bugün

entry'ler (333)

ekrem imamoğlu

nam-i diger beton ekrem. Imamoğlu Insaat'in sahibidir, müteahhittir. Karakol basmak hobilerindendir. https://www.youtube.com/w...bjhgrsU&frags=pl%2Cwn

taso biriktiren 90lı nesil

Bana kai cikiyordu ve çok seviniyordum. Kuzenim, "olm kai'yi siktir et, Takao daha iyi, daha degerli" diye beni üzüyordu. Arada bir oynuyorduk, mahalle çocukları toplanıyordu, birisi söyle bir laf etmişti "benim Takao daha eğitimli". Ulan ne geri zekaliymisiz be.

göbeği açık dolaşan kızlar

oralarini buralarini açıp ne elde etmeye calisiyorlar anlamış degilim. "kendim icin giyiniyorum" ayağı ile hic gelmesinler, yemezler cünkü. Sizin yaptiginiza giyinmek degil soyunmak denir.

dertleşmek isteyen yazarlar

derdi olan yazsın, biraz vaktim var bugün.

abuzer kömürcü

neticede o da bir babadır.

bir erkeği sevgilisinin yanında dövmek

"racona" terstir. isin sonraya birakilmasi sarttir.

seviştikten sonra kız arkadaştan soğumak

Ask olmayınca ve iliskiniz sorunlu ise böyle oluyor.

çukur mu söz mü

"söz dizisi hala bitmedi mi" ve "cukur'u da sadece oyuncular ayakta tutuyor" dedirten başlıktır.

10 milyar dolar sahibi olunca yapılacaklar

Eger bir anda kazandıysam, 1 milyonunu sülaleme dagitirim, 1 milyonunu anneme veririm, 1 milyonu ile fakir fukaranın karnını doyururum, 1 milyonunu Mehmetçik Vakfina bagislarim, 1 milyonu ile kendim en yoksul şehit ailelerini bulup desteklerim, 1 milyonu ile Türk çocuklarına eğitim konusunda destekte bulunurum, 1 milyonu ile cami, okul, köprü falan insa ettiririm. geri kalan para ile gayrimenkul ve bir adet Porsche satın alırım.

ne olmak istiyorsun

Yurtdisinda yaşıyorum, her zaman polis olmak istemişimdir. Babam da her zaman derdi, "oğlum, işçi degil işveren ol" diye. Ben de ısrar ederdim polis olmakta ve bana dedi ki "peki, savcı ol, bütün emniyetin bası ol. Sana da bu yakisir". Bu konuşmamızdan sonra polislikten vazgeçtim, savcı olmayı kafaya koydum. Az kaldı, fakülte yakında bitiyor. Hadi hayirlisi.

süleyman soylu

Adam gibi adamdır. CHP, HDP/PKK, FETÖ ve DHKP-C'liler sinirden hopluyor su an.

kadınlara yakışan meslekler

- Ögretmenlik
- Ev hanimligi (evet, bu da meslek, hem de çok zor bir meslek)
- tercümanlik
- hemsirelik
- hostes
- kuaförlük
- televizyonculuk
- sunuculuk

tarsustaki gizemli kazı

"Hala geilsme yok mu" dedirten kazi.

gülperi

Avukatin karisi gibi bir kariyi allah düsmanimin basına vermesin.

osmanlının barbar bir devlet olması

Evet, Kuzey Amerika'da 15-20 milyonluk yerli halki da türlü vahsetle katleden de Osmanliydi, evet.

hdp ye 92 milyon tl hazine yardımı yapılması

CHP'den ve her evden bir oy verenlerden Allah razı olsun. Sizin yatacak yeriniz yok.

olası türk yunan savaşı

Icimizdeki yunanlıları acığa çıkaracak olan savaştır ayni anda.

tarsustaki gizemli kazı

Kazılarla yakından ilgilenen, ülkenin her bir yanında aramalara, kazılara katılan bir akrabamın dediklerine göre orada çok ciddi dini bir nesnenin çıkmış olma ihtimali oldukça yüksekmiş.

bimde tadı güzel olan yiyecekler

Sütü güzel, ayran da iyi. Tavuk butu almiştim, gayet iyidi. Sucuk falan oradan almayın derim yalnız.

ekşi sözlük

ekşi sözlük yazarlığını satan varsa bana mesaj atsın.