bugün

entry'ler (254)

sözlük yazarlarının itirafları

Ağda yapmadıysam asansöre binmem arkadaş. Asansörden çok korkuyorum. Her binişim ölümü göze aldığım anlamına geliyor. Öyle kıllı tüylü ölmüş, dedirtmem ben kendime.

bir derdim var yaşanmışlıkları

no: #12154
üye: uzaktan kumandali essek
tarih: 09.03.2009 00:28
durumu: kapali - kapatildi.
şikayet: sevgili moderatör bacım;
bildiğin iyi bi boşanma avukatı var mı?
bu arada avukat, vukaat sözcüğüne ne kadar da benziyor; bu iki sözcüğün bi ilişkisi var mı?
bu iki sözcüğün bi ilişkisi yoksa kocamın bi ilişkisi var mı?
kocamın bi ilişkisi yoksa bildiğin iyi bi boşanma avukatı var mı? bu arada boşanma, boşalma sözcüğüne ne kadar da benziyor bu iki sözcüğün bi ilişkisi varsa allah her şeyi kahretsin;
"kavga ettik sevgilimle içim sıkılıyo be sözlük" diye entry saçmalarsam şimdi görür, sevinir uyuz. sonra da "niye seovilik yapıyorsunuz, vay efendim bu yazara otuz saniye içinde birden fazla eksi vermeyin" diye onun tarafını tutuyosun sözlük!

moderator
sayın yazar biz burda derdinizi çözmek için bulunuyoruz ama bu mesajınız biz kopmle dert sahibi yaptı. (09.03.2009 00:48)

bir derdim var yaşanmışlıkları

no: #11346
üye: uzaktan kumandali essek
tarih: 14.02.2009 20:10
durumu: kapali - kapatildi.
şikayet: kocam sözlükten çıkmıyo. bugün sevgililer günü, a&k'da yemek yedik, gülyurtta pasta. her şey olağan gelişiyordu. tam sevişerek noktalayacaktık ki kocam sözlüğe daldı. günün anlam ve öneminin mna koydu. atın nolur, çaylak yapın onu bu sebepten. evliliğimi kurtarın.
moderator
ciddi olamazsınız sayın yazar. ama böyle bir çaylaklık cezası vermek yerine kendisini karşınıza alıp konuşun. ama ısrarla sözlüğe dalıyorsa kısa süreli çaylak edebiliriz. *

dizilik com

Dizileri sezon sezon biriktirip topluca izlemek isteyenler için her bölümün kısa bi özetini yazan site. Çok faydalı. Böylece hangi bölümde kaldığımızı hatırlamayıp, bölümün ortasına gelince "Yeaa bi dakka ben bu bölümü izlediydim." acılarını yaşamamıza engel olmuşlar. Hemencene de yükleniyo vidyolar, mipmis.

bulaşıkları günü gününe yıkamak

Mutfağın tanınmaz hale gelmesi ve çay içmek için temiz kavanoz dahi kalmaması; mutfaktan yayılan kokuyla komşuların 188'i araması gibi hüzünlü sonuçlara gark olmamak için yapılması gereken eylem.

anadolu efes

Türkiye'de basketbol denince akla ilk gelen takımdır. Bugün Beşiktaş Milangaz kutlamalara başlamışken son saniye basketiyle heveslerini kursağında bırakıp, şampiyonluk yarışından çekilmediğini gösteren takımdır. *

16 mayıs 2012 bursaspor fenerbahçe maçı

Alex ve 4.

şampiyon olmadığı halde bayrak asan fenerli

skor belli olunca ortaya çıkanlardan değildir, haliyle diğer taraftarlar tarafından şaşkınlıkla karşılanabilir. her zaman, her yerde fenerbahçe'nin arkasındadır. Helal olsundur.

ısctr

iş c güzel kağıt arkadaş; ben bunu bilir, bunu söylerim. Gerçi ha iş C almışınız, ha bankaya para yatırmışınız; aynı hesaba gelir.
Spekülasyon yapılacak son hisselerden biridir.

ptofs

Petrol Ofisi'nin sıçtığı bi yılın ardından Avrupa devlerinden biri olan OMV * tarafından alınması ve yine bu şirketin türk piyasasına dahil olacağını da göz önünde bulundurursak acayip para kırılabilecek kağıtlardan bir tanesi. En azından son 6 ayda yüzde 25 kar getirdi ki bu da borsada bu kadar kısa sürede alınabilecek çok şık bi kar payı.

arclk

Borsa da ne yapsam da para kazansam diye düşünüyorsanız, 7liranın altına düştüğü anda almanız gereken hisse senedidir. *

fener

Geçtiğimiz yıl ortalama 80lira sularında alıcı bulurken (hatta bi ara 100ü gördü), 3temmuz ve sonrasında 38'e kadar düşen, sonrasında 62 seviyesini görüp yine spekülasyonlarla 40larda seyreden, fenerbahçe'nin geçirdiği başarılı sezonun da etkisiyle şampiyonluk maçına kadar yine 60 seviyelerine gelen kağıttır.

Hızlı para kazanmanın en güzel yollarından biridir. Ayrıca Fenerbahçe'nin hissedarıyım, diye manevi bi güç de katar insana.

bjkas

Borsadaki en duygusal kağıtlardan bir tanesi. Son bir yıldır o kadar şike davalarıyla uğraşan fener hisseleri bile toparlanmışken ne olacak bu bjkas'ın hali, bilinmemektedir. Geçtiğimiz yaz 14sularındayken şu sıralar lotu 4,95ten alış görmektedir.

eski sevgiliyi hatırlatan şarkılar

Bak bak bak bak bir örümcek duvara çıkıyor
Sallan sallan örümcek, yaylan yaylan örümcek

terbiyesizim

Dile dolanınca bırakması saça yapışan sakızı çıkarmaktan daha zor olan şarkı. Şarkının kendisi kadar klibi de çok güzel. izleyin, izlettirin.

sözlük yazarlarının itirafları

Sarı saçlarına deli gönlünü bağladığı Mihriban ben değilmişim la sözlük.

okurların oy vermesi için ne dediler

büyüklerimiz gerekeni yapacaktır.
(bkz: hakan şükür)

tuttu fırlattı

Sözü acıklı, bestesi oynak olan ayrılık şarkısı. bir diğeri için (bkz: yanayım yanayım)

fenerbahçe vs beşiktaş

2010-2011 sezonunda biri 82 diğeri 54 puan toplamıştır. bu uzun yıllardır böyle süre gelmesine rağmen ne diye kıyaslanır anlamıyorum.

antu com

bazen saçmalasa da türkiye'nin en çok takip edilen taraftar sitesi.