bugün

entry'ler (471)

marshall

Yarın "50 years of live loud" kapsamında gitar efsanelerinin hatırı sayılır bir kısmını bir araya getirecek amfi markası. beni Salyalar akıtarak nirvanaya ulaştıracaklar aynı zamanda wembley'de.

http://goo.gl/pVuJn

lösev

Az önce şu maili aldığım vakıf:

Hastanede yatmakta olan bir çocuğumuz için çok acil 0 RH (+) trombosit ihtiyacımız bulunmaktadır.

Trombosit, damar yapıları uygun olduğu için erkek donörlerden alınabilmektedir.

Adres: Kartal Kızılay Kan Merkezi Cevizli Mh. E-5 Yanyol Kartal/ istanbul

iletişim:

Baba

0 538 384 49 38
hadi bakalım gençler. Kartal'a her yerden minibüs var ve çok zamanınızı almazlar. işte hayat kurtarmak bu kadar basit!

sözlük yazarlarının itirafları

Evime yalnızca 25dk uzaklıkta bu akşam Prodigy ve opeth, yarın Metallica, pazar günü is (WAIT FOR IT...) Black Sabbath, Soundgarden, Megadeth ve Black Label Society Download Festivali kapsamında sahne alacak. Ben mi? Tabi ki biletim yok. Lan!!!

luis suarez

ırkçı hakaretle ilgili haberde "evra'ya 'negro' diye seslendiğini kabul eden suarez, bu kelimenin ülkesi uruguay'da ırkçı hakaret bir yana, dostluk ifade etmek için kullanıldığını savunuyor." demişler. sanırım bizde ki arkadaşa "naber lan yarraam" demek tarzı bi yaklaşım uruguay'da negro demek.

forma numarası 31 olan futbolcular

genelde atmaktan çok attırmayı seven futbolculardır.

uzak doğuluların midesiz olduğu gerçeği

çin açık büfesi yememiş insan söylemi. hacı, adamlar bir tavuk yapıyor parmaklarını yersin!

ağza alınmayacak hakaretler

(bkz: yarrak)

sokak ortasında öpüşen kız tacizi hakeder

ülkede ne kadar sapkın adamlar olduğunu gösteren önerme. senin gözünü de sikeyim, hakkını da affedersin.

arrested development

son derece özgün bir tarza sahip komedi dizisi.

londra da yağmurlu bir günde cafede olmak

londra'da sanıldığı kadar çok yağmur yağmamaktadır efendim. kim çıkarıyor bu yağmur muhabbetini bilmiyorum. hemen hemen her gün hava bulutlu ama. ben şahsen eski publarda takılmayı tercih ediyorum. adam gibi kafe bulmak çok kolay değil. güzel olan kafelerde tıklım tıkış zaten.

steve nash

an itibariyle manchester city-birmingham maçının linkini arayan adam. ulan koskoca nash bile netten maç linki arıyor.

http://twitter.com/#!/stevenash

seksten daha fazla zevk veren şeyler

(bkz: flört)

9 yıldır iranlaşmayan ülke

her şeye rağmen direnen ülkedir.

müziği bırakıyorum... yok lan, bi dakka!

bugün belki de yüzüncü kez fark ediyorum ki, kız arkadaş para gibi. varlığı bir dert, yokluğu yara. vay arkadaş...

beşiktaşlıların üçüncü büyük olma ezikliği

okuyun okutturun.

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=23646524

dizüstü bilgisayarının wireless düğmesi "off" ta olduğu için 2 aydır kablosuz internet kullanamayan bi ev arkadaşım var.

ingiliz kızları

her 10 ingiliz kızından 4'ü şişman, 3'ü güzel diğer 3'ü de taş bebektir azizim. genellikle alkole düşkündürler ve kolay verirler. barda/klüpte falan denk gelirseniz üstünüze yapışırlar, eğlenmenize izin vermezler. çok kolay verirler. genelde mavi gözlüdürler. he bir de çok çok kolay verirl...! lan!

adnan oktar ın gerçekten mehdi olması

oktar babuna'nın seri bir şekilde ve ardı ardına inşallah, maşallah diyerek error vermesine sebep olacak olay. o da biliyor aslı yok mehdi olayının ama işine geliyor. köfte gibi çocuk maşallah. o el pençe oturmalar hocasının yanında, çok sevimli bir şey. kedi canını senin... inşallah

canlı para daki ikinci küfür şoku

televizyonda belirli bir saatten sonra küfür etmenin serbest olması gerekliliğini kanıtlamış olaylardan yalnızca birisidir. bütün gün am göt meme küfredelim halk olarak* sonra televizyona çıkınca mahkemeye çıkmış gibi yapmacık tavırlar takınalım. daha mı iyi böyle?