entry'ler (10)

facebook suz bir hayat

dertsiz, tasasız ve kafası dinç olmaktır, abidik gubidik insanların kopya fikirlerini, yazılarını ve hayat akışlarını deşifre etme ihtiyaçlarına ortak olmamaktır. güncel ama ömrü kısa muhabbetlerden uzak kalabilme özgürlüğüdür.

(bkz: antifacebook)

kızların topukluyla yürüyememesi

üniversiteye mi geldim podyuma hazırlık provalarına mı afallamasını bana yaşatandır. yürüyemediğini kabullenemeyen bünyelerde inatla topuklu giyme çabası iyi bir komedi show tadında izlenir.

you seem unhappy i like that

insanın yüzüne söylemeye bazılarının asla cesaret edemeyeceği türden söz öbeğidir, genel olarak hepimiz biribirimize bugün mutlu görünüyorsun işte bunu seviyorum cinsinden sözler söylemeye alışığızdır çünkü.

alt komşunun bangır bangır serdar ortaç dinlemesi

katlanılası durum değildir inadına korn açmak lazım son ses camları titretircesine.

yalan söylemekten zevk almak

alışkanlık haline getirmişse o zevki almıyordur bile ancak yalanına maruz kalınan yakın çevreden biriyse aldığı o zevki geri iade etmek gibisi yoktur ... salak yerine koyulmanın getireceği intikam duygusuna kimse karşı koyamaz.. o keyif fitil fitil burnundan getirilir..

kavak yellerinin kabak yeli tadı vermesi

kavakçılara tam bir yıldır söyleniriz yeter baydı diye ama hala ısrarcılar sürdürmekte diziyi alın kabak tadı size uygun bir tanım olmuş afiyet olsun..

sol frame de nickini görmek

nickini henüz çaylaklık modundan kurtaramayan yazarlar(o ben oluyorum) için düşünmesi bile güzel hadise. size sesleniyoruum 20 tane giri girdirmek için kastırmasanız da biz de boş boş konuşmasak böyle!

kızların hoşlanma belirtileri

bu başlığın bir kıza ait olması gibi su götürmez bir gerçek vardr ki o da ilgisini belli etmesi için önce onu tanıması gerekir en azından ilgi alanlarının neler olduğunu bilmelidir ki konuya girme durumunda dumura uğramasın.

bir psikiyatri uzmanı olarak türk halkı

mesela psikyatrik ilaç kullanyorum desen hemen tek bildiği tipik antideprasanları sayarlar sana.. sadece depresif insan modeli vardır belleklerinde, çevrelerinde.. bazıları da deprAsyon mu oldu senin şimdi gibisinden gubidik sorular yöneltir.. hiç anlatıcam diye kendini paralama türk halkı psikyatriyi bırak o anki psikolojinden bi haberdir çoğu zaman..

kontakt lens

göz numaraları 3,00 dan fazla olmayan miyoplar için gereksiz sağlıksız ve eziyetli bir hevez olduğu söylenebilir.. sonuçta artk tüy kadar hafif gözlükler bulunmaktadır alınız bir tane gözünüzü parmaklama sıkıntısına girmeyiniz bence.. organik inceltilmiş camlar da şişe dibi gibi değildir hani hiç gerek yok kontakt lens teferruatına lüzum yoktur yani.. yok hava olsn maviş olaym ela olaym diyenlernz vrsa buyrun hevesinizi alın sürekli kullanmanın sonucu gözleriniz kan çanağı gibi olsun da görün..