bugün

entry'ler (229)

kuafore gitmeyi sevmeyen kadin

ne kadar az kez derse desin, saçını hangi renge boyamak isterse istesin, dediklerinin tam tersinin yapılacağını bildiğinden, ve her kuaförün kendisini kırıktarak zannetmesinden tiksinen kadındır.. Deneye deneye bulacaktır, korkmamalıdır.

sözlükte üye engelleme seçeneği bulunsun

yazarın donuz butonundan haberi olmadan böyle bir istekte bulunması, artık bunun uygulamaya geçmesi gereken bir ihtiyaç olduğunu göstermektedir. *

sözlükte üye engelleme seçeneği bulunsun

Malum sözlükte bir sürü farklı görüşten insanlar var, değişik fikirler kimi zaman vakit kaybı, kimi zaman da bilgi kirliliği yaratmakta, onu anladım da yazdığımız bir entry nin üstüne niye kalkıp da ergenler bize mesaj atarlarki, bir de onlarla mı uğraşacağız, sevgili sözlüğe özel mesajlarda üyeleri engelleme seçeneğimizin bulunmasını istediğimi, böylece kafamızı s.ken ergenlerin seslerini duymak için vakit kaybı yaşamayacağımızı düşündüğümden bu ay gibi parlak fikrimi değerli sözlük yazarlarına sunuyorum.

trollerin toplumun iç sesi olduğu gerçeği

bir nevi seda sayan gibi sanırım, o da toplumun iç sesinin gerçeği..yüzü falan..ıyk.

trollerin toplumun iç sesi olduğu gerçeği

bir nevi seda sayan gibi sanırım, o da toplumun iç sesinin gerçeği..yüzü falan..ıyk.

alkollü içeceklerin siyah poşete koyulması

fakir bir mahallenin tekelinden kadın başıma gecenin bi yarısı gidip bira almamın akabisinde amcanın koyma dememe rağmen inadına önce kağıda sarıp, ardından siyah poşete koymasını takriben amca yapma dedim niye öyle yaptın diye sormamdan mütevellit ayıp kızım diye cevap vermesinden itibaren benim de cevap olarak senin satman ayıp deği de benim almam mı ayıp diye lafı yapıştırdığım geceyi andım şimdi sözlük...

bakireliğin önemi

Türk erkeklerinin büyük sorunsalı, hayvani iç güdüleriyle yaşamalarından mütevellit kadına da bir sahip olunacak obje olarak bakmaktadırlar, bu objenin de bu sistem içerisinde temiz ve el değmemiş olması gereklidir. Ama kendileri toplum içerisinde hali hazırda satın alınacak değerde bir obje olarak görülmediğinden ve cinsel organları yapacakları herhangi bir cinsel birleşmenin izlerini daha sonra taşımayacağından pipilerini tutarak etrafta dolanma hürriyetine sahip olduklarını sanırlar.

sistemin doğumu kutlu olsun

ironi (eski yunanca eironeía), söylenenin tam tersinin kastedildiği ifadedir. Söylenen ya da yapılan eylem, ciddi görüntüsü altında, karşıt söylenceyi ya da eylemi, çelişki noktasına çekmeyi hedefler.

kaynana

eğer kocanız anneciyse, s.kseniz o evliliği kurtaramazsınız...en iyisi ben ayrılayım bitsin bu çile dersiniz bir süre sonra,yine ortada ayrılacak bir sebep de bulamazsınız, ilişkiniz anası yokken iyidir çünkü, adam anası size ne yaparsa yapsın anasını susturamıyor ve nitekim kaynanayla geçirilen vakitlerde kulaklarınız kendisinin soktuğu laflardan ya da oğlunun pazardan alınan domates misali seçmece olduğunu sürekli size kakalamasından kıpkırmızı kesiliyorsa, yapmak isteyeceğiniz tek şey ortamdan ayrılır ayrılmaz tüm bunların biletini eşinizden kesmektir..Erkek denilen mahlukat da dırdırı sevmez, vakti zamanında meme veren anneye de hayatta s.ktiri çekmez...Kadın gelip size 'sen benim gelinim olamazsın' diye laf soksa ve cevap verseniz sizin g.tünüze patlar, cevap vermeseniz yine g.tünüze patlar..Bir süre sonra ilişkiden soğursunuz, bir de bakmışsınızki sokakta gördüğünüz adamlara bakıyorsunuz, artık onunla seks yapmak istemiyorsunuz..türkiyede evliliklerin birçoğu bu aileiçi para konuları ve kaynana zımbırtıları yüzünden bitiyor, baştan kaynananızla anlaşamayacağınızı anlar anlamaz, hemen durumu eşinize bildirin, baktınız anasına hömkürüp çemkirip sen benim eşim olacak kadına böyle diyemezsin diyemiyor, sakın evlenmeyin kızlar..kanser olursunuz maazallah..düşman başına..

bu ilişkiiye bir ara verelim

bunu söylemek çok zordur aslında, bunu diyebildikten sonra aldatmamak daha zor...

bakire olmayan kızın tuttuğu oruç

(bkz: damarlı mantar)

türk polisi

Vakti zamanında katıldığım bir araştırmada gittiğim ve görüşmeler yaptığım farklı polis karakollarının amirlerinden kadına şiddet konusunda şöyle geribildirimler aldığımı hatırlıyorum: ' Kadındır, dayak da yiyecek elbet!'.. Ne kadar faşist bir ortamda çalıştığımı anlayıp anında karakollardan uzak durmak istediğimi belirtmiştim hocama, zira bir tanesinden daha duysaydım aynı cümleyi, kafasına bişey indirip, 20 yıl hapis * yiyebilirdim gerçekten..Çürümüş beyinlerin olduğu bir teşkilat..

düğünlerden nefret etme sebepleri

piçlerin etraflarda koşuşturması, hele çiftler dans ederken etraflarında dolaşan ninja sürülerinden nefret ediyorum. Yemin ediyorum kendi düğünümde çocuklar giremez diye davetiyenin altına iliştiricem sözlük..çocuklar, şeytanın cüce versiyonları :p

doğmamışlara tavsiyeler

aradan zaman geçmesine rağmen kızgınlığının kat be kat arttığı bir insan girerse hayatına, onu hemen çıkar hayatından, sinir hastası olma.

little caesars

adından mütevellit malzemeleri 'little little' koyarak sadece hamur getiren ve insana bazzen oha arkadaşım büyük boy pizzaya yarım avuç malzeme mi atılır dedirten pizza. Buna para vereceğinize, gidin dominos a abanın dostlar.

21 dil bilen genç

türkçe biliyor mu peki sorusunu aklıma getiren insandır! Şayet bilmiyorsa egomu tatmin edicem.

en iyi ikililer

simit & ayran

oduncu gömleği giyen kadın

memelerini küçük göstermek isteyen kadındır. Bu tarz ekose desenler küçük gösterir nitekim. Ancak memeniz küçükse, önünü açması gerekir.

çocuğunun adını tuana koyan ebeveyn

12 yaşımdan beri çocuğum olursa adını koyacağım isim bu olacak diye etrafa yaydığım..şimdi 24 yaşında ise bana entresan gelen isim..muhtemelen çocuğuna bu adı koyan ebeveyn levent yüksel'in tuana şarkısını da seviyordur. Ne güzel bir şarkıdır o.

sevgilinin kokusu

güven kokusu...