bugün

özellikle tv sektöründe ve ilişkiler de bunun çok önemli bir şey olduğunu düşünen insanların durumudur.
genelleme yapılmadan örnek verirsek, konuşmayı bilmediği için konuştuğunda uzun ama kötü bir dublaj eseri olduğu..
Yüzüne bakıldığında vücudundan mütevellit avatara benzediği,
kilo aldığında tam bir öküze benzediği..
Söylenebilir.
(bkz: kısa boylu erkek kompleksi)
soyleyen kişinin kısa boylu olması muhtemeldir.
yakışıklılık veya güzelliğin en önemli şartlarından biri olan uzun boyu bir bok sanmaktır.
(bkz: Kısa boylu erkek sendromları)
1.82 orta boyluyum ama gerçekten de aşağılık kompleksi dostum bunlar aşın bunları uzunlar hep öndeler acı ama gerçek.
kiskanclik falan degildir. uzun boylu olmak bazen avantajli degildir. mesela tramvayin dikiz aynasina hugo almeida edasiyla kafa atan adam 'maalesef' uzun boyludur. cevresindekilere rezil olmustur.
(bkz: kısaların uzunları kıskandığı gerçeği)
kısa boyluların yanılgısıdır. uzun boylu olmak kötü arkadaşlar diye uyarmak gerekir. hem daha fazla kemik erimesi ihtimali var hem de sağa sola kafayı çarpma ihtimali var. istediğin eşyaya rahatça uzanabildiğinden evdeki perde takma işi sana kalır. bir çok kızın hayran olması dezavantajlarının yanında tırnak ucu kadar kalır.
bide şöyle düşünelim. uzun boylu insan uzay boşluğunda daha fazla yaer kaplar. buda önemli bi ayrıntı bence. hey ufaklık, bodur, sen kimsin ki etin budun ne? gibi sorulara maruz kalmaz.
Eskilerin bir sözü vardı, devede de boy var ama sürüyü eşek önden çeker.
hem boyun 1.60 olsun hem de gel 1.90lık adama laf at. acaba kısa olmanın kızların gözünde daimi kanka olmaktan başka ne özelliği var?
bir bok sanılmaması gereken durumdur. Ben de 1.90'a yakınım ama 55 kiloyum. Bak ne oldu şimdi?
Boyundan başka övünecek bir şeyi olmayan beyinsiz insan eylemi.

"Devede de boy var".
Çünkü bir b*ktur. Kesin biri deve muhabbetine girmiştir dedim ve yanılmadım.
1.80'lik tıknazları kıskandırır.

2.03 metreyim; vurduğum hatunun haddi hesabı yok. omzum ile yer arası; 1.78 koçum. niye sen kısasın diye beni suçluyosun? asdfghj
Boyum 196 benden uzun insanda var önemli olan insanın kişiliği,uzun boylu olmayı bir bok sanan insan ... parası olunca kendisini adam sanan adam... gym lerde spor için değilde karı kız için saatlerini harcayan adam ... bunun örnekleri bitmez (bkz: lakin başlık yanlış ; kendini başka insandan üstün gören insan modeli daha doğru olurdu.)
1.85'lik adamın lakabının uzun adam olduğu memlekette bence de bi boktur.
Boyun uzun veya kısa olması fark etmez. Önemli olan insanın sahip olduğu statüdür.

Bi kurumda 190 boyunda olup temizlik işçisi olan adamla aynı kurumdaki 170 boyundaki yönetici olan adamı kıyaslayın bi de isterseniz.
boyu değilde ne işe yaradığı önemli mesela . beş gezenin boş kalfası mı olmak gerek illa .
işe yarıyor mu yarıyor fark yaratıyor mu yaratıyor ayrıcalıklar var mı var ee.
Bazı konularda gerçekten boktur ama o bazı konular çok detay ve çok nadir.
Özellikle kızlarda görülen düşünce yapısı. Alayında 5 cm topuklu hepsi uzun görünme derdinde.
Bi boktur çünkü. Kıskanmayın cüceler.
Çocukken düştüğüm hata. Bi kız ne kadar uzun olursa kısmeti de o denli kapalı oluyormuş. 170’le söylüyorum bunu, ki ortalamanın bi tık üstü sadece. Şimdiki aklım olsa uzamak için o hayali elmaları toplamazdım hiç.