bugün

entry'ler (1229)

3 bira içip sarhoş olamamak

3 kırmızı tuborg üstüne de cila olarak 1 tane viski atılırsa hafif kafa yapar idealdir madara da olmazsınız çok da ayık olmazsınız.

no woman no cry

makine mühendisliği başta olmak üzere inşaat, elektronik ve elektrik mühendisliklerinin fakülte girişlerinde yazan yazı.

tek çocuk olmak

üniversite bitince izmirde kalmak istiyorum dediğimde bu yaz tatilini bana zehir eder derecesinde baskı kurmalarına, nerdesin oğlum, bu akşam gece bizle otursana, gece dışarıda çok gezme, merak ettik oğlum, gündüz evde otursana, gece evde kal, dışarıda ne işin olacakki, başka zaman görüşsene arkadasınla,bu sene okula bi hafta daha geç gidersin, günde 10 kez aramalara vs vs durumlarına olanak veren hadise.

500 tl verseler sözlük yazarlığını bırakır mısın

Nakit mi çek mi diye sorulur.

alman insanı

Disiplinli, çalışkan, bira , patates, octoberfest, sarışın, sert yapılı, genelde mühendislik tercih eden vsvs bileşimlerinden oluşan insan. sonuçta insan o da. ama iyidirler yani severiz.

sözlük yazarlarının itirafları

Bu aralar çok işsizim evde boş boş durmaktan bile sıkıldım, üniversite başlasa da uğraşacak birşeyler olsa be sözlük.

25 kuruş a sevgiliyi mutlu etme yolları

Bi cino almaya bakar gençler , doksanların nesliyiz sonuçta.

rus ruletinde silahı alıp 10 el rakibe ateş etmek

(bkz: çakıyla aslan mı öldürdün ziya)

rus ruletinde silahı alıp 10 el rakibe ateş etmek

6 patlarla 10 el ateş edebilecek yetenekli yazarımızın gece gece üşenmeden düşündüğü olaydır.

karılı cafe

(bkz: yurdum insanının zekası)

gece gece gelen uyuma isteği

memur adam kafasıdır.

gece acıkmak

tam öğrenci işi olaydır.

bulaşık çıkmaması için taktikler

dışarıdan plastik tabak, bardak ve kaliteli çatal alın ucuzları kırılıyor hemen.

yada uğraşmayın dışarıdan yiyin.

eve ejderha girmesi

(bkz: skyrim) nedir, nasıl oynanır.

h harfi

trakyalılar olarak çok sorun etmediğimiz harftir bazen kullanırız bazen kullanmayız.

steam

bazen çok tatlı indirimlerle kredi kartı ekstremi coşturan online oyun platformu.

en arka cam kenarında oturan popüler kız

vurduruyordur, vurduracaktır.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

keşke bir harley davidsonum olaydı yaz da kapıda, atardım kendimi yollara, düzlüklere.

rüyada incirli biskrem yemek

gece vakti bakkala gitmeye delalet eder.

sevgili edinme projesi

uzun vadeli mi kısa vadeli mi bir proje olduğu merak uyandırmıştır.