bugün

entry'ler (1474)

kılıçdaroğlu en az yüzde 66 ile kazanacak

"Karşı taraf çalmazsa taşı koy taş bile 66 yı alır "türünden entry yazdıracak onermedir.

fatih erbakan

Kayıp trilyonun keyfini çıkaran Richie Rich.

parti içi diktatörlük

3. Dünya ülkeleri gibi işte yani yalandan ülkelerde olan zımbırtı.

sözlük yazarlarının favori bitki çayı

Zencefil limon.

türk kızlarının gidip rus kızlarının geldiği gün

Rus kızları nın ve Türk erkekleri nin bayram edeceği gündür.

istanbula ilk gelindiğinde dikkat çeken şey

istanbul'a yeni gelen dikkatli insanları ilgilendiren olaydır. Örn. diğer şehirlerde yaşayan insanların aksine istanbul insanında ki telaş, acele, koşuşturma gibi.

aynı anda birden fazla erkekle çıkan kız

sağlam bir balans ayarı isteyen kızdır.

satın alma

ilgili bölümle iletişime geçildiğinde takılmayan hatta hiç takılmayan birimdir.

türklerin tarihlerinde yaptığı en büyük hata

merhametli olmaktır kesinlikle...

ttnet

smile adsl geçince ne kadar lanet, ne kadar pislik, ne kadar, kazıkçı, ne kadar sömürü bir servis sağlayıcısı olduğunu anladığım, bir daha mı? tövbeler tövbesi dediğim, iğrenç sözde internet servis sağlayıcısı.sakın diyorum sakın!!! şu an kimsenin tahmin edemeyeceği küfürleri sayıyorum.

kim kardashian ın karslı olduğu gerçeği

büyük dedesi ve büyük annesinin karslı olduğu gerçeği yanında yalan olan gerçektir. Karslılar'a hakarettir.

yerli ürün kullanıp ithalatı azaltmak

halkın bilinçlenmesi ile gayet iyi uygulanacak ekonomi poltikası. zira türk mallarının artık avrupa mallarından fazlası var eksiği yok.

yazarların araçlarıyla ulaştıkları maksimum hız

98 model reno 19 1.6 enjeksiyonlu lpgli aracımla bursa otoyolda saatte 200 kmyi gördüm.

işçilik

günlük hayatta çoğu zaman yapılış, işleme olarak geçmekle beraber, işçi niteliğinde olma durumu, iş karşılığı işçiye verilen ücret olarakta bilinir.

elazığ lı ünlüler

kenan temiz.

pazartesi sendromu

yeni bir işe başlandığında pek sarsmayan sendrom.

sivas

(bkz: temel tepe)

özlenen çizgi filmler

(bkz: jimbo jet)

alçıpan

yangına duyarsız olduğu için son derece güvenli ve sağlıklıdır.

kartonpiyer alçı

hızlı kuruması için tercih edilen, mekanların duvar ve tavanın birleştiği köşeye önceden hazırlanıp yapıştırılan alçı türüdür.