bugün

sevdiği entry'ler

vajina yalamak vs meme yalamak

Bir yalama delisi olarak kıyaslamaya değer bulduğum iki zevkli aktivite.

Oncelikle, elbette ikisi de bir bütün. Kadın olsaydim, muhtemelen ikisini de aynı anda yalatmak isterdim ama tek kişiyle mümkün değil. kadınlar açısından hangisi daha orgazmik, doğrusu tam tahmin edemem ama bir eril olarak dusuncemi paylaşayim.

Vajina yalarken kadininizi gerçek anlamda cıldirtabiliyorsunuz. adeta alnından terler boşalıyor, gözlerini kapatıp, ellerinizi sikı sıkıya kavrayıp isminizi haykırıyor. bunun zevki paha biçilemez.

memenin olayı ise daha farklı. Mesela vajinayi yarım saat boyunca yalayabilirken meme 5 dakikadan fazla gitmiyor. meme yalamak, daha bir romantik ve onsevismelik aktivite iken, vajina daha vahşi ve penetrasyon öncesi iyi bir hazırlık tir. meme yalarken partnerinizle daha rahat opusebilir ve fisildasabilirsiniz ama vajina daha bir özel ve ağırdır...

Memede zaten alet dimdik durumdayken cikart sıkıştır arasına ve sonra da kökle ağzına. ardindan devam et yalamaya.. ama vajinada ne bileyim, bir kez bıraktım mi, mecbur girmek durumunda kalıyorsun. zaten girdikten sonra da mutlu sona yaklaştıkça marjinal faydamiz azalıyor ve sonunda aktiktan sonra bir anlamı kalmıyor. Oysaki amacımız, sureyi olabildiğince uzun tutmak, gerek dokunuslar ve gerek sözlerle kadını tam manasıyla orgazma ulaştırabilmek.. bu ise, normal koşullarda saf penetrasyon ile mümkün değil. bunun için diğer şeylere önem vermek gerekiyor.

Mamafih, burada kuşkusuz ruh hali de önem arz etmekte. Bazı zamanlar oluyor ki, vahşice sikismek de istemiyorsunuz. Sadece tenlerinizi birbirine degdirip sarılmak, öpüşmek ve birlikteliginizin tadını çıkarmak istiyorsunuz. burada, şöyle bir memeyi yoklayip boyuna odaklanmak ve sevgi sözcükleri eşliğinde öpüşmek daha bir anlamlı gelebiliyor...

26 yaşında hala babasından harçlık alan insan

evet tam 26 yaşındayım 4 yıllık üniversite mezunuyum, okurken çalışıyordum aynı zamanda kredimde yatıyordu aylık 200 lira ailemden ya aldım ya almadım. hazırlıkla birlikte 5 yılda biten üniversite hayatım boyunca kirasıydı,ikinci öğretim harcıydı, yemeğiydi, otobüsüydü, kitabıydı, fotokopisiydi derken 100 bin tl ye yakın para çıktı cebimden ayrıca devletten aldığım krediyle okurken nur topu gibi 12.600 tl borcum oldu. sen ise liseden sonra 5 yıl boyunca çalıştın paranı kazandın aileni kurdun evini arabanı aldın, çocuk sahibi oldun ben mezun olduğumda sen kıdem bile atlamıştın. ben dersleri kaçırmadım, bir ton sunum, proje yaptım haftanın 3 günü 14.00-23.00 arasında okulda kaldım çoğu üniversite okuyan insan gibi ömrüm okulda geçti. sen mışıl mışıl uyurken sıçtım mavisini görene kadar ders çalıştım, dirsek çürüttüm, kafa patlattım. sonunda da şükür bitirdim. ya sen ne istiyordun? sırf ailemden para almamak için senin 5 yıl önce işe başladığın sikimsonik bir mevkiden işe başlayıp 1300 lira para almamı mı istiyorsun, hahahah üniversite okudu benden altta demen için benim 1300 liraya çalışıp senin egonu mu tatmin etmemi, kompleksine yağ sürmemi mi bekliyorsun. koyayım öyle paraya, mecbur değilim allaha şükür ailemin durumu yerinde ihtiyacım olsa gene çalışırdım bir çok üniversite mezunu kardeşimin gururunu kenara bıkarıp yaptığı gibi ama ben bu düzene ayak uydurmayacam. sen 5 sene önce işe girmeye mecburdun ve ben şuan değilim elimde tahsilim var çünkü lükse bak. ayıkıyon mu çiçeğim?

edit: arkadaş bana neden kinini kusuyorsun demiş, kin kusmak değildir bu,bu gerçekleri söylemektir evet serzenişim ağırdır ama milyonlarca üniversite mezunlarının sırtındaki yükten ee okudun ne oldun şimdi sen sorusuna, ımm şey ıııı demekten daha ağır değildir. bir de burda kalkıp babadan para alan insan diye şeyler söylemişsiniz, biz ailemizden hobi olarak para almıyoruz sizde ki gururun aynısı bizde de var. damara basmassan damarına basılmaz bu da böyle biline.

kokoreç

gerçek kokoreç izmirde yenir. baharat harici içine hiçbir şey konulmaz. domates biber koyan var ulan siktir git tantunici ol madem domates ne amk kafayı mı yedin.

saat 2 ye kadar mesajlaşmak isteyen sevgili

Gece 1 den sonra sohbeti cinselliğe kaydırırım. Eğer sevgilimse bunu biliyor olması lazım çünkü ben aşka inanmam ben sadece isteklerime inanırım. Eğer o istemiyorsa zaten sevgili değiliz demektir.

seksin kötü bir şey olmaması

ulan anlamıyorum sevişen insanlara neden bu kadar kötü gözle baktığınızı. Yasayabilecegin bir hayatin var tadını çıkar, seviş gitsin işte. Erkeği için de kızı için de durum budur.

çap diye vurmak

harika bir andır. olm deliricem seks istiyorum lan aylardır yapmıyorum. yapmayın lan. *