bugün

entry'ler (1772)

torbacının telefonları açmaması

polise haber verin *

kaç litre gösteriyorum diyen şişe

ay kahkaha attım ya allah iyiliğini vere senin, su içiyordum boğazıma takıldı neredeyse dkdk

intihar etmemek için nedenler

hey dünya bile dönüyor sıkılmadan sen niye gidiyorsun? yürüsene ne olursa olsun ileriye bak, olmadı sen de dön varsın deli desinler sana ama yaşa, senin ne eksiğin var diğer yaşayanlardan yahu?!

tarih kitabı önerileri

sevdiğiniz veya size güzel şeyler katan, okunmaya değer bulduğunuz öneri varsa yazabilir misiniz bu başlığa? hem çok boş kalmış yazık.

kitap alma hastalığı

en son 2019 yılında yazmışım bu başlığa hala kurtulamadım skdkd tedavisi nedir bunun alıp okuyorum ama yine de bitirmeden zır deli aç gibi alma olayı durmalı artık ya..

hiçbir şeyden zevk almamak

bu da geçecek zaman verin her şey düzelecek çok boklu yollardan geçtim zamanı ilaç bilmek lazım. şu an zevk alamıyorsanız zorlamayın demek ki bunun da zamanı var.
neyi eksilendi acaba şunun allahın sikkosu seni ya ananıza küfür ettik sanki skdk.

itiraf

aşırı gürültücü goril komşum üniversiteden geldi sabaha kadar gürültü, potansiyel sevgili adayıyla bugün ayrılık yaşandı ve yarın iş görüşmesine gidilecek. allahım üçüncüsü de olmazsa artık uğraşmasam mı he yüce rabbim skdjen

kırmızı oda kumru

çok güzelsin, şiveyi de kendin gibi güzel yapıyorsun be kadın.
ayrıca kocası rolündeki fahri ne temiz yüzlü adam yahu tam aile babası, böyle adama bakınca ağlayasım geliyor akdjf kimdi bu nerede gördüm stv oyuncusu gibi diyorum meğerse fatmagülün saf abisiymiş (o diziyi izlemedim ama biliyorum) ya adama asla kötü rol vermiyorlar herhalde kıyamam *

kırmızı oda

ay piraye iyi güzel kadınsın tamam da her hastana anlıyorum deyip cart diye durman deli ediyor beni, of nasıl doktorsun sen ayrıca dokror denize köpek gibi aşıksın sonra da arkadaşız biz bilmem ne, bir git ya ne bu haller sinir oldum sana. on dokuzuncu bölümdeyim sinirliyim.

çay yok bok için

bayıldığım replik, müthiş. ayrıca durun:
(bkz: sözlüğe bir daha gelinse alınacak nickler)

itiraf başlığı hergün neden popüler sorunsalı

son yıllarda benim yüzümden ya *

itiraf

felsefe kitabının okunduğu bir okuma grubundayım, zoomdayız. c harfini z, ş harfini s şeklinde çıkartarak konuşan bir adamla imtihan ediliyorum bu gece de :(
of bir sus artık diye çığlık atacağım mikrofonu açıp çakma entel seni, mal herif bir sus!!!

kırmızı oda boncuk

of bu müzisyen can da yumurta gibi çocuk, çok yakışıyorlar yemin ederim ya *

reis diye hitap eden kız çekiciliği

ay çok kötü :( buna da sulanmazsınız değil mi erkekler sjdjrn

duygu

en saçma kız ismi herhalde.
üç duygu eksilemiş ajshs kıyamam bacılarım kusura bakmayın ama sadece saçma da değil, dünyanın en anlamsız ve kötü ismi. eee bende böyleyim dürüstüm bacılarım :)

kimseye haber vermeden şehri terk etmek

bazen aynısını camdan atlayarak yapmak istiyorum. sustuğum ne çok şey var.

itiraf

yıl olmuş 2021 neredeyse 2022 yılına gireceğiz daha hala yorgana kılıf geçiriyoruz olacak iş değil.

itiraf

spotify listene sıçayım bana bile bu kadar önem vermedin salak, elveda be valla elveda sana. yeni biriyle mutlu olmak için elimden geleni yapıyorum zaten seni beklemek yok artık sen kaybettim seni delicesine seven kadını...

sevgili bulmak isteyip de bulamayan kız

ay şu iki entry gül gül öldüm ya ne diyeyim:
görsel

hazal

çok hoş bir isim. sonbaharı çağrıştırıyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.