bugün

abd mahkemesinin kararını sevinçle karşılayanlara vesile olmuş gelişme.

ne güzel. umudunuz abd olmuş.

trump reyiz diye bağırın bari.
görsel
Ak projenin sonunun başlangıcıdır.

Dalgaya almayın, bu başlığa girdiğiniz her entry tarihe düşülen bir not arkadaşlar. 40 yıl SOnra bu entrylerden tez yazacaklar.

Gg wp.
Rez. Aldım
Sıkıntı şu abd ye ne tr nin iç meselesinden. Türk yargısı yok mu ?

Buralar karışacak vaziyet alın.
Macera doluuu amerikaa amerikaaaaaa o maceraaaa

https://www.youtube.com/watch?v=eEEixsgvrFc
abd den medet uman vatanseverleri milliyetçileri atatürkçüleri solcuları komünistleri görüyor bu ülke.

tarihe not düşülsün bugün için.
amerigalı cehabelileri sevindirmişdir. biz kiii 15 temmuğğzzz destağnını yazmış ag neferleeeer bunu aslağğ unutmayız. herges şunu bilsingiii, rizep teyip erduvanı anamın üsdünde görsem, orosbulluk anamdadır.
Tek adamlığın zor yanı bu olsa gerek.

Valime talimat verdim.
Bakanıma talimat verdim.
Belediye başkanıma talimat verdim.
Vesaire..
Oğlum adam 24 peygambere dua edeceğime allaha yakarırım diyor adamların jargonunda rte "allah".
Tayyip Ameriganın oyunu deyip sıyrılacaktır.

işin içine başka şeyler girerse rusyaya hava savunması için verdiğimiz kapora yanabilir.
Mahkemenin ilk gününden bugüne kadar sekil kazanan tabellenin su anki son durumu.

görsel
Kaynak: http://ulu.so/u1oy8s
s400 aldık diye amerikanın yaptığına bak. ileri seviye yavşaksın abd.
biz bunun cevabını sandıkta vereceğiz sandıktaaaa diye cevaplanası itiraftır.

görsel

burada hala bazıları ameriga bize savaş açarsa diye saçmalamaya devam ediyor. amerika kabile devleti mi lan şahısların yediği herzeler yüzünden koskoca bir cumhuriyete savaş açsın. kim suçlu ise cezasını çeksin demek bu kadar mı zor bu kadar mı ahlaksızlaştı bu insanlar. hırlıyı hırsızı koruyacağız diye kendi insanlarına düşman oluyorlar. yarın bir gün onlar kaçar gene bugün düşman olduğun bizlere muhtaç kalırsın.
Vatan hainligiymis diyen yazar kardesim senin benim parami irana yedirirken vatan hainligi deilmi ulan Amerikadan medet uman senin rte nin onlardan para alip bizi amarigaya boyu egdiren kurtulus svasi da salvarlarl kacan dedelerin torunlari degilmi bunlar . Bi ulkeyi nasil sikebiir bi insan hala koyun geldin koyun gidrsin adma giren cikan yok isini cok guzel yapiyor bu kadar insan acliktan geberince senin gibi comarda hala sorgulamaya devameder
akp sözcüsünün,Rehin alınmış bir adamın ithamları üzerinden bir hakikat arayışına gireceksek bu hakikate ihanet olmaz mı? şeklinde savunma yaptığı konu.
sürüyle adamın yıllarca tutuklu kalıp ilk duruşmada serbest kaldığı bi ülkede yaşamıyorlar sanki.
abd gibi bir ülkenin türkiye aleyhine vereceği karara sevinen o ç bile değil dir .

bilakis düşmanın ta kendisi dir . hatta her iki tarafa da düşmanın ta kendisidir . yeterki işlerine her hangi bir taraf gelsin dir .

çok şükür millet bunu anladı artık .

önemli olanda buydu zaten .
bence bu olayı çok abartıyorlar bütün avrupa bankaları abd bankaları hepsi yaptı bunu zamanında, rüşvet kısmı alan karaktersizlerin ahlaksızlıgı ama ambargo koyulan ülkenin yapacak başka birşeyi yok gayet normal bence.
Dün çizdiği şemadaki soru işaretleri yavaş yavaş doluyor.
Ya ama kılışdar ssk yaa..
Esad, fetö, pkk, ve en sonda reza akpyi . Akp de 80 milyonu kandırıyor.
0:00 4:54
dün de bir ara bumerz falan dediydi, du bakali.
türk yargısının özellikle son 5-6 senedir hiç bir vasfının bulunmaması sebebiyle o beğenmediğiniz gavur abd mahkemeleri bizimkilerin yapması gerekeni yapmaktadır ve yapacaktır da.
hangi isler, aciklayin bilelim.