entry'ler (24)

boşanmanın pahalı olması

boşan da semerini ye. ne alaka gece gece?

şahin in fiyatını arttıracak tüyolar

(bkz: boş yere kendini yormak)

çaycı geldiğinde yarım dolu bardağı fondip yapmak

o bardak içsen de gidecek içmesen de gidecek, iyisi mi çay midene gitsin davranışı

mal ve gerzek bir neslin yetiştiği gerçeği

(bkz: gerçekler acıdır)

diş eti iltihabı

efenim 1 haftadır gecemi gündüzümü ızdıraba çevir miş durumdur. *
sinsi bir hastalıktır, siz onu farkettiğinizde muhtemelen son evreye gelmiştir. diş etleriniz iltihaplanır ağzınız kokar * doktara gidersin, gargara falan verir, bir hafta on gün sonra geçecektir, ama artık dişleriniz eskisi gibi düzen tutmayacaktır. o andan sonra, herkes günde 2 kez fırçalama yapıyorsa, sizin 4 fırçalama yapmanız gerekir.

özetle, dişlerimize çok ama çok iyi bakmalıyız arkaşlar, yoksa ağlarlar, sonra üzülürüz, sonra da acır.
hadi öptüm bye ;)

akasya durağı dizisinin olayları

yıl olmuş 2020... riza babacuuum diye dizi mi olur yaa...

htc explorer

iyidir, güzeldir, ucuz diye hemen alasınız gelir, ancak almayın derim. hele hele kampanya taahhüt vs işine hiç girmeyin, çünkü o kadar uzun süre kullanılabilecek bir telefon hiç değil. htc sensation alın, güle güle de kullanın.

tissot

dikkat edilmesi gereken bir markadır. kesinlikle hafife alınmamalı. öyleki; yönetim kurulu başkanı olan Georges Nicolas Hayek, aynı zamanda swatch group'un da başkanıdır. bu da tissot a diğer markaları içinde ayrı bir özenin olduğunu gösterir. fiyatı ucuzdur, bu fiyata da bundan daha güzel saat zordur. yalnız, ben sadece mekanik saatlerden bahsediyorum. pilliler pek ilgi alanıma girmez

amma uzun yazmışım la... neyse
kib opt bye aeo

hem inci de hem uludağ da yazan yazar

ortama kolay uyum sağlayamayan yazarlardır. yazdığı 3 entryden 2si silinir.

muyar

kendi için ilk entryisini girememiş olmanın hüznünü yaşayan bir yazardır.

edit: ne diye sildin mod kardeş?

hiç sevgilisi olmamış insan

öyle demeyin be, belki de delidir.

sıkma kehribar

http://www.sikmakehribar.com

ben öyle duydum

eğer birine bir şey anlatıyorsanız, cümlenin sonuna nokta yerine bunu koyun efendim. hayatınızı kurtarır*~

lag

bir gitar markasıdır. elektro gitarlarını uzakdoğuda, ama akustiklerini Fransa'da üretir.*~

iş arkadaşı

iş arkadaşı demek, pislik demektir.

kızları erkeklerin gözünde bitiren olaylar

telefonu çalar, arayan sevgilisidir, kızın sesi incelir, oturuşu değişir...
sadece sevgilisinin yanında kibar olan, gerideki hiçbir erkeği erkek sıfatına sokmayan, onların yanında sümküren, saçı pis olan, geğiren kızdır.

french press

eğer kahve içmek istiyor fakat bu alete para vermek istemiyorsanız efendim tarif şudur:
cezvede suyunuzu kaynatın.-ocağın altını kapatın- su kaynadıktan sonra hemen ikinci işleme geçin, kahvenizi ekleyin. soğumasın diye cezvenin ağzını çay tabağıyla kapatın. 5 dk demleyin, ince bir çay süzgeciyle kahvenizi süzüp için. alın size press.*

yamaha

synthesizer konusunda, analog seslerde çok başarılıdır. digital sesler için roland diyorlar. *~

hayata nihat doğan gözüyle bakmak

(bkz: dunning-kruger sendromu)
justin kruger ve david dunning

kirlenir diye hep koyu renk mobilya alan kişi

ayrıca bakmak lazım
eskimesin diye milyarlık koltuğa bi o kadar daha verip örtü diktiren kişi.