bugün

bir kampanya...
kendim katılmıyorum ama,
duyurumak da lazım...
işin içinde fener var sonuçta;

görsel
bedri baykam zekasındaki azizsporlu idelojik militanların aforizması. Hadi başka kapıya,başkan diye yaladığınız adam! ın sizi satması,tayyibe yağlamalar yapması yeterli cevaptır sanırım. Fenerbahçelilik lafınızı o lağım çukuru ağzınıza da almayın.
anlamsız kampanya. tayyip erdoğan olmasa fena halde gümlüyodu fener.
tayyip'in götünü yalamaları lazımken anlam veremedim bu kampanyaya...
emre nin fenere transferinde, emre fenere gelirse feneri bırakırız dediler. daha sonra bağırlarına basıp bir de kaptanlık verdiler. emin olun yarısı yine akp ye oy verir bunların.
(bkz: arkadan vurmak)
neden? aziz başkan bağlılığını yineledi ya hani son rıdvana çıktığında biricik başbakanına

ulan tayyip olmasa azizin yiyeceği en az 30 seneydi ve hala içerdeydi

hala oy yok diye geyik döndürmeler falan komiksiniz lan..
Erdoğan başbakan olduğundan beri terorist olayları iyice arttı adam ülkeyi sattı şimdi akp oy yok desen ne olur ne olmaz göte giren şemsiye acılmaz..

edit: küfür için özür dilerim kendimi tutamadım..
bir ülkenin yönetiminin belirlenmesindeki en önemli etkenin eğlencelik bir futbol takımı olduğunu düşünecek kadar sığ insanların destekleyecekleri kampanya olacaktır.

gene oy vermeyin de bahaneniz bu olmasın.
fenerbahçe taraftarlarının yapıp yapabileceği en mükemmel harekettir.
"intikam soğuk yenilince güzel olur" sözünü doğrulaması gereken fenerbahçeli.
SEÇiM ZAMANı HER ZAMAN yapıldığı gibi fenere bi kıyak yaparlar, havada kalır bu söz.

zamanında "adam gibi adam tayyip erdoğan" pankartı açtığınızda, "bu ülkede tek adam, atam" diye uyardık ama dinlemediniz.