı bul, değmez öyle şişeyi köküne kadar çekmek sonra maazallah bir yerine falan kaçar. *
bir yudum fanta alın, ağzınızda gargara yaptıktan sonra, koca götlü iri kıyım bi adamın suratına püffff diye püskürtün. zannımca 20 dakkalık bi etkisi olacaktır. kafada kuşlar gökte yıldızlar falan. oh mis.
BiRKAÇ REDBULL OLABiLiR.
yanında cem karaca açarsın ve uçarsın.
arkadaş ortamlarında sıkça rastlanılması mümkün durum..
dengesiz duygulara sahipseniz an için, yemin billah alkole, uyarıcıya, uyuşturucuya hiç ihtiyacınız olmaz. şaşırın bir şeylere, tuhaf hissedin, sevinin, üzülün, hayat size apış arasını göstersin bir de nah çekin siz de ona, buna karşılık. bakın ne güzel oluyor kafanız.
kafa bulmaya meyilli olunsun yeter ki. * *
enerji içeceği içecek olanlara tavsiye, onlara o parayı verceğinize alkol alın daha iyi.
akıntıya karşı kürek çekmeye eş değer muhabbettir.
- alkolsuz icecekle kafa bulma yontemleri diye bişey düşünüyorum nny*? nasssı ???
+ olm niye sürekli sağdan döndürüyonuz lan bu mereti amk!!! uçtu yine bu!!