bugün

entry'ler (22)

brightmobil

Müşteri temsilcisiyle görüştüm ve söylediklerine göre türkiyenin tek yenilenmiş ve sıfır cihaz satan sitesiymiş. Bu yüzden fiyatlar oldukça düşük.

http://www.brightmobil.com

allah var şahidim kuran

(bkz: subhanallah kardeş)

bir anda yasamak yeniden guzel

adam gibi adamdır. adamlık felsefesinin h2o sudur.

şanzelize cafeye müzik önerileri

http://www.youtube.com/watch?v=vb3J_nlA96U

gelecek 30 yılda ateizmin hakim olması

çoğu insanın, her şeyin rastlantısal olarak oluşması fikri yerine, bir yaratıcının olması düşüncesinin daha kabul edilebilir olması sonucunda zor olan temennidir.

erkeklerin kadınlarda aradıkları

(bkz: kafaya poşet)

sevgilisine amcık diye seslenen erkek

dağdan inen erkektir. kadınları sadece bir et veya organ olarak görme bilinçaltının, söylem olarak dışa vurulmuş şeklidir.

kandili mutlaka kutlanmasi gereken insanlar

sasha grey dir. özellikle ülkemize gelip, sultan ahmet ve civarındaki camileri gezmiş olması yeterlidir.

cinsel organlara verilen sevimli isimler

eski sevgilimin minjon ismini taktığı organdır.

insanın oyuncak gibi oynayası geliyor.

melik memduh

hz google da aratılmasına rağmen hiç bir sonuç çıkarmayan, yazarın kendisi olduğunu düşündüğüm. durumdur.

böyle bir yazar var ve ben bilmiyorsam gülünç duruma düştüğüm durumda olabilir.

türkiye nin san marino ile savaşıyor olması

San Marino Cumhuriyeti Dışişleri, bize göre böyle bir şey yok, dedi. Çünkü zaten Türkiye ve San Marino arasında diplomatik ilişkiler olduğu için böyle bir savaş durumu zaten söz konusu değildir. Böyle bir şey olsa zaten diplomatik ilişki olmazdı. O yüzden, işte komik, eskiden kalma böyle bir rivayet olarak görüyorlar, başka da bir şey değil.” şeklinde özetlemiştir.

türklerin müslümanlığa uygun olmaması

türklerin sanırım genlerinde olan bir özelliktir. gittikleri, bulundukları yada inandıkları arasında kalma yapısına sahiptir. almanya ya giden türklerin, arada kalması durumuna paralel bir olgudur.

1 5 milyon dolarlık tabloya sakız yapıştırmak

1.5 milyon dolarlık tabloya sakız yapıştırmaktan ziyade, bir tabloya 1.5 milyon dolar verebilmenin araştırılması gerekmektedir. Zira 1.5 milyon dolar bir tabloya verebiliyorsam üzerinede sıçabilirim.

10 yıl sonraki olası gazete manşetleri

silivri taştı. (2023 yılında en olası başlık bu olacaktır)

yazılı olmayan pes kuralları

top kalecideyken dikmek yasak. ulan bu kural yüzünden az gol yemedimm.

kadının en tatlı yeri

sol yan çapraz bağları. en hoş yeridir burası

ulu roman

ayağa kalktı ve camdan dışarı baktı. telsizinin üstüne düşen bir polis kadın gördü ve götünden anonslar yükseliyordu, çok üzüldü. kendisini körler ülkesinde ayna satan adam gibi hissetti, mağrur ve çaresiz. irkildi ve bilgisayarında çalan müziği kapattı. kapatırken ekranda ki saçma yazılara gözü takıldı, içinden sağlam bir küfür etti . yazarın nicki fhalles'ti. içinden mırıldanarak ''fhalles ne demek aq'' diye geçirdi. böyle romana sıçarım diyerek başlığı açana selam gönderdi.

ağırlık çöktü üzerine ve uykuya daldı. rüyasında kendini afroamerikan bir babanın oğlu olarak gördü. ismi sertap değil sertaç tı. annesi türk babası saat satan bir zenciydi. hergün fazladan 30 cm taşımak zorundaydı artık ve dudaklarında ki cümle aynı idi.
- heildberg seni arzuluyorum.

sözlük yazarlarının itirafları

sevgili sözlük,
bugün hastayım hemide çok hastayım galiba dün yediğim acılı yemektendi ama hasta olsam bile belli etmem fakat hasta olduğum gece rüyamda ilk teklif ettiğim kızı gördüm. tabi o kabul etmemişti. galiba yaştan kaynaklanıyordu ben ortaokul 3 e o ise lise 2 ye gidiyordu. tabi nerden bileyim o zaman ne yapılır ne edilir. arkadaşlara uyduk bir mektup yazdım ama öyle böyle değil sözlük. sonunada kestane kebab acele cevap gibi birşey eklediğimi hatırlıyorum. neyse cevabını dört gözle bekliyordum.

en sonunda cevap geldi işte o bana layık değilmiş daha iyilerine layıkmış mahallede daha güzel kızlar varmış gibisinden birşey yazmıştı yani yazmadı ama " bi siktir git ne işim var seninle a. q " dedi apaçık tabi bunu aklım ermeye başladığında anladım. neyse sözlük dün gece onu rüyamda gördüm aynıydı hiç değişmemişti sevgili değildik fakat sanki o beni seviyormuş gibiydi sözlük telefon numarasını istedim verdi eski günlerden konuştuk teklif ettiğim an hakkında hiç konuşmadık ve ayrılırken yanağıma bi öpücük kondurdu ama sözlük bu kadar mutlu olduğumu hatırlamıyorum. tabi bunların hepsi rüyamda oluyor fakat şuda bi gerçek üzerinden 6 ila 8 yıl geçmesine ve şuan çok sevdiğim biri var. ve şuan hastayım ve iş yerimdeyim ve çok sevdiğim kişi benim için üzülüyor. nede olsa rüya değil mi sözlük?

kadınların bir anda problem çıkarma becerisi

sadece kadınlara has bir olgudur. kadınların belkide başka bir gezegenden geldiğinin en açık göstergeside olabilir.

25 kuruşla yapılabilecekler

75 kuruşunuz varsa 25 kuruşla ekmek alınabilir.
8.75 tl niz varsa 25 kuruşla marlboro alınabilir.
1 tl niz varsa 25 kuruşla küçükçekmece-kanarya arasında yolculuk yapılabilir.