bugün

entry'ler (692)

enver ören

insanların ekmeğinden artırıp biriktirdiği paraları bu dünyada ödemeden binlerce insanın kul hakkını yüklenerek gitmiştir. bu dünyada ödemedin umarım orada misliyle ödersin.
sana çok beddualarım var ama buraya yazmıyorum.

götüne biblo sokmaya meraklı fenerli

götüne biblo ve bilumum madde sokmak için galatasaray ın transfer yapmasını bekleyen fenerlidir.

https://twitter.com/GsGaz...96197361162653699/photo/1

mastürbasyon yapmaktan zevk alan bünye

(bkz: mastürbasyon yaparken götünü parmaklayan erkek)

didier drogba

http://www.youtube.com/watch?v=Qu2yMbVp7Cc

60 milyon liralık sneijder

sneijder in galatasaray a toplam maliyetidir. 3,5 sezon galatasay da oynaması için kulübün ödeyeceği toplam para tam bu rakama denk gelmektedir.

albert rieranın sezonda aldığı rakama yakın bir miktarda ücrete anlaşmış olsa bile imza parası adı altında sezonluk 1,3 milyon euro fazladır aldığı ücret.

7,5 euro inter
3,2 euro dan 3 sene 9,6 milyon euro
yarım sezon için 2 milyon euro
maş başı ücretler toplamı senede en fazla 500.000 eurodan 3 sezon 1,5 milyon euro
3,9 milyon euro imza ücreti

toplam 24,5 milyon euro ve 60 milyon liraya ulaşmıştır toplam maliyeti. hayırlı uğurlu olsun.

not: galatasaraylıyım. versinler amk, bence sorun yok. aydın yılmaz, sabri, gökhan zanı toplasan bundan fazla kazanıyorlar zaten.
bir takıma desen sana sabri, aydın, gökhan zanı vereyim sneijder i bana ver. götüyle gülerse öp başına koy.

uludağ sözlük yeni tasarım

(bkz: biz daha iyisini yapana kadar en iyisis bu)
ekşiden güzel duruyor yeminle. kocaman böyle ekranı dolduruyor. benim monitör 44 inç ondan olabilir orası ayrı.

galatasaray lılar hangi türk takımını tutar

kombassan konyaspor.
mackolik com uşak üniversitesi basket takımıdır ona göre. ben çok tutuyorum misal

uludağ sözlük yeni tasarım

çıksada girsek yeni tasarıma. çıksak girsek, çıksak girsek, çıksak girsek... ohhhşşş bir hoş oldum daha entry bile girerken.
iyi bir şey sanırım.

kenan imirzalıoğlu nu yakışıklı bulan kız

sadece adamın boyu yeter amk. o boy sende olsun başka bir şeye ihtiyaç duymazsın. yolda görsen suratına bakmazsın diyenler kafasını baya bir kaldırmaları
gerekir yüzünü görmeleri için. hay yiğidim ne boy, ne pos, ne endamdır o.

not: erkeğim.

15 01 2013 iphone sahipleri buluşuyor zirvesi

bende pazardan aldığım oyuncağı var kabul ediliyorsa geleceğim. böyle tuşlarına basınca ciuvv ciuvv diye ses bilem çıkarıyor.
ama wifi yok ona göre.

annelerdeki inanılmaz mantık hatası

her adam olmadığını gördüğünde oğlunun adam olacağı umuduyla yaşamak.

wesley sneijder in eşi

yolanthe cabau van kasbergen dir. lakin zaten yolanthe cabau van kasbergen diye bir başlık açılmışken bu şekilde olması pek mantıklı durmuyor.

o zaman da sneijder için yolanthe cabau van kasbergen in kocası diye başlık açabiliriz. kafam karıştı amk.

erkekleri yakışıklı olan şehirler

niamey dir efendim.

görsel

12 ocak 2013 galatasaray vfr aalen 1921 maçı

doksan iki sene önce başlayan müsabakadır. 1921 mi kaldı amk.

penguenle cinsel ilişkiye girmek

hayvan türleri içinde farklı bir yaşam tarzı olan penguenlerle sevişmektir. bu durum ördekle, eşekle, atla, köpekle ve hatta damacanayla
ilişkiye girebilen toplumumuz insanlarından bazıları için uç bir fantazi olsa gerek.

bilgi servisi:
(bkz: penguen)
(bkz: cinsel ilişki)
(bkz: ördek)
(bkz: eşek)
(bkz: köpek)
(bkz: damacana)
(bkz: fantazi)
(bkz: hayvan)
(bkz: )
(bkz: toplum)

türkiye nin en iyi ilk 7 üniversitesi

number one: hayat...

140 cm boylu kızın 30 cm topukluyla 110 cm olması

beni sikin kurtulayım bu başlığın yaşattığı eziyetten diye tepki olağandır.

yazarların önlü arkalı kimlik fotokopisi

götü de verim mi diye sorulması muhtemeldir. götü versek daha az zararlı çıkarız kesin.

cennete giden gay lara ne verilecek sorunu

palyaçoluklarınıza, maymunluklarınıza, soytarılıklarınıza inancı, dini ve insanlar için değerli, saygı duyulması gereken ne varsa alet etmeden
yaşayamıyor musunuz kardeşim sorusuna muhattap olacak sorundur.

inanmasan bile buda tapınaklarının içinde ki heykellerin götünü parmaklayabiliyor musun diye sorulması gerekir.
gay diye bir cinsiyet var biz mi duymadık amk.

iddaa ile geçinen insan

şans oyunlarından kazandığı paranın yaşaması için yeterli olduğunu düşünen insandır. bir günde 100-200 tl kazanırken haftada rahat 500 tl kar ederken
sabah kalkıp işe gitmenin akşama kadar çalışıp üç kuruş kazanmanın gereksiz olduğunu düşünerek aylardır hatta yıllardır iş aramayan insandır.

görsel