bugün

entry'ler (20)

öptüm say gömdüm bay

Ben bunu Msn doneminde lise arkadaslarimi yaziyordum...Girdiğiniz Entry'i sikiyim zorlasaniz yasim ortaya cikacak

kedilerin ibnelikleri

Kedilerin ta amk sevmeye calisiyorum kaciyor, sevmek istemiyorum zorla kendini sevdiriyor,eve misafir gelince ayaklarini kokluyor. Köpekler GALP Ben

türkiye deki iyi rapçiler

Senin ben dil bilgini sikiyim.

işe gidecek olup hala uyumayan yazarlar

Saat 11 de kalkma gereksinimim rahatlatiyor...

midye sevmeyen insan

Sevmeyen adam adamdir agzinizi solgunuzu sikiyim sizin ben o ne amk.

vajinaya sarımsak sokmak ve birtakım gelişmeler

Dil beyin ve kelle paca ictim ama Elvajinus Ül sarımsak... denenir tecrubeyle sabitleyince gelirim tekrardan

içki şişeleri ile fotoğraf çektirmek

Yediği yemeği paylaşanları eleştiren insanların içtiği boku paylaşma lüksüdür.

günün rap sözü

BAK KiMi KOLLARIMDA UYUYUP GiTMEM DiYORDU GiTTi.

fetö devlete sızarken kemalistler neredeydi

Bir Humanist olarak soyluyorum bunlari hadi Kemalistler yoktu devletin ust mecralarinda kendini kalbur ustu goren insanlar neredeydi?

medeniyet belirtileri

Seks yapmak ve acik giyinmek yazmislar medeniyetin belirtilerini degil de medeniyetin ne oldugunu ansiklopedi bilgisiyle aciklamak gerekiyor ama acik giyinmek alkol icmek vs. Yazanlara ansiklopediyi soksak az gelecek iyi forumlar

her evde erdoğan fotoğrafı asılması zorunlu olmalı

Ibni maymun bu entryi girerken apple iphone 6S ile girdi. O kadar tapiyorsaniz vestel Venus'leri pistlere alalim.

prezervatif istemeyen kadınlar

Bu kadar muhabbete gerek yok ya "Senden cocugum olsun istiyorum gozleri senin gibi baksin" veya zaten kucucuk penisin var bari zevk aliyimdir aksini idda eden 13 cm den yukari degildir.

13 yıllık nişanlının elveda mesajı atması

Lise aşkı oldugunu tahmin etmek zor degil uzun 13 yıl nisanli kalacak ne yasadiniz bilmiyorum okul bitmesi vs. varsa konu degiskenlik gosterebilir ama 13 yıl ne be kardesim...

uzun boylu olmayı bir bok sanmak

1.88'im bu benim icin bi avantaj amator olarak tiyatro ile ugrasiyorum hen ekmek kapisini araliyor hem dikkat cekiyorum. He bi de boş yapmayin yanina koyayim kilo gostermiyo (85 kiloyum).

dede olunca yapılacaklar

Tek temennim torunum Gulten DAYIOGLU okuduktan sonra bana anladiklarini anlatmasi.

öpüşüp iç çekerken sarmaş dolaş olmak

Fransız'lar bu işin kitabını yazmış olmali dun gece Ölüdeniz' de ki hanım ablanız cok iyiydi FRANSIZ OPUCUGU KALP BEN.

instagramda foto paylaşmanın amacı

Genel anlamda ne icin kullanılır bilmem. Ama benim kullanma amacım: o an yaşadığım şeyin ben ve sevdiklerim tarafından unutulmaması. Ama yediğini ve max 1 gün sonra çıkardığını paylaşanların YANINA KOYAYIM.

ilk kez bi kızla yemeğe çıkacak erkeğe tavsiye

Bence havalı gozukmek icin ekstra bisey yapmamalısın. Cünkü yemek yedigin şanslı kişi senin dogal haline tav olmalı ki ayrildıktan sonra enrylerde daha sık karşılaşmayalım.

herkes nickinin hakkını verecek

HAVA SICAK DEĞiL NEM ÇOK................

türk erkeklerinin seksteki beceriksizliği

Askerden dönen biriyle beraber ol bakalim beceriksizligi hissedebiliyor musun?