bugün

mayıs başında başlayacak olan, güzele benzeyen online oyun.
arrival haritasıyla gönülleri coşturan online oyun.
şayet rütbeniz düşükse ve sizden yüksek rütbeli biriyle oynuyor olup onu her defasında öldürüyorsanız; karşıdan size "hacker" şeklinde bir ifade gelme ihtimali yüksektir.

ayrıca birkaç tanıtıcı bilgi verecek olursak;
-adamınız hem silah kullanabilmektedir normal insan olarak hem de 3'e basınca kurda dönüşüp yakın mesafeden aşırı yırtıcı pençeler atabilmektedir.
-silah alma var fakat satma yoktur.
-silahlarınızı geliştirme şansınız vardır fakat her silah gelişmemektedir.
-banka hesabına belli bir ücret ödeyince gold silahlardan elde edebilirsiniz.

vb...
bağımlılık yapabilecek düzeyde iyi oyundur.. başarılı bir fps olduğunu düşünmekteyim.
grafik ve ses düzeyi online bir fps ye göre oldukça başarılıdır. yalnız düşük rütbe sistemi biraz sakattır efenim.
şöyle ki yüksek rütbelilerle oynadığınızda eğer birinci iseniz büyük ihtimal odadan atılma oylamasıyla karşı karşıya kalırsınız..
oynayanların büyük bir kısmının * aptal olduğu oyundur.
tek seferde 7-8 kişi öldürürsün hack derler yemediğin küfür kalmaz, içerisinde bir sürü bug vardır oyun durup dururken seni hackli sanıp mavi yapar salak takım arkadaşların tarafından öldürülmeye başlarsın. gaza gelip adam gibi oynamaya başlandığı anda ya odadan atılırsın yada oyun çöker.
bugün 4 karşı 2 olarak klan savaşında bulunduğum,online fps yi bilenlerin ve sevenlerin oynayabildiği, bazılarına göre aptalca gelen oyun. o değilde son 3 dakikaya kadar yeniyorduk adamlar sayısal üstünlükleri sayesinde kazandı.
ha birde yüksek rütbelilerle oynandığında kendinizi amerika ırak savaşında hissedersiniz. *
ust uste 8'li kombo yaptıktan sonra hile yapıyorum dusuncesine kapılan oyun ahalisinin oy birliğe ile beni attıkları oyun.
nickimin pesmerge olmasından dolayı herkesin beni kürt sanıp küfür ettiği oyun.
arkadaki kurt vuruşu sözünü kürt vuruşu ve kral kürt olarak kendi hitabımla değiştirdiğim oyun. kürt değilim ama komiğime gidiyor.
çok hızlı rütbe alınan oyun. bu nedenle rütbe çok kıymetsiz bir şeydir bu oyunda. ama zevkli bir oyundur. en dandik silahla bile çok sayıda adam vurabilirsiniz ancak geliştirilmiş bir tüfekle bariz avantajınız olacaktır. kurt olayı ise oyunun zevkini artırmaktadır.
türkiye'de şuan en çok oynanan fps oyunudur. ama hack'lere oyun yöneticileri dur diyemiyor.
çok saçma bir oyun.

eğer paranız yoksa zengin olan elemanlar oyunda elinize verebilir.
küfrün bol olduğu şenlikli yer. 15li combo atınca hemen hack oluyorum kardişim.
özel karakteri olan kişiler olmayanların canını çok sıkmaktadır. ayrıca feci şekilde küfür vardır bu oyunda.
bildiğin klavye delikanlıların bulunduğu,yaş ortalaması 8-12 olan bir tür fps oyundur.kesinlikle oyun sardıkça para yatırılmaktadır.ayrıca rakibi tek alırsanız size wall falan demiyorlarmı ayar oluyorum.
grafikleri çok dandik ötesi olan fps online oyun. şayet bir oyuna ille para veririm diyorsanız gidin cod falan alın orijinal öyle oynayın. çünkü wolfteamda özel karakteriniz, özel silahlarınız yoksa ve oynadığınız oyunda o şahıslardan varsa işiniz zor. ha birde kill yapınca direk küfürler gelip wall hack v.s muhabbetleri dönmüyor mu, resmen insanın iki dakikada sinirlerini bozuyorlar. yaş ortalaması ciddi manada düşük olan oyun. yalnız seslere hiç bir oyun su dökemez, o ne abi kurt vuruşu, büyük kurt, kan kurdu, ilk kan, mavi takım skorda önde kazanıyor, başka neyde önde olacadı la ?
online bir oyun, bir nevi counter gibidir ama bu oyunda kurda dönüşmekte vardır, adam öldürdüğünde çıkan sesler beni gaza getirir. (büyük kurt, sinsi atak, tam kafadan, 5li kombo, kral öldü vb.)
Şu ana kadar ayni anda hem fps hem de rpg olan wolfteamden baska oyun görmedim. Ancak oyuna para yatirmazsaniz oynanacak bir oyun degil bence arkadaşlar.
kısaca kurtlu counter.
online oyunlara para yatırmayı hiç sevmem ama bu oyun gerçekten parasiz oynanmıyor, ayda en az 50 tl yi gözden çıkartmıyorsanız hiç başlamayın.
nakit almadığın sürece oyundan zerre zevk alamıyorsun. ayrıca acaip şekilde lag vardır. kurtlar falan havada takılır kalırlar.
eziklerin nakit alıp iyi olmaya çalıştığı ama benim nakit çekmeden üst seviyede olduğum oyundur kendileri.
10 yaşındaki bebelerden ana avrat küfür yeme ihtimalinizin bir hayli yüksek olduğu, hilelerden buglardan ve lagdan dolayı bir türlü adam gibi oynayamadığınız oynasanız da, oyuna para basmış elemanlarca oyun zevkinizin içine edildiği bir oyun.
Bundan 1 yil once oynayip, 60.000 kisinin icinde rutbe olarak 18. Oldugum, oyun birincisi ile ayni clanda bulundugum oyun. Cok fena bagimlilik yaptiran, fakat sonra sizi bezdiren oyundur. Oyunu arti ve eksi yon olarak degerlendirirsek;

Eksi yonler.
- oyunu oynayanlarin genelde internet kafeden oynayan veletler oldugundan lag 100den fazladir her zaman icin.
- oyunda cok fazla patch cikmadigindan ve sadece web tabanli bir oyun oldugundan her odada hack olmaktadir. 10 tl zaten, 11 yasinda olup babasinin kredi kartini kullanarak hack alanlari gordum ben.
Eger her odaya dalarsaniz, kufur yiyerek odadan atilabilirsiniz.
- oyundaki silahlarin bir cogu paralidir. Hatta neredeyse hepsi. Kurtlari bile parayla satiyorlar. Eger paraniz yoksa veya oyuna para harcamam diyorsaniz kesinlikle oynamayin. Normal parasiz bir awp ile asla tek vurusta olduremezsiniz.

Arti yonleri.
- yoktur.