bugün

entry'ler (40464)

kadın götü avuçlamanın ömrü 5 yıl uzatması

Asıl soru... Ortopedisyenler neden ölümsüz değil...

sadece bilmediğin şeye inanırsın

Ben agnostiğim inanmam.

kaliteli insan yetmezliği çekiyoruz

Vasatı yükseltir iseni vasat kendini alim sanar. Sokak röportajlarında görüyoruz.

arkadaş aracılığıyla bir kızla tanışmak

Saçma bir olay ben aracılı ilişkilere çok karşıyım.

erector un saçma sapan başlıkları ve entryleri

Sözlükte bulunma sebeplerimden biridir. Erecto nun başlıkları ismini çok değiştirip eski adını her söylediğimiz de kızdığı için şu an ki adını bilmediğim kişinin yemek tarifleri.

50 yaşında erkek 20 yaşında kadın ilişkisi

Asla 2 milyon yaşındaki vampir erkek ve 1 milyon yaşındaki kadın vampir ilişkisi kadar ilginç olamaz.

zürafa çok uzamış attır

Atlar cüce zürafadır.

seda sayan ın sözlükte entry girmesi

Ah işte. Oğlum bu tavır ile hadi bu gün buradaki kızları bully lediniz yarın alışkanlık olacak size yanaşan kızları da fark etmeden bully leyeceksiniz. Sonra niye 31 çekiyorum yıllardır.

insan ilişkilerinde iletişimin rolü.

vasat yemek yiyince gelen öfke hissi

Hay lanet evde daha ucuza daha lezzetli bir yemek yiyebilir iken buna maruz kalmak çok can sıkıcı.

Nenem hep yediğin yemeğe şükret der. Aynısını daha iyi daha uyguna yapabileceğim şeylere neden şükretmeliyim ki. Neden vasatlığı yücelteyim.

bir japon atasözü der ki

Genelde Türkçe bilen japon youtuber ların yalanladığı sözler.

sanatla ilgilenen erkek

Bu aralar mutfak sanatları ile ilgileniyorum. Mangalda şiir gibi et pişirmek gibi. Üzerinden şapır şapır etin suyu ve yağı damlar ve tuz üzerinde minik lezzet izleri bırakır.

asya dolar yerine altın kullanabilir

Altın mı... Özellikle de altın basit teknoloji hammaddesi olarak yer edinmiş iken bunlar kafayı yemiş.

sevgilide aradığınız özellikler

katana kullanarak bir somon balığını havada katana darbeleri ile 20 eşit parçaya bölüp bana mangallık et kesmesi. daha azı olmaz.

kara kurt resti

o sırada colt ar-15 ile kara kurtun kafasına bir 30 luk 5.56x45mm boşaltan alfa avcı sürünün yeni lideri oluyor.

29 yaşında 9 kızla yatmak başarı mıdır

asker dönüşü işe başlayıp yılda bir kere yıllık izinde eskorta gitmiş skoru bu.

rte kk cmylmzdan hangisine oy verirdiniz sorunsalı

Cem yılmaz yıllarca yüzümüzü güldürdü. Diğer adaylar ne yaptı.

eski sevgiliyi evlenince bile unutmamak

Yohamına artık. Bakın insanlar genelde unutulmaz evet tamam okey. O büyük bir klişe. Sonuçta hatırlamak istesem çoğunu hatırlarım ama evlenme kararı aldı isem gram umrumda olmazlar arada belki geçmiş aklıma gelir ama yoluma devam ederim.

şato sahibi olunca yapılacaklar

Şatom olur ise tuvalete tahtrevan ile giderim.

şato sahibi arkadaşa alınacak hediyeler

Minik mangal. Arada balkonda yakarız. Miss.

dünyanın en ünlü kişisi

iddia ediyorum konfiçyüs tanrıdan daha ünlüdür.

Koca bir çin artı koca bir dünya biliyor. Ama tanrı Çin'de bilinen popüler inanılan biri değil. Önceden de Tao cu idi bunlar zaten.

2. Sırada da buda olabilir. Bu da 3 de olabilir. Tanrı ile buda vs atabilir.