bugün

elime kız eli değmedi, kıçıma erkek şeyi değmedi diyebilen erkek modeli.
edit: aslında yalan söylemek isteyesim var ama ben yalan söyleyemem ki.
Türkiye'de de örnekleri varmış diyerek, hayrete düşeceğimiz erkek modelidir:

http://www.youtube.com/watch?v=OjM2ZKyJk4Q&feature=results_video&playnext=1&list=PL12A0A41217C71097
(bkz: taliplerimi bekliyorum)
eli öpülesidir. * *
30 yaşında bakir bir bayanla aynı olandır. bi sakınca yoktur. öldürmez.
"suç işledim rahip, çalı çırpıya sürttüm" cümlesindeki rahiptir.
organ teşhiri ile yaklaşmamanız gereken canlı türüdür. ısırır
Az kaldı.
Öldürür. Erkekler bile uzak durmalıdır. Düşman başına. Hatta iyi fikir, salın düşmana.
Top olma ihtimali bulunan kişidir. Evet.
sekse olan açlığı azalmıştır bence. sürekli düzüşen erkekler daha aç oluyorlar. doğruya doğru.
seks yapmama hastalığından çoktan ölmüş olması gereken erkektir. hesaplamalarıma göre öyle olması lazım.
Ahlak, hukuk ve din kurallarına uyan kişidir. Ne lan bu küçük görüp aşağılama eğilimi. Herkes kafasına göre yapsa bu ülkenin hali ne olur. Ayıp ayıp.
Böyle kişileri görüp enayi muamelesi yapanların Ağzının üstüne kürekle vurup sonrada Sittirin gidin lan kumda oynayın demek istiyorum.
Başıma bir iş gelmeyecekse benim.
bakırdır o. 30 yıllık bakır alaşımlı bir erkek heykeli yani.

ha, 30 yaşında ve hala bakirsen iş işten geçmiş demektir. bi' bak düşmüş olabilir seninki.
islam'in bu konudaki kurallarına uymuş olan erkektir.
Sonra neden gerdek gecesinde gelinin beli kırılıyor?
elim kız eline değdi öpüştüğümde oldu da bakirim. okumaya devam ediyorum, para yok neyimle bakacağım açım deyince önümüzdeki şeyi sallamakla doymuyor karınlar. tabi birde teklif meseleleri, tanışmalar, ziyaretler, nişan, düğün ölme eşeğim ölme aşamaları var. o da yetmedi daha gönülleri olacak diye çeyiz ıvır zıvır sorunu çıkacak.
Eğer evlenmediyse olması gereken şey zaten budur. Bırakın artık farklı farklı insanlarla yatmayı normal bi'şeymiş gibi göstermeyi. Bir erkek en özelini sadece evlendiği kadına açmalı. Kendini başka bedenlerle kirletmemeli. Hem namus sadece kızlara özel bir şey değil.

Arkadaşlar burası özgür bir ülke isteyen istediği ile yatsın inanın umurumuzda değil. Lütfen başka insanlarla seks yapmayı, sanki çok normalmiş, sanki bir ihtiyaçmış gibi göstermekten vazgeçin. Yaptığınız şey yanlış ve sizler bu yanlışı normalleştirmeye çalışıyorsunuz.
Zina yapmamıştır. Cennete gidebilir.
yazık. içinde kopan fırtınaları masumlara yöneltmez inşallah.
30 yasina kadar elini siktiyse, bundan sonra da yine elini sikmeye devam edecek olan erkektir.
oğlum nasıl hayatlar yaşıyorsunuz siz böyle? net söylüyorum yaşamayın, gidin atın kendinizi bir yerden...
7 sene sonra bulunacağım konum.
zenginin arası, bakirin çenesini yorarmış...