bugün

doğum günüm şerefine gerçekleştirilecek olan konser.

(bkz: sağol ozzy)
söylenene göre fiyatlar oldukça düşük tutulacakmış ki herkes ölmeden izleyebilsin.
yok artık lebron james konseridir. ozzy baba ne yaptın yahu! sonisphere ve bob dylan şokunu atlatamışken fazla gelmesinden endişe edilen konserdir aynı zamanda. çok şımarıcaz bak sonra!

(bkz: güntekin sen ciddi misin)
kesinlikle gideceğim tadın yenmeyecek konserdir.
2010 yılının türkiye için konser ve festival bakımından çok ama çok zengin geçeceğinin bir başka örneği.
cümlesi bile adama bayram yaptıracak cinsten, live at budokan daki zıplayan japonları az kıskanmamıs biri olarak, eger bu konsere gidemezsem bu dünyadan gözüm acık gider o derece yani.ha bir de moscow music peace festivaldeki sarkılara eslık eden kızılordu elemanlarını da cok kıskanırım.
oha artık dediğim konser. abicim hepsini aynı yıl niye getiriyorsunuz anlamadım ben. kredi çekmek lazım bu kadar konsere gidebilmek için. bakalım nasıl yapıcaz da gidicez bu konsere. ölmeden gitmek lazım. iki taraf içinde geçerli tabii bu söylediğim*
Fazlasıyla mutluluk veren konser haberidir.Sonisphereden sonra birde ozzy babayı dinlemek bu yazın asla unutulmayacak bir yaz olacağının kanıtıdır.Acaba kalsikleşmiş şarkılarından da sölicekmi ozzy baba,Black sabbathı dio değilde ozzy osbourne dan seven biri olarak,sabbath dönemdinden 3-4 şarkı çok iyi gider.Heycanla bekliyoruz.
2010 yılının belki de en güzel haberi. kaçmaz.
(bkz: allahım sana geliyorum)
http://www.biletix.com/yakinda.htm?id=34

artık resmiyet kazanmıştır.
şaka gibidir, ohadır...

facebook etkinlik hedesi için:http://www.facebook.com/event.php?eid=111223105575420

(bkz: i just want you)
(bkz: civcivleri unutmayın)
dio geldiğinden bende pek bir heyecan uyandırmayan bir insan.
sonuç olarak o artık bizden biri değildir. -ozzy osbourne'dan bahsediyorum-
zaten mtv'nin yalakası olduğunu biliyorduk. ozzy ile ilgili bir mtv programı çıkınca iyice tiksinmeye başladığım kişidir kendileri. program da pop star kişilere yakışan tiplerden.
program tamamen şöyle. biri bizi gözetliyor'u düşünün. içinde ozzy osbourne olduğunu düşünün.
mtv muhabbetlerinden mütevellit ozzy'den soğumuş olmama rağmen zakk wylde'ın gelme ihtimaline karşı bilet alacağım konserdir efendim.
(bkz: civcivleri saklayın)
ayakta bilet fiyatları 75 tl olarak satisina devam edilen etkinliktir.

yaz donemi kapanisinin saglam yapilacaginin isaretidir.*
Kaçırılmayacak konserdir.
kaçırılmayacak konser. gitarda zakk wylde'nin olmasını isterdi gönül.
büyük konsere çok az bir zaman kala muhtemel setlist:

bark at the moon
let me hear you scream
mr.crowley
i don't know
fairies wear boots
suicide solution
road to nowhere
shot in the dark
rat salad
iron man
killer of giants
i don't want to change the world
crazy train
mama i'm coming home
paranoid

bir ihtimal bunlarda çalabilir:

war pigs
into the void
sweat leaf
no more tears
fire in the sky
ozzy'nin kırmızı isimli grubu ön grup olarak belirlediği konser. tiplere göre mi seçti, yoksa müziğe göre mi ? *
not: tip olarak kıyaslamaya girmem, yaptıkları müzikten ötürü değil. tüm grup elemanlarının kadın olması biraz insanı yavşaklaştırabiliyor *. yeni gitarist değiştirmiş, gitarist oldukça genç, kanı kaynıyor olabilir yani. ****
yorucu bir is gununun ardindan ilac gibi gelecek konserdir.
sureklı bilet için ayırdığım parayı yemekle benı huzunlere bogmus konser (bkz: açmayın lan konusunu)
yarın akşam gideceğim, sabırsızlıkla beklediğim konserdir. *
'keşke bizde gidebilseydik' diye yakındığım konserdir. ronnie james dio konserinede gitmek nasip olmamıştı. zaten dio'nun buraya gelmesi nasip olmadı o ayrı mesele ama diyeceğim o ki böyle ustalar bir daha kolay kolay gelmiyor dünyaya.*
böyle bilet satan insanlar olsa ama pahalı olmasa, teee bursalardan geldik dediğimiz konserdir.*