bugün

günlerdir kafamı meşgul eden sorudur. bu kadar çok nüfusu var madem, bunu bir şekilde kullanmak lazım di mi? mesela benim aklıma birkaç fikir geldi:

-aynı anda zıplatıp küçük çapta bir deprem yaratmak
-aynı anda hapşırtarak kimyasal silah elde etmek
-yan yana dizerek türkiye-çin arası karpuz ticareti yapmak.(tabii ki elden ele atılarak)
-aynı anda osurtarak kokulu bir hortum yaratmak
-yan yana çin seddi ne dizerek, onarımını yapmak.(kimse yerinden kıpırdamadan önündeki bölgeyi onarırsa, tamamı onarılır zannımca)

bu liste uzayıp gider.
(bkz: bozdur bozdur harca)
bir avuç türk ile yapamadığın bir çok şeyi yaparsınız.
1 milyar çinli'nin yapacakları düşünüldüğünde; yapılacak birşey'in kalmamasıdır.
hepsi 1 milyon verse, 1 milyar dolara türkiye'nin borcunun bi kısmını kapatırız.
Çin Halk Cumhuriyeti
toplu sünnet şöleni. ekonomimiz düzelir.
(bkz: çin i müslüman yapmak)
bir kısmını türkiye'ye getirip kene problemi çözülebilir.
(bkz: seri üretim)
geyik yapılabilir.
dünya ele geçirilir.
hiçbir şey. eğer hepsinin de katkısının bulunmasını istiyorsak bu iş yatar. zira her çinli eşdeğer yetenekte değildir. bunun yeni doğmuşu var, bir ayağı çukurda olanı var. 100 milyon olsa neyinize yetmiyor lan?

peşin edit: kolbastı diyene çok pis söverim, sonra "vay efenim ben duymadım, ben bilmiyodum, yoh benim habarım yohdu" demiyesiğiz.
(bkz: bir milyar i çin çinimi kıpırdatmam)
1 milyar çinliyle çini fabrikası yapıp çini üretebiliriz daha sonra yaptığımız çinileri çine satarız.
1 milyar çinlinin üzerine benzin döküp yakmak.*
aynı anda zıplatmak. Araştırmalara göre bunu yaptıkları takdirde amerikaya bi tsunami yollayabilirlermiş.
(bkz: kaos teorisi)
(bkz: kelebek etkisi)
her türlü ünlü markanın taklidi itinayla yapılır. başka da bir bok yapılmaz bunlarla.
1 milyar çinlinin herhalde 100 milyon kadarı türk tür, dogu türkistan ı unutmuş belki de ismini hiç duymamış bu gençlige yazık olmuş bence, siz türkiye deki bu cahillikle ne yapacagımızı düşünmeye başlayın.
çin işkencesi.
seri silah üretimi yapıp dünyayı yok edebiliriz. tabi çabuk davranmamız gereklidir, silahlar elimizde patlayabilir.
bir kürşad yaratabilirsiniz. mesela bir tarkan.
aslında muazzez abacı, çinlilerden bir hediye gibi geliyor bana bazen bilmiyorum.
mesela çin seddinden nostalji şarkıları söylerken bizim tarafa düşmüş nineleri falan.
ilginç tabi.
sinirlenilen kişinin malum yerinde manevra...
(bkz: çin nüfusundan altı sıfır atmak)*