entry'ler (310)

sözlük yazarlarının meslekleri

Part time elektrik elektronik mühendisliği öğrencisi, full time gamer.

spotify

yaklaşık 10 gündür hata verip, karttan parayı çekmeyen uygulama. hayır limit de var, yolda premiumsuz kalacağım diye korkuyorum. üzdün beni spotify.

last lynx

isveç'te kurulmuş indie pop grubu. birgün buralar değerlenecek. https://www.youtube.com/watch?v=B3oLY5nHBLI

sakarya

üniversite için geldiğim cağnım şehir. hayır anlamıyorum nesini sevmiyorsunuz. bir denizimiz yok sayılır, ki istanbuldan geldiğim halde denizin yokluğunu da çekmiyorum. yokluğunu çekiyorsanız da sapanca gölümüz var.

wolfteam

gamex 2015 ödüllerinde en iyi fps oyunu dalında birinci sırada olan oyun. hassiktir dedirtmiştir. oyun anlayışı wolfteam olan insanlarla aynı platformlarda oyun oynuyoruz. abv.

kokusundan nefret edilen şeyler

(bkz: çiçek) zerre tahammül edemiyorum, hele gül kokusu, benden uzak.

artık sevgili istiyorum isterse aldatabilir beni

(bkz: gavat was here)

hobbitler ve türk kızlarının ortak özellikleri

(bkz: başlık sıçmak)

sakarya üniversitesi

istanbul Üniversitesini terkedip, kaydolduğum üniversitedir.

the sloth

Kafasini da alip acilen sozlugu terk etmesi gereken vasat trollerden biri.

ağlayan birine ne yapılır

arkanıza bakmadan kaçın. Ne zaman susarsa o zaman yanına gidebilirsiniz.

hesap ödeyen kadın

Doğrusunu yapan kadındır. Yediğinin, içtiğinin parasını neden başkası ödesin lan?

mehmet ali erbil

dünyanın en itici insanlarından biri. gereksiz samimiyet gösterme çabası, antipatik.

sarışın vs esmer

Hem kadında hem de erkekte kumralların alacağı versus. Esmerlerin hiç şansı yok üzgünüm.

10 yaş küçük çocuktan hakaret yemek

Çileden çıkarttırır. Sırf bu yüzden kuzenimi dövmüştüm. Tabi sonra on misli hakaretlerle geri tepti ama olsun.

kedi alerjisi

Allah belasını versindi. iki metre yakınından geçer geçmez bir insanin gözleri kıpkırmızı olur mu lan. Sevemedim sizi kediler!

on birinci nesil

Çoğu troll olan nesil.

coldplay

gece yarısı çimlere uzanıp yıldızları seyretme moduna sokan grup. seviyoruz.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

David Guetta - Lovers On The Sun. bir şarkı kendini bu kadar mı dinlettirir a dostlar.

moda çay bahçesi

sırf manzarası için gidilendir.