bugün

aynı zamanda milli semalet partisine msp diyen edepsizlerdir. kınıyoruz.*
(bkz: inadına akp)
+edep niye akp diyorsun,
-ne diyeyim hazret,
+ak parti diyeceksin,
-ak parti dersem sorunlarımı çözecekmisin hazret,
+yok egom şişecek edep
- farzedin edepsizsiniz siz söyleyin
+bunu alın içeriye.
bu başlığı 10 kişiye gönder.10 dk içinde seni akp yaltıkçısı yapsınlar.*
not:ben denedim oluyor ayrıca aniden banka hesabımda kimliği belirsiz bir mebla buldum.hayırdır.allahın hikmeti işte
(bkz: akp ye akape diyen edepsizler)
(bkz: sizi gidi sizi)
(bkz: seksi fotoğrafları için tıklayınız)
(bkz: a k partisi)
(bkz: akp ye yergiler) ve (bkz: adaletten kaçanlar partisi)
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
yanlis suclamadir. kimse kalkip da aq parti demedigi surece, yani hakaret etmedigi surece edepsizlikle suclanamaz. tum kisaltmalari aslina uygun okumak icin kanun cikarin o zaman.

amerikalilar bile sorun etmiyorlar boyle seyleri.
gre denen sinav icin giari diyenler, toefl icin tofıl diyorlar. kimse kalkip da tioefiel diye okumuyor sinavin adini. sinavi yapan kurum olan ets kalkip da siz benim yaptigim iki sinavin isimlerini yanlis okuyorsunuz diye millete laf etmiyor.

ama biz niyeyse pekaka mi pekeke mi, akepe mi ak parti mi diye kavga ediyoruz. milleti edepsizlikle sucluyoruz. asil edepsiz sizsiniz.

vaktinizi ilgilenilmesi gerekenleri birakip, sacma sapan islerle ugrasarak harcamayin!
(bkz: hepimiz edepsiziz)
bana mı seslendiniz?
bu edepsizler utanmadan öğrenci seçme sınavına öss bile derler yani. başımıza taş yağacak a dostlar.
bunu söyleyen rte olunca bsg diyebilir insan. (bkz: nayn davut sakin ol o başbakanımız)
(bkz: ak partisi)
sözlükte baya bulunan...

ama hangi sözlük?
(bkz: edepsiz olmak özgür olmaktır)
hasss... diyoruz o zaman tekrardan.has..
(bkz: adalet ve kalkınma partisine) (bkz: ak parti diyen edepsizler) *
akp ile organik bağı bulunan pekçok kişinin de katıldığı edepsizlerdir.

neden mi? ulan alayının plakası "akp" içeriyor.

atıyorum, "34 akp 3456574"

hem edepsiz, hem de depsizliğini tüm trafik alemi önünde gerçekleştiriyor.

daha fazla bakamiciim.
kısaltması ak parti olan (sözde) adalet ve kalkınma parti' sine, akp diyen insandır. öncelikle muzdarip olduğum şey bunun böyle bilinmesinden yana ha gerçek biliniyordur dalgasına söylenmesi pek huzur bozucu değil ama ak parti' yi, akp ile karıştıran bir karşı görüş olmamalı. verilerde noksanlık karşı tarafı en mağrurlandıran olaydır. zamanında komünizm' e, kominist diyen adamlarda oldu. yahut fethullah' a, feytulllah diyen...
antitez oluşturmak mevcut tezi su gibi yutmakla mümkündür.
not: edepsizlik boyutunda değildir.
ikisi de aynı halta yarar. ne farkeder.
geçenlerle haberlerde bazı yavşakların kendilerince edep kategorisi oluşturması.*
cehape lilerin işi...
(bkz: tez vurun kellesini)