bugün

entry'ler (15)

yemek yapmayı seven erkek

benim eniştem yapıyordu bulgaristanda sivil polis ama harika yemekler yapıyor teyzemede sadece izlemek kalıyorudu..

7 ekim 2012 fenerbahçe beşiktaş maçı

Fenerbahçe 3 1 alır 2 tanesini alex atar adam kosmuyor olabilir ama derbi maçlarda da adama iman gücü mü ne geliyor gol atıyor...

başbakanın soyadı atatürk olsun

soyadı istediği gibi olsun ama devleti Atatürk gibi yönetsin bana yeter kardeşim...

başbakana 400 milyon dolarlık yeni uçak alınması

aslında suç halkını şimdi akılanıyorlar akp oy atmayın diyorlar 2 sene önce nerdeydiniz adam anladı bir daha başbakan olamayacağını şimdi devlet paralarını harcıyoar nasıl olsa halk öder diyor.......

öğretmenini bıçaklayan ilköğretim öğrencisi

asıl sorumlusu ailesidir ailesi özen göstermese çocuk it de olur kopuk da olur...

fenerbahçeli taraftarlardan akp ye oy yok

Erdoğan başbakan olduğundan beri terorist olayları iyice arttı adam ülkeyi sattı şimdi akp oy yok desen ne olur ne olmaz göte giren şemsiye acılmaz..

edit: küfür için özür dilerim kendimi tutamadım..

fenerbahçe taraftarı

bir ülkeden hangi takımdan nefret ediliyorsa sevilmiyorsa o büyüktür çünkü büyüklüğünü kıskanırlar..

korsanı varken orijinal oyun almak

120 liralık oyun alıcağına 3 liraya oyun al daha iyi ikiside aynısı.

dayak yedikten sonra söylenen sözler

bir anda 10 15 kişi üstüme geldiler ben durumu anlayana kadar bana saldırdılar kaçtılar.

androidli telefonların tip özürlü olma gerçeği

bence android denilince akla ilk gelen samsung galaxy serisidir ben başka andorid telefon markası tanımam..

devrimcilik ile kürtçülüğü birbirine karıştırmak

pkklılar kendilerine özgürlüğü adına savaştıklarını sanırlar ama öyle bir şey olmadığı sadece büyük güçlerin piyonları olduğunu bilmiyorlar bilseler bu kadar sorun olmuyacaktı bence bir insanda eğtim olmadığında kandırlması çok kolay olan insalardır..

1 lira maliyetli benzini 5 liraya satan devlet

her devlet adamı kendi cıkarını düşünüyor halkı bir düşünen adam vardı oda anıt kabirde yatıyor mekanı cennet olsun...

trakyalı olmak

trakyalı öyle böyle ama iyi arkadaşlar sadece içkiyi fazla kaçırıyorlar.

şirinevler meydanı

aynen kardeşim birde bugün görmen lazımdı.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum.
-ilk okuldayken arkadaşımın yemeklerinden alıyordum..