bugün

entry'ler (53)

yorgun düşmüş bir aşktan geriye kalan cümleler

ben seni haketmiyorum. *

altın kelebek ödül töreni 2011 hadise superman

görsel show'un dibidir.

fetih 1453 te olan eksikler

en önemlisi diyaloglar. ilkokul seviyesine inen diyaloglar var. örn : roma imparatorunun ilk top atışından sonra top ustası hakkında 'bi öldüremediniz şu urbanı' demesi.

dinler arası diyalog

musevi: yahudi olunmaz doğulur.
hristiyan:hadi lan ordan faşist.
islam:ben en son geldim hepinizi lağvettim. dağılın.
*

11 aralık 2011 trabzonspor galatasaray maçı

sanırım galatasaray'ın 2011 - 2012 sezonunda bu zamana kadar oynadığı en rahat maçtı. zira ikinci yarı paso yan pas yaptılar trabzon basmadı bile . bu maç oyuncular gayet dinlendi .

sınavda ikinci kağıdı isteyen öğrenci

çok gördük onları ben bi sayfayla 70 alırken onlar iki sayfayla 50 zor alıp kıç zoruyla geçiyolardı. *

okan bayülgen

şu anda programını zevkle izlediğim adam. van depremi için saklanmayıp gerçekten tavrını eleştirisini ortaya koyan adam. ayrıca bu konuda acuna soktuğu laf oldukça hoşuma giden adam. harbi adam vesselam .

yazarlar 6 yaşında olsa açılacak başlıklar

altına sıçtığın halde oyun bölünmesin diye oyunu bırakmamak.

cemaatçilerin cinsel hayatı olmaması

lafta olan bi durum. yani insanlara sadece öyle görünüyolar. biraz içlerine girince aslında sizden daha düzenli bi cinsel hayatlarının olduğunu görüyosunuz. ben ne abiler gördüm sıradan geçiren , ben ne ablalar gördm yırtıp yırtıp diktiren.

karşı cinsle iletişim teknikleri

ortamda ağırlığınızı koyun. pek konuşmayın . " ben öyle her muhabbete katılmam " görüntüsü verin . muhabbetler size göre çocukça geliyomuşta aslında siz çok olgun bi insanmışsınızda onun için yapılan espirilere hafif bi tebessüm vermekle yetiniyormuş gibi görünün. *

dershanelerin olmazsa olmaz tipleri

olmazsa olmaz fırlama hocalar vardır dersanelerde . örneğin öğrenci okul hocasını gördüğünde sigarasını saklarken,dersanenin olmazsa olmaz fırlama hocasına ise şu şekilde hitap edebilmektedir : " hoca yaaa sigaram bitti gönder gelsin bi tane . "

lahmacun vs pizza

turko vs italyano .

izmir le alıp veremediği olan yazar

aklı sıra milleti galeyana getirmeye çalışan yazardır. sallamıyorum bile.

gizli ajan olduğunu belli eden gizli ajan

göte gelmiştir.

kız tavlamak için ateist olmak

duruma göre kız tavlamak için ülkücülerle veya kız tavlamak için kominstlerle takılmak gibi bişey.

juventus fc

fenerin şike konusunda ikiz kardeşi.

fenerbahçe nin şike yapması

yıllardır belli olan bişeyin aşikar hale gelmesi.

ali demir

Türkiye'de istifa etmeme denince; hemen onun adı gelir:ali,ali,ali.

ajda pekkan

65 yaşından sonra heralde imana geldiğini sanıp akp li olan şarkıcımız.

erdoğan ve kılıçdaroğlunun televizyonda tartışması

başbakanın kılıçdaroğlu'na "sen daha çıraksın sen kimsinde benle tartışacaksın" dediği durum. yalnız gerçek sebep göründüğü üzere başbakanın tıpasının yememesidir.binaenaleyh bunu söylediği mitingte kalabalığın çılgınca alkışlaması beni çileden çıkartmıştır.