bugün

entry'ler (1412)

bin tayyip in bir atatürk etmemesi

Ne milyon milyar milyar.

edep yeri hariç vücudunuzun en beğendiğiniz yeri

Sol tarafım komple. Edep yeri dahil. O yüzdendir hep solumu döner resim çektiririm sol gözden sol ayağıma kadar sağ tarafımı hiç sevmem. ipananın fırçalanmış yumurta reklamı gibi sol tarafımı tarar bakım yaparım sağ tarafım yokmuş gibi davranırım. Başlıklara bak yahu.

afedersiniz ama başı açık kızla asla evlenilmez

Üfürür, bence haklı.

92 yılında cizrede yaşanan nevruz olayları

Get out of here sözleriyle kafa karıştıran görüntüler. Minik bir köy toplantısına neden yabancı basın gelir? Yoksa yabancı basın gelecek diye mi polis geliyor.

şeriat geliyor

Bu seçimde iktidar olamayacak hayallere bak.

fringe

O derece diyorsunuz. iyi bakalım bizde başlayalım. 2sezon izledim bıraktım izlettirememiş kendini demekki bir şans daha vereyim.

matrax

Show radyoda programdır efenim. Sıkılanlara tavsiye olunur Özkan abi efsane.

son zamanlarda artan yazım yanlışları

(bkz: Heralde) konuştuğumuz gibi yazdığımız için herhalde yazmıyoruz genellikle.

kadınların dürüst erkek sevmediği gerçeği

Yalancıyı da sevmezler. Gizemli olacaksın herşeyini bir anda dökme ortaya. Herşeyi anlatmamak yalan söylemek değildir. Tabi konu onu ilgilendirmiyorsa.

yurtta gitar çalanı şikayet etmek

Medeni adammış tebrik ettik sözlükçe. Şiddete başvuranlar olabilir.

nasreddin hoca kürtmüydü

Çeçen askeriydi, kafa kestiğini görenler olmuş.

felsefe okumak

Para derdim olmasa yapacağım olay. Ne güzel olurdu la miras yesem paso okurdum. Her uninin ortamına girip tarihtir felsefedir psikolojidir sürekli öğrencisin mis gibi.

kızlar iyidir

(bkz: Bir genellemeyle daha karşınızdayız) ölümünüz bundan olacak yemin ediyorum. Öküze giden kızdan sana ne, yaramaz o kız sana kardeşim.

hangi etnik gruba aitsiniz

36. Etnik porsuk grubuna.

aziz yıldırım istifa etmeli mi etmemeli mi

Sarımsaklayıp saklamalı.

beşiktaş ın üçüncü yıldız mücadelesi

Her ne kadar değiştiyse de beşiktaşlıyım dediğinde insanların bilinç altında oluşan güven duygusu bütün rekabetlerin üstündedir. Beşiktaş bir hayat anlayışını simgeler. Giderek yok oluyor yaşatmaya devam etmemiz lazım bu olguyu.

tek tip müzik dinleyen insan

Sadece tuzlu yiyen insan gibidir.

aybüke

Aybikeler rahatsız. Zira i ile yazıldığını iddia ediyorlar bir aybikeye aybuke demek büyük saygısızlık etmektir.

5 sene üst üste şampiyon olmuş tek türk takımı

Berber sokak bizim sokağı üstüste 10kere yendi zamanında. Son maç çok kritikti 14 14 oldu 16 ya uzadı bizim kova emir 2tane beşlik yemişti ah ulan emir.

agar io

Gece 00 da operasyona çıkacağımız oyun ulunun gücünü gosterelim.