bugün

entry'ler (518)

erkeği cinsel obje olarak gören kızlar

Bu bir algı operasyonudur. Boyle bir durum soz konusu değildir. Cinsel obje yerine finansal obje daha uygun olurdu.

sevgilisinin bağcığını bağlayan erkek

Evet durumun gidişatı maalesef o yönde.

aşk evliliği vs mantık evliliği

Aşk evliliği zaten mantık evliliğini kapsar. Ancak mantığı olan zaten evlenmez. Buradan hareketle aşk evliliği mantıksızdır.

çerkes kızları

inat olduklarını düşünüyorum. Dostlukları iyidir asla yarı yolda koymazlar ama Bir kez hata yaptığınızda da genellikle ikinci bir şans tanımıyorlar. Ayrıca arnavutlar gibi yaşları 30u geçtiğinde güzelliklerini aniden kaybediyor ve daha yaşlı gösteriyorlar.

koltuk altı tüyleri 5 cm i geçince yapılacaklar

japonya ya da kore'ye gitmek. zira o bölgede asla koltuk altı tüyleri alınmaz. normal bir durumdur yani.

kırgızlar benim soydaşımdır diyen türkiyeli

Türkiyeli ise ve Kırgızlar benim soydaşım diyorsa o da türk'tür.

30 yaşında bakir erkek

Ahlak, hukuk ve din kurallarına uyan kişidir. Ne lan bu küçük görüp aşağılama eğilimi. Herkes kafasına göre yapsa bu ülkenin hali ne olur. Ayıp ayıp.
Böyle kişileri görüp enayi muamelesi yapanların Ağzının üstüne kürekle vurup sonrada Sittirin gidin lan kumda oynayın demek istiyorum.

fedora 26

11 temmuz 2017 tarihinde tam dört hafta gecikme ile kullanıma sunulmuştur. Yenilikler ise şöyle kernel 4.11 gnome 3.24 plasma 5.10 mate 1.18 xfce 4.12.
Bu iletiyi geçmeden önce kullanım tecrübesi olması amacıyla çıktığı günden beri kullanmaktayım. Sistem akışı olarak bir önceki sürüme göre pek fark hissetmedim.
Bu sefer nvidia sürücülerini rpmfusion yerine elle kurmayı tercih ettim ve çok iyi sonuçlar aldım. Şimdiye kadar bu şekilde kurmadigima pişman oldum. Sistem daha akıcı ve duyarlı oldu. Nvidia sürücülerini elle kurmak için şurayı takip edebilirsiniz: https://www.if-not-true-t...2015/fedora-nvidia-guide/
Genel olarak
1. nouveau kara listeye eklenecek
2. Grub komut listesine nouveau yüklenmesine engel komut girilecek ve grub2 güncellenip yeniden başlatılacak
3. Yeniden acılan sistemde terminal ekranına düşüp görüntü yöneticisi durdurualacak
4. "Su" komutu ile yetkiler alınıp daha önceden indirilmiş olan ekran kartına uygun son sürüm sürücü ev dizinine kopyalanıp sh nvidia* komutu ile kurulum tamamlanacak. Yeniden başlatmayı unutmayın.
Uh! amma da konuştum yahu.

bursa çocukları

bulgaristan göçmeni olması yüksek olasılık.

telefondan film izlemek

aslında telefonun kulaklığı ile aldığım ses kalitesini bilgisayar üzerinde alamamam nedeniyle yaptığım eylem. yani ben de şaşıyorum koskoca bilgisayar nasıl 800 tl lik dandik android telefon kadar kaliteli ses veremiyor diye.

wikipedia erişim engeli

madem ki ülkem ve milletim hakkında karalama amaçlı ve asılsız bilgiler içeriyor bu az bile. bence komple çökertilmeli. bunu yapabilecek elbette vatan evlatları var.

annenin teknolojiden en az sizin kadar anlaması

-anne bu çalışmıyor
--- nasıl çalışmaz
- valla olmuyor işte
--- çalışmaz olur mu Japon malı o oglum koskoca Japonlar yapmış çalışmaz olur mu hiç kuzucuğum.

9 bira 3 esrar 2 hap içip eski sevgiliyi aramak

Tabi o zamanlarda cep teli yok. Arkadaşlarının tüm ısrarlarına rağmen gecenin bir yarısı telefon açılır babası çıkar.
- alo
-- buyrun
- alo aloooo
-- kimi aradın kardeşim?
- orası genel ev mı lan?
-- çok mu lazım lan şerefsiz
- Ayşe'yi ver bana dingil
-- lan şerefsiz sen kimsin?
- o sürtük bu telefona gelecek lan pezevenk
--bulacam oğlum seni gör bak şerefsiz. Alo aloooo kapattı şerefsiz.

sevgiliden duyulan çökertici laflar

Artık Bana zarar veriyorsun.

üniversite birinci sınıfta yapılan mallıklar

Erkeklerin saç uzatması.

evlenmeden önce yapılması gerekenler

Sigortalı bir iş bulmak.

ubuntu nun unity i bırakması

yani ne diyebilirim ki, bu wayland denilen yeni bir teknolojiye geçilmesi ve unity nin xserver üzerinde gelişmiş bir teknoloji olması ve geleceği olmaması nedeniyle bitirildi. diğer taraftan ubuntu phone olayı şirketi iflas eşiğine kadar getirmişken unity ve ona bağlı teknolojilerin devam ettirilmesinin elbette bir anlamı yoktu. çünkü artık wayland efendi bir çok olumlu vaad ile geliyordu. belki de en başından wayland a bağlı olarak geliştirilmeliydi. bu ise şirketin yanlış hedeflerinden kaynaklandı.

al işte sevdikte ne oldu? her sevilen gibi o da bırakıp gitti. ayrıldık işte sessizce diskimden bayt bayt silinişini ve yerine plasmalı kubuntu nun kuruluşunu izleyerek, hüzünlenerek. hoşça kal unity. kim bilir belki bir gün. güle güle git.

kuzey kore

3. Dünya savaşını başlatabilecek aday ülke.

yağ zararlı değildir

A, d, e, k vitaminleri için yağ şarttır. Margarin kesinlikle kullanmayın. Zeytin yağı ve tereyağı kullanın. Afiyet olsun.

öldürmeyip süründüren şeyler

Windows 10'un güncellemeleri. Ciddiyim.