bugün

emek hırsızlığı yapmamaktır.
call of duty serisi için yapmak istediğim fiildir. herkersin yapması gerekndir ayrıca. ama bu öğrenci bütçesiyle nerdee??
not: orjinal değil orijinal.
emeğe saygıdır.
Zenginliktir ve aynı zamanda emeğe saygıdır.
oyun firması valve değilse yapılması gerekendir. oyuncuyu koyun gibi gören ea ve activisiondan daha iyidir.
120 liralık oyun alıcağına 3 liraya oyun al daha iyi ikiside aynısı.
Paranın insana fazla geldiğini anladığı andır ki insan parasının bittiğini anlamadan bitiverir.
korsan alacağı oyuna 5-10 lira arası ücret ödemek yerine üstüne 5 lira daha koyup orjinal alarak crack gibi ıvır zıvırdan kurtulabileceğini ve online olarak da oyunu oynayabileceğini bilen insan eylemidir. zaten oyun fiyatları eskisi kadar faiş de değil.

internetten ücretsiz indiriyor olsanız bile; yanlıştır.

o oyunları aldığınızda o koca koca şirketler kazanmıyor tüm parayı, oyunların sonunda çoğu zaman esc'ye basıp geçtiğimiz credits'te kaç isim geçiyor diye bakan oldu mu hiç? kaç kişi bu piyasadan ekmek yiyor?
ha korsan oyun almışsın; ha fırından ekmek çalmışsın, halıcıdan halı çalmışsın. aynı şey. senin vereceğin 10-15 lirayla evine ekmek götüren insanlar var.
ps3 u korsan calıstırmıyor olabilir.
call of duty serisini multiplayer oynamak isteyen insanların yapmak zorunda oldukları eylemdir.
zannımca korsana da gerek yoktur. sonuçta torrent denen birşey var. korsana vereceğiniz paraları toplayıp hızlı bir internet alırsanız, indiremeyeceğiniz oyun yoktur. multiplayer içinse rus crackleri var, bir süre gidiyor diye biliyorum.
Oyun piyasasına yabancılar hakimmiş de para gitmesinmiş , arkadaşım o zaman otomobilin de çakmasını kullan. Yıllarca kaçak oyun indirdim oynadım fakat artık elim para tutuyor ve kırk yılda bir oyun alırsam orijinal alıyorum, he öğrenciysen-babanın hali vakti yerinde değilse kaçak kullan fakat paran var ise orijinal alacaksın.
Kesin babası fabrikatördür.
emeğe verilen saygıdır.

bunun mallık olduğunu düşünen, oyun geliştirmenin veya herhangi başka bir uygulama,
program geliştirmenin evrelerini, zorluklarını bilmeyen çapsızların karşısına geçip şöyle diyebilirsiniz;

- "umarım bir gün aylarını belki yıllarını verdiğin ve kendi ürettiğin, gurur duyduğun bir ürün çıkarırsın ortaya (ki bu gibi insanların asla yaratıcı olması beklenemez, bu örnek hayalidir.) ve insanlar 'ne gerek var' diyerek bu ürünün korsanını kullanırlar."
Enayiliğin daniskasıdır. Sikindirik oyuna 100 tl para çekerler emek derler. Nesi emek? Fm 2016 ile 2017 arasında ne fark var? Yıllardır iki özellikle oyna fiyatı yükselt. Evet.
harbiden iyi bir oyun vardır adamlar emek harcamıştır yapmıştır tamam o oyun orjinal alınır ama yeni çıkan rezil oyunlara 100 lira veremem.
güncel Önemli Başlıklar