bugün

entry'ler (907)

ekşi sözlük hesabı satmak

almak isteyen varsa itina ile satarım eski bir hesaptır paraya sıkıştım çok uygun fiyata bırakacağım.

iğneli epilasyon vs lazer epilasyon

Sakız ikisini de döver diyor uzaklaşıyorum.Ne varsa eskilerde var.

en iyi ped hangisi sorunsalı

(bkz: çiped ped çiped ped ped)

anadolu çomarı

Sonuncu icraatleri de bir leoparı öldürmektir efendim.

boğaziçi köprüsü 5 saat kapanacak

Ahaha inşallah 25 saat kapanır da topbaş yüzde 90 ile seçimi kazanır.

türbanlıların daha azgın olması

Psikolojik olarak mantıklıdır.

türk halkının aptal olması

Kesinlikle doğrudur.Öyle uzun uzun analizlere gerek yok.Bir halk düşünün sabahtan akşama kadar futbol konuşuyor ama futboldan anlamıyor.Dünya futbolunda doğru dürüst yok.Bu durum her şeyi açıklıyor bence.

miranda kerr justin bieber aşkı

Oranın da magazini buradan pek farklı değildir dediğim uydurma haber.

scarlett johansson

seksilikte elisha cuthbertla kapışır kazanan çıkmaz dostluk kazanır.

şahin k nın stv de oynaması

Az önce görüp dumur ettiren vaka.ya zayıflamış ya da ona çok benzeyen biri ama çözemedim henüz olayı.Sanırım o değil.Ama bir şahin açılımı stv'ye level atlattırabilirdi.
http://postimg.org/image/tq5mufoaz/

sözlük yazarlarının bugünkü harcama tutarları

22 lira.

burcu söylemez

o ses türkiye yarışmacısı tatlı bir kız.(#21545311)

o ses türkiye

Bu akşamki bölümünde burcu söylemez adlı bir kızımızın da yarıştığı program.Bu kızımız hocam.coma da da üyeydi.Ordan az chatleşmedik bu kızla.Tabi sonra ara soğudu falan da kaldı öyle.Bi de farklı illerdeydik ondan bi yol olmadı.Orada tatlı fotoları da vardı hani.Şker mi şeker bi kızdır yani.

aşk acısı

Atlatmanın en kolay yolu über sosyalleşmektir.Evde durmayacaksın mümkünse boş da durmayacaksın az da güçlü olacaksın.Bir de mal mal müzik dinleyeceksin.

hilmi cem intepe

varoşun önde gideni olan survivor kişisi.Nedeni ne olursa olsun bir kızın üstüne kolarını sallaya sallaya yürüyen hanzodur.

türk halkının ekseriyetle göt kılı olması

Türk halkının konumu gösteren önerme.Bir kısmı tayyip'in bir kısmı aziz'in bir kısmı da yeni öğrendik ki terim'in götünün kılıdır.Bu göt kıllarının ortak özellikleri hayatta pek bi halt beceremedikleri için kendilerine güçlü gelen insanları tanrı gibi görerek kendilerine kıl misyonu yüklemeleridir.Yani Türkiye'nin asıl sorun sağ, sol falan değil doğrudan insanların özgüvensiz,beceriksiz,vasıfsız olmaları yani eğitimdir.

felipe melo de carvalho

Mal turnosolüdür.Melo forma sallar tahrik derler ronaldo calm down yapar uvv beybi çok karizma derler.

cinsel ilişkide alan mı karlıdır veren mi

çok yanlış bir sorudur.Kaderin ne göstereceği belli olmaz.Ön yargılı olmamak lazım.aLcan vercen ekonomiye can vercen.
(bkz: ironi içerir)

metin akpınar

gerçekten çok bilgili bir sanatçı.Diğer yandan anlatırken de dinlettiriyor.Şu sözleri aykırı sorularda söylemişti ve çok beğenmiştim.
''shakespeare der ki sahne dünyanın aynasıdır.Haldun taner der ki kabare dev bir aynadır.kabare abartır ama gerçeği insanın gözüne sokar.O abartılar şimdi oluyor.Neyi abartıp neye güldüreceksin ki?''.Tam olarak böyle söylemese de buna benzer bir cümle kullanmıştı.Aydın bir sanatçıdır.

didi vs nestea vs lipton ice tea vs fuse tea

(bkz: didier drogba vs andres iniesta)